کفیل وزارت امنیت میهن آمریکا: روسیه، چین، و ایران تهدید علیه نظام انتخابات آمریکا محسوب می‌شوند

02/07/1399 11:15 ب.ظ

کفیل وزارت امنیت میهن آمریکا: روسیه، چین، و ایران تهدید علیه نظام انتخابات آمریکا محسوب می‌شوند آقای ولف با تاکید بر ادامه تمرکز بر اقدامات تهدیدآمیز روسیه، اطمینان داد که «با تهدیدهای چین و ایران نیز برخورد خواهد شد.»

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. چد وُلف، کفیل وزارت امنیت میهن آمریکا، این مطلب را روز چهارشنبه دوم مهر ماه در یک کمیته سنا و در پاسخ به پرسش یکی از سناتورها درباره گزارش اخیر مایکروسافت درباره تلاش این سه کشور برای تاثیرگذاری بر روند انتخابات آبان ماه در آمریکا بیان کرد.

وی گفت: «وقتی ما از تهدید دولت-کشورها علیه نظام انتخاباتی‌مان صحبت می‌کنیم، ما از سه تهدید مشخص صحبت می‌کنیم؛ ما از روسیه می‌گوییم، ما از چین می‌گوییم، و ما از ایران می‌گوییم.» او افزود: «آنها به روش‌های متفاوت عمل می‌کنند، اما هر سه آنها تهدید هستند. موضع من در این باره همواره همین بوده است. ارزیابی‌های اطلاعاتی اداره امنیت ملی در اوایل اوت در این زمینه نیز همیشه بر همین اساس استوار بوده است.»

آقای ولف با تاکید بر ادامه تمرکز بر اقدامات تهدیدآمیز روسیه، اطمینان داد که «با تهدیدهای چین و ایران نیز برخورد خواهد شد.»، گروه هکر «فسفر» مستقر در ایران به مدت دو ماه تلاش ناموفقی برای نفوذ به به دولت پرزیدنت ترامپ و کارزار انتخابات او داشت. headtopics.com

بزرگترين تهديد براي دنيا الحق و الانصاف ، ايالت متحده است علي الاطلاق .! دليل اين امر هيچ كشور و شخصي نيست به جز اسراييل و صهيونيسم ، علي الاطلاق.!

یانکی های بدبخت از دست ایران خواب ندارند

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

فرانسه: فشار حداکثری آمریکا علیه ایران ناکام مانده است - BBC News فارسیامانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه گفته است سیاست فشار حداکثری آمریکا بر ایران تاکنون ناکام مانده است. او همچنین گفت کشورش با بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل متحد علیه تهران موافق نیست چرا که واشنگتن از توافق هسته‌ای سال خارج شده است. قیافه یک ابله به خیال تو ناکام مونده ماکارونی دو تا معامله بکن با ایران بعد این حرف و بزن!!

الیوت آبرامز: رژیم فاسد ایران مسئول فقیرشدن مردمش است نه آمریکا - BBC News فارسیالیوت آبرامز، مسئول امور ایران در وزارت امور خارجه آمریکا به بی‌بی‌سی گفت که این رژیم ایران است که مسئول فقیرترشدن و بدتر شدن وضعیت اقتصادی این کشور است نه آمریکا یا کشوری دیگر. قیافه شو ، بزار واسه فیلم ترسناک 🥵🥵 از طرف من بهش بگو برو بمیر بی ریخت چهره نورانی این مرد بنده را یادِ شوهر خانم هبیشان میاندازد وصدالبته طائب

آمریکا وزارت دفاع ایران و رئیس‌جمهور ونزوئلا را تحریم می‌کندوزیر امور خارجه آمریکا از تحریم وزارت دفاع، پشتیبانی نیروهای مسلح و سازمان صنایع دفاع ایران و رئیس‌جمهور ونزوئلا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

ما ابزار چانه‌زنی داخلی و انتخاباتی آمریکا نیستیم/ زمان «نه» گفتن به قلدرمآبی است/ آمریکا نه می‌تواند مذاکره را بر ما تحمیل کند و نه جنگ را

