کفاشیان: باید جلوی پرداخت پول زور به ویلموتس را بگیریم

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ویلموتس | کفاشیان: باید جلوی پرداخت پول زور به ویلموتس را بگیریم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

«علی کفاشیان» روز سه‌شنبه که مقابل فدراسیون با خبرنگاران گفت و گو می‌کرد در رابطه با ادامه همکاری‌اش با فدراسیون فوتبال اظهار داشت: از انتخابات قبلی که سال ۹۴ برگزار شد عضو هیات رییسه و نایب رییس هستم اما به دلیل محرومیتی که اعمال شد به فدراسیون نیامدم. بعد از تمام شدن مدت محرومیتم تصمیم گرفتم دوباره به فدراسیون بیایم و با هیات رییسه همکاری کنم. فعالیتم در قالب هیات رییسه است.

کفاشیان در مورد صحبت‌هایی که مبنی بر غیرقانونی بودن بازگشت وی به فدراسیون فوتبال مطرح می‌شود، گفت: به قانون احترام می‌گذارم. زمانی که قانون منع به کارگیری بازنشستگان تصویب شد، هیچ حق امضایی ر فدراسیون فوتبال نداشتم. از فوتسال هم بیرون آمدم اما عضو هیات رییسه بودن شغل نیست. البته تا زمان انتخابات هستم. البته من ۶۵ سال سن دارم و در دور بعد هم نمی‌توانم کاندید شوم. برخی هم شرایطی مانند من دارند. با تمام اعضای هیات رییسه صحبت کردم و آن‌ها هم نگرانی بابت بازگشت من ندارند.

وی در مورد اینکه او باید پولی را به فدراسیون فوتبال پرداخت کند، اضافه کرد: این پول موجود است اما نمی‌دانیم که باید این پول را به چه کسی بدهیم. بارها توضیح دادم و پولی بین من و هیچ فرد دیگری رد و بدل نشده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرداخت پول برای بازگرداندن داوطلبانۀ پناهجویان؛ طرح شکست‌خوردۀ اروپااین طرح قرار بود به عنوان مهمترین راهکار اتحادیه برای جلوگیری از تلاش مهاجران برای رسیدن به اروپا اجرا شود، اما نتیجه تحقیقات یورنیوز درباره این طرح در هفت کشور آفریقایی نشان از شکست عمیق آن دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بانک مرکزی متخلفان ارزی بخش صادرات و واردات را به مردم معرفی کنددستور مهم روحانی به بانک مرکزی: *متخلفان ارزی را به مردم معرفی کنید *نباید اجازه داد نوسانات قیمت، معیشت مردم را دچار مشکل کرده و فضای روانی جامعه را نا امن کند *مدیریت کارآمد فضای عرضه و تقاضا و کنترل قیمت‌ها ضروری است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ماسک زدن را اجباری کنیدماسک زدن را اجباری کنید بنظر می‌رسد اجباری کردن ماسک بهترین روش برای مقابله و مبارزه با کروناست براحتی می‌شود با اجباری کردن استفاده از ماسک شهرهای ایران را از قرمز به زرد و سفید نزدیک کرد. قوانین سختی می‌شود برای آنهایی که ماسک استفاده نمی‌کنند وضع کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دوران کوتاه آمدن‌ها گذشته است/ ایران همکاری را فقط در قبال همکاری می‌پذیرد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

عکس روز: ای لک‌لک سپید، آیا ندیده‌ای فصل بهار را؟ | DW | 22.06.2020ای لک‌لک سپید، آیا ندیده‌ای فصل بهار را؟ دراروپا معروف است که نوزاد آدمی را لک‌لک‌ها می‌آورند. این لک لک ولی ظاهرا دیر به فکر افتاده و در روزهایی که جوجه لک‌لک‌ها سر از تخم درآورده‌اند، در گوشه‌ای از جنوب آلمان آشیانه می‌سازد. عکس‌های روز دویچه وله: ربات پلیس، فسادناپذیر و بی‌باک است، هرگز بیمار نمی‌شود و می‌تواند کمبود نیروی انسانی ماهر در دستگاه انتظامی را برطرف کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اولتیماتوم بانک مرکزی به صادرکنندگان/ هرچه سریعتر ارز صادراتی را برگردانید؛ اسامی متخلفان را رسانه‌ای می‌کنیم- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimبانک مرکزی: هرچه سریعتر ارز_صادراتی را برگردانید همزمان با دستور رئیس جمهور به بانک مرکزی برای انتشار اسامی متخلفان ارزی، این بانک با صدور اطلاعیه‌ای به صادرکنندگان هشدار داد درصورت عدم بازگشت ارز صادراتی، اسامی متخلفان را رسانه‌ای می‌کند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »