کشورهای اروپایی محدودیت‌های جدید را برای مقابله با موج دوم کرونا اجرایی کردند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کشورهای اروپایی محدودیت‌های جدید را برای مقابله با موج دوم کرونا اجرایی کردند بیشتر بخوانید🔽

قرنطینه محدود در هلند از ساعت ۲۲ امشب به وقت محلی اجرایی می‌شود. همچنین قرار است امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه اقدام‌های جدید برای کنترل شیوع کووید-۱۹ را امشب به طور عمومی اعلام کند. منطقه کاتالونیای اسپانیا نیز اقدام‌ها موقت را در نظر گرفته است.

آلمان نیز نخستین بار از آوریل گذشته بیش از ۵ هزار مورد ابتلا را ثبت کرده است. همچنین در ۴۷ منطقه این کشور میزان ابتلا به میانگین بیش از ۵۰ نفر در هر ۱۰۰ هزار نفر رسیده است.اتحادیه اروپا تاثیر داروی کرونا بر کلیه‌ها را بررسی می‌کندباید کمی صبر کرد تا سخنان امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه آغاز شود اما به نظر می‌رسد که هیچ چیز منتفی نباشد. در عین حال ماکرون به مانند سایر رهبران اروپایی تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا از بازگشت قرنطینه به فرانسه جلوگیری کند.

این نوع اقدام‌ها شامل ممنوعیت تردد شبانه به جز موارد استثنا و محدود است و از سوی نیروهای پلیس اجرایی می‌شود. طبق گزارش مرکز پیشگیری و کنترل بیماری اروپا، جمهوری چک با ۵۸۱.۳ مورد ابتلا در هر ۱۰۰ هزار نفر، بالاترین میزان ابتلا را در اروپا در دو هفته گذشته داشته است.هلند نیز اقدام‌های جدید سخت‌گیرانه را در پیش گرفته است. این کشور که در هفته گذشته با افزایش چشمگیر موارد ابتلا روبرو شد، بارها، رستوران‌ها و کافه‌ها را به مدت چهار هفته تعطیل کرد و فروش الکل نیز پس از ساعت ۲۰ ممنوع است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

لطفا در مورد وضعیت بد دانشجوهایی که پذیرش گرفتن و ماه هاست منتظر مصاحبه هستند گزارش تهیه کنید EducationIsNotTourism

لطفا راجع به وضعیت نا به سامان دانشجو های ایرانی که منتظرن مصاحبه شن و ویزا بگیرن هم اخبار تهیه کنید. ماه هاست که دانشجو های پذیرش گرفته منتظرن و سفارت کوچکترین حرکتی نکرده. یه ترمو کاملا از دست دادیم و پذیرش هامون در حال منتفی شدنه. این وضعیت عادلانه نیست EducationIsNotTourism

لطفا پیگیری راجع به کار سفارت هایشان در ایران هم بفرمایید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اروپا خود را برای مقابله با موج دوم کرونا آماده می‌کند | DW | 14.10.2020موارد روزانه ثبت شده ابتلا به کرونا در آلمان از مرز ۵۰۰۰ نفر عبور کرد. آماری که از آوریل تا کنون بی‌سابقه بوده است. شمار مبتلایان به کرونا در فرانسه، اسپانیا، هلند، اتریش و جمهوری چک نیز افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته است. یعنی که الآن فقط پنج هزار مریض کورونا داریم که بعد از قرنطینه حالشون خوب میشه. کونهاتون را هم بکشید و بروید برسرکارهاتون. در آلمان گول یا مفت خبری نیست. اینقدر هم مزخرف ننویسید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بانک جهانی کمک 12 میلیارد دلاری برای ساخت واکسن کرونا را تصویب کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اولین زنی هستم که در وزارت کشور اجازه کنسرت گرفتم/ زنان برای قرارداد با اسپانسرها محدویت‌ دارند/ خوانندگان مرد ایران را ترجیح می‌دهند و زنان به مهاجرت می‌اندیشندسرپرست گروه موسیقی رخساره می‌گوید: ما فقط مجازیم در تالار وحدت و فرهنگسرای نیاوران کنسرت برگزار کنیم که این اتفاق نیز دشواری‌ها و سختی‌های خودش را دارد. شما حساب کنید آقایان برای برگزاری کنسرت‌هایشان اسپانسر می‌گیرند اما بانوان اجازه تبلیغات ندارند، به همین دلیل ترغیب اسپانسرها برای ما کار راحتی نیست. برای همچین اجازه‌ای با چند تا آخوند باید خوابید؟ بهاره_منصوری پیمان_نوین
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گارد ساحلی ترکیه 25 پناهجو را از خطر مرگ نجات داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بلاروس، معترضان را به سرکوب با سلاح مرگبار تهدید کردوزارت کشور بلاروس اعلام کرد با توجه به «افراطی شدن» تظاهرات سراسری در این کشور، نیروهای امنیتی بلاروس می‌توانند در صورت نیاز علیه تظاهرات‌کنندگان از «اسلحه مرگبار» استفاده کنند. بله اگر جناب پوتین از کاخ کرملین امر فرمودمد کمترین سلاخ مرگبار ار پی جی 7 باشد. در صورت لزوم هم بروید با جناب پوتین گفتگو کنید، تا به بشار اسد که متخصص این کار است زنگ بزند و نظر او را جویا شود خاک بر سرت لوکاشنکو بلاروس Belarus BelarusProtest Беларуси Лукашенко کشورمربوط به ملتهاست وقیام هم فرمان خداست به عملکرداشتباه دولتها که نماینده ملتها هستند،لذادولتها حق برخوردباملتها راندارندبلکه درهمه حال بایدامنیت ملتها راتامین کنندوبه اصلاح اشتباهات براساس حقوق الهی ملتها بپردازند تاتعادل بین دولتها وملتها براساس قانون خدابرقرارشود.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ سفرهای انتخاباتی خود را از سر گرفت - BBC News فارسیدونالد ترامپ کمتر از دو هفته پس از آن که تست کرونا او مثبت اعلام شد با سفر به فلوریدا میتینگ‌های انتخاباتی خود از سر گرفته است. همزمان پزشک ویژه رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرده است که تست‌های اخیر کرونا آقای ترامپ به طور مستمر منفی بوده و او دیگر ناقل این ویروس نیست و می‌تواند برنامه عادی کاری خود را از سر بگیرد. وقتی من و همه سر این قانون اساسی متحد بشم یعنی لیدر خودمون هستیم چون سر هدفمون توجیه شدیم*** ***ادمی که سر هدفش متحد میشه خودش لیدر خودش وبقیه میشه*** لیدر ادمی که همه رو سر هدفشون متحد میکنه و مدیریت وقتی که همه سر قانون اساسی زیر متحد بشن همه ملت سر هدفشون متحد میشن ونیازی به تریبون نیست*** ***3- قانون اساسی اینه قوانین اداری و اقتصادی کشور همه طبق اسکاندیناوی و مردم هم حق ورود به مجلس را دارند تا هیچ دولتی نتونه اجحاف کنه ***۲- راه تصرف مجلس و بانک مرکزی: باید همه اول از لیدر مطلع بشن و مرحله دو برای حرکت باید به بهانه کار عادی رفت تهران وهیچ اسمی از راهکار نباید اورده بشه تا جاسوس مطلع نشه***
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »