کشف 20 کیلومتر خط لوله انتقال سوخت قاچاق در جنوب ایران

01/12/1400 12:30:00 ب.ظ

جانشین مرزبانی استان هرمزگان ایران گفت که طی یکسال گذشته 20 کیلومتر خط لوله سوخت قاچاق در این استان کشف شده است. - خبرگزاری آناتولی

جانشین مرزبانی استان هرمزگان ایران گفت که طی یکسال گذشته 20 کیلومتر خط لوله سوخت قاچاق در این استان کشف شده است. - خبرگزاری آناتولی 20.02.

2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی عبدالله لشکری، جانشین مرزبانی استان هرمزگان ایران درباره قاچاق سوخت از این استان گفت: ظرف یکسال گذشته بیش از 20 کیلومتر لوله گذاری برای سوخت قاچاق کشف شده است. به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، لشکری افزود: لوله گذاری از ساحل به دریا یکی از شگردهای قاچاقچیان سوخت در هرمزگان است و ظرف یکسال گذشته بیش از 20 کیلومتر لوله گذاری کشف شد که عمده آنها در شهرستان سیریک واقع در 175 کیلومتری شرق استان بوده است.

وی با بیان اینکه طی روزهای اخیر یک خط لوله انتقال دیگر سوخت قاچاق در هرمزگان کشف شده است، گفت: با تلاش مرزبانان پایگاه دریابانی بندرعباس و همکاری عوامل انتظامی شهرستان، خط لوله 4 کیلومتری انتقال سوخت قاچاق کشف شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

کشف ۷۰۰ هزار قرص «مخدر جهادی» در محموله صادراتی از لبنان به عربستانپلیس لبنان از کشف ۷۰۰ هزار قرص کپتاگون که به «ماده مخدر جهادی» مشهور است، در یک محموله صادراتی از لبنان به عربستان خبر داده است. در طول دو ماه گذشته، این چهارمین بار است که... لعنت به حزب الشیطان لبنان.🤭 اخوند و عسلام رو به فاضلاب نفرستیم، روی خوش نخواهیم دید.عسلام و تازینامه تمام حرفش اینه که ، حاکمی که عسلام رو قبول داره واسه حکمرانی و گسترش خود، حاکم و نوکراش حتی به مادرو خواهرشونم میتونن سکس داشته باشن یا هر کثافتی بخورن..فقط خلافت رو گیترش بدