کشورهای حوزه بالتیک خواهان حضور قوی‌تر ناتو شدند | DW | 07.06.2022

17/03/1401 11:04:00 ق.ظ

در آستانه سفر صدراعظم آلمان به لیتوانی سران کشورهای حوزه بالتیک خواهان حضور قوی‌تر ناتو در این منطقه شدند. خبرها از اوکراین حاکی از مقاومت شدید درسورودوینسک در برابر ارتش روسیه است.

در آستانه سفر صدراعظم آلمان به لیتوانی سران کشورهای حوزه بالتیک خواهان حضور قوی‌تر ناتو در این منطقه شدند. خبرها از اوکراین حاکی از مقاومت شدید درسورودوینسک در برابر ارتش روسیه است. او امیدوار است که سران ناتو در این نشست "از بازدارندگی به دفاع پیشرو و از نظارت هوایی به دفاع هوایی" برسند. ناوسدا خواهان حفاظت بیشتر از کشورهای عضو ناتو در شرق اروپا شد.

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید

اگیلس لوتس، رئیس جمهور لتونی نیز در این رابطه گفت، انتظار پیشنهادات مشخص‌تری از سوی شولتس برای حفاظت از سه کشور حوزه بالکان و افزایش حضور ناتو در آنجا را دارد. اولاف شولتس سه هفته قبل از برگزاری نشست ناتو در مادرید راهی لیتوانی می‌شود. او در این سفر با اینگریدا سیمونیت، نخست وزیرلیتوانی، کاجا کالاس، نخست وزیراستونی وکریسیانیس کارینز، نخست وزیر لتونی گفتگو می‌کند.

روز دوشنبه ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه تهدید کرده بود که در صورت ارسال بیشتر جنگ افزارهای غربی به اوکراین، ارتش روسیه اهداف دیگری را مورد حمله قرار خواهد داد. درگیری‌های خیابانی شدید در سیورودونتسک headtopics.com

وبسایت شبکه یک تلویزیون آلمان (تاگس شاو) درباره تازه‌ترین تحولات در جنگ اوکراین از مقاومت شدید نیروهای اوکراین در شهر سیورودونتسک در برابر ارتش روسیه خبر داد. تاگس شاو نوشت، درگیری‌های خیابانی شدید در شهر ادامه دارد و در صورتی که این شهر سقوط کند، روسیه به هدف خود برای تسلط کامل بر منطقه دونباس نزدیک‌تر خواهد شد.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

تجمع ایرانیان در شهرهای کانادا: 'از اندوه می‌لرزیم اما پر از خشمیم' | DW | 06.06.2022۵ ژوئن روزی که قرار بود بازی فوتبال بین تیم‌های ایران و کانادا در ورزشگاه ونکوور برگزار شود، ایرانیان در شهرهای بزرگ کانادا تجمع کرده و با مردم آبادان ابراز همدردی و همبستگی کردند. مرسی ، خیلی از مشکل ایران برطرف شد ابنجوری 🙄 برای تماشای بازی بیش از ۵۰ هزار بلیت شد. انبوه ایرانیانی که خواهان برگزاری بازی بودند، ارزش پوشش خبری رسانه رسمی دولت آلمان را ندارند؟!

دو کارگر دیگر در کمتر از یک هفته در ایران خودکشی کردندرسانه‌ها از خودکشی دو کارگر در کم‌تر از یک هفته در شهرهای مختلف ایران خبر داده‌اند. دیگر کشی با اسلحه در آمریکا و بحران زن کشی در فرانسه را چه می نامی ! های بابام وای

تظاهرات مردم غزه در حمایت از اسرای فلسطینی در بند اسرائیلمردم غزه در حمایت از اسرای فلسطینی در زندان‌های اسرائیل تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی

گزارش تازه در مجلس در تلاش برای کاهش سن ازدواج در ایرانمرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گزارشی تازه «پیشنهادهای» خود را برای کاهش دادن سن ازدواج در ایران ارائه داده است که «تقویت مشاغلی که وابستگی به تحصیلات عالی ندارند» ازجمله... اینها بروش موشها میخوان امار جمعیت را بالا ببرند! باورم نمیشه برای حرف های مفتتون ماهیانه حقوق هم میگیرید!! سن ازدواج توی ایران اونقدر بالا هست که هرچی مجلس خودشو بکشو شاید تا پایان این دور مجلس بتونه برسونش به ۲۵ سال!!

دومین روز آتش‌سوزی‌ها در یونان؛ جنگل‌ها در حومه آتن در آتش می‌سوزندمقام‌های محلی می‌گویند به دلیل گستردگی مکان‌های آتش‌سوزی و همچنین وزش باد شدید، محدوده مناطقی که درگیر حریق شده‌اند، گسترش یافته است. کارجمهوری اسلامیه

رایزنی با عربستان از طریق کشورهای ثالث برای حل بحران ریزگردهارئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با اشاره به نقشه‌های تهیه شده برای تعیین منشا ریزگردهای کشور توسط این سازمان، گفت: طبق بررسی‌های ما کشوری که سطوح آن نخستین منشا ریزگردها در ایران محسوب می‌شود، عربستان سعودی است و رایزنی با این کشور از طریق کشورهای ثالث در حال انجام است. در مورد ریزگرد هم کشور ثابث باید براتون رایزنی کنه؟ میخواهید برید دستشویی هم ننه‌تون باید سرپا بگیره تون؟ جون بکنید دیگه مردم زندگی و‌سلامت شان تباه شد. اینهمه ناز و چس رو از کجاتون درآوردین شما حیوون ها؟