مورگان اورتگاس به صدای آمریکا: هر شرکتی که بخواهد به بازرگانی با آمریکا ادامه دهد، باید از تحریم‌ها علیه ایران تبعیت کند♦️ مورگان اورتگاس به صدای آمریکا: هر شرکتی که بخواهد به بازرگانی با آمریکا ادامه دهد، باید از تحریم ها علیه ایران تبعیت کند حتما، همینطوره فعلا این خانم بهتره برگرده به شغل اصلی خودش که خوشنود کردن مشتریهاش هست برگرده... آمریکا پرشده از نژادهای اسپانیایی مثل این زنک، ایتالیاییهای فاشیست مثل پمپگوه که عقده های تاریخی خودشون رو خالی کنند... آمریکا محکوم با نابودیست و ایران این کار را خواهد کرد. تحریف و دروغ Yesssssssss

اروپا برای تحریم بلاروس به توافق نرسید؛ بورل: اعتبارمان در خطر استوزیر خارجه لتونی، اقدام نیکوزیا را «گروگان‌گیری» توصیف کرد و گفت که «این اقدام به معنی آدرس اشتباه دادن به بلاروسی‌ها، کشورهای اروپایی و کل جهان است.» الان با این اوضاع صلح طلبی اروپا وقتش نبود پشت آمریکا رو خالی کنید چون زمین میخورید اگه مثل روسیه بودید و تو کشمکش قدرت طلبی فرق داشت الان هر چقدر هم قدرت داشته باشید تو سایه هستید و آمریکا با سروصدا جلو می افته! اروپا دیگه حتی ادای حمایت از دموکراسی را هم در نمیاره، اروپای پیر منافعش رو در حمایت از دیکتاتورها می بینه شرم_بر_اروپا مرگ_بر_دیکتاتور چقدر منفعل و بی خاصیت شدند این سیاستمداران اروپایی . سیاه‌ترین دوران سیاست خارجی اتحادیه_اروپا . save freedom

کفیل وزارت امنیت میهن آمریکا از روسیه، چین، و ایران به عنوان «سه تهدید علیه نظام انتخاباتی ریاست جمهوری در ایالات متحده» نام برد.

چد وُلف، کفیل وزارت امنیت میهن آمریکا، این مطلب را روز چهارشنبه دوم مهر ماه در یک کمیته سنا و در پاسخ به پرسش یکی از سناتورها درباره گزارش اخیر مایکروسافت درباره تلاش این سه کشور برای تاثیرگذاری بر روند انتخابات آبان ماه در آمریکا بیان کرد.

وی گفت: «وقتی ما از تهدید دولت-کشورها علیه نظام انتخاباتی‌مان صحبت می‌کنیم، ما از سه تهدید مشخص صحبت می‌کنیم؛ ما از روسیه می‌گوییم، ما از چین می‌گوییم، و ما از ایران می‌گوییم.»

او افزود: «آنها به روش‌های متفاوت عمل می‌کنند، اما هر سه آنها تهدید هستند. موضع من در این باره همواره همین بوده است. ارزیابی‌های اطلاعاتی اداره امنیت ملی در اوایل اوت در این زمینه نیز همیشه بر همین اساس استوار بوده است.»

آقای ولف با تاکید بر ادامه تمرکز بر اقدامات تهدیدآمیز روسیه، اطمینان داد که «با تهدیدهای چین و ایران نیز برخورد خواهد شد.»، گروه هکر «فسفر» مستقر در ایران به مدت دو ماه تلاش ناموفقی برای نفوذ به به دولت پرزیدنت ترامپ و کارزار انتخابات او داشت.

تام برت همچنین درباره هکرهایی از چین و روسیه هشدار داد و گفت، اقدامات هر سه کشور روشن می‌کند که گروه‌های فعال خارجی تلاش برای هدف گرفتن انتخابات ۲۰۲۰ را تشدید کرده‌اند.