کشورهای عربی: مذاکرات برجام شامل برنامه موشکی ایران باشد | DW | 17.06.2021

27/03/1400 02:47:00 ب.ظ

وزیران خارجه کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس طی نشستی در ریاض خواسته‌اند تا مذاکرات احیای برجام شامل برنامه موشکی و رفتار منطقه‌ای ایران نیز باشد. آن‌ها اعلام کرده‌اند، آماده 'همکاری جدی و مؤثر' با این مذاکرات هستند.

وزیران خارجه کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس طی نشستی در ریاض خواسته‌اند تا مذاکرات احیای برجام شامل برنامه موشکی و رفتار منطقه‌ای ایران نیز باشد. آن‌ها اعلام کرده‌اند، آماده 'همکاری جدی و مؤثر' با این مذاکرات هستند. وزیران خارجه کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس طی نشستی در ریاض خواسته‌اند تا مذاکرات احیای برجام شامل برنامه موشکی و رفتار منطقه‌ای ایران نیز باشد. آن‌ها اعلام کرده‌اند، آماده"همکاری جدی و مؤثر" با این مذاکرات هستند.

کشورهای عرب عضو شورای همکاری خلیج فارس جدا ساختن برنامه موشکی و همچنین حمایت جمهوری اسلامی از گروه‌های نیابتی منطقه از مذاکرات جاری احیای برجام را"خطرناک" خوانده‌اند. دور ششم مذاکرات برجام روز شنبه ۲۲ خرداد با محوریت لغو تحریم‌های آمریکا و بازگشت احتمالی این کشور به این توافق اتمی منعقد در سال ۲۰۱۵ در وین ازسر گرفته شد.

آمریکا که در سال ۲۰۱۸ در زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ از این توافق خارج شد اعلام کرده، در صورتی که ایران به تعهدات برجامی خود بازگردد حاضر است، تحریم‌ها را لغو کند. وزیران خارجه کشورهای عضو شورای همکاری از قدرت‌های حاضر در مذاکرات احیای برجام خواسته‌اند تا توافقی با محدودیت‌های قوی‌تر و طولانی‌تر را تضمین کند. ‌ headtopics.com

یه بابایی را توی ده راه نمیدادن سراغ خونه کد‌خدا را میگرفت

غلط زیادی فرمودند

مورچه چیه که کله‌پاچش باشه

ادامه مطلب:
DW فارسی »

پادکست رادیویی دیدگاه: خالی کردن سطل ماست روی سر زنان به دلیل نداشتن حجاب گفت‌وگو با معین خزائلی

روز جمعه ۱۱ فروردین ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد فردی که از او با عنوان بسیجی یاد شده است، در شهر شاندیز مشهد سطل ماست را روی سر مادر و دختری که حجاب اجباری بر سر ندارند خالی می‌کند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تاکید چاووش‌اوغلو بر اهمیت روند همکاری کشورهای جنوب شرقی اروپا

شورای همکاری خلیج خواستار مشارکت در مذاکرات هسته‌ای وین شدوزیران امور خارجه شورای همکاری کشورهای عربی خلیج روز چهارشنبه 16 ژوئن 2021 در ریاض گردهم آمده و با محکوم کردن دخالت طرف‌های خارجی در امور داخلی کشورهای قویاازخواسته برادرانمان در شورای_همکاری_خلیج حمایت میکنیم. درمذاکرات بایدن و پوتین ،‌ بوضوح اثبات شد که خامنئي میخواهد جهان را هم به گروگان بگیرد والبته این خیلی مسخره است وبگونه هیتلر فکرکردن است. پوتین خودش هم قبول داشت که قاتل است وحرف آقای بایدن بسیار درست بوده است .

درخواست شورای همکاری خلیج برای مشارکت در مذاکرات هسته‌ای ایرانشورای همکاری خلیج اصرار ایران برای عدم انجام تعهدات آژانس انرژی اتمی را محکوم کرده و خواستار مشارکت در مذاکرات هسته‌ای شد. - خبرگزاری آناتولی خلیج_فارس

شورای همکاری خلیج فارس خواستار مشارکت در مذاکرات وین شد | DW | 16.06.2021وزرای امور خارجه کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس در ریاض خواستار مشارکت این شورا در مذاکرات احیای برجام شدند. کشورهای عربی منطقه خواستند تا موضوع موشک‌های ایران نیز به عنوان بخشی در مذاکرات هسته‌ای وین گنجانده شود. واقعا که غرب های ملخ خور از چه میترسند، شما فقط پول دارید که آن هم روزی تمام خواهد شد ولی مردم ایران زمین غیرت دارند هر که چه از خودی و چه بیخودی را به زانو در میاورند کشورهای اعراب مال این حرفها نیستن هروقت گفتند خر شما بگیدعر

درخواست شورای همکاری خلیج فارس: برنامه موشکی ایران در مذاکرات هسته‌ای گنجانده شوددرخواست شورای همکاری خلیج فارس: برنامه موشکی ایران در مذاکرات هسته‌ای گنجانده شود این درخواست ها در پی ملاقات وزرای شورای همکاری خلیج فارس در ریاض، پایتخت عربستان، مطرح شده است.

پاسخ پرابهام عزیزی خادم درباره ادامه همکاری اسکوچیچ/ سرمربی جدید در راه است؟رئیس فدراسیون فوتبال پاسخ روشنی به ادامه همکاری با دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران نداد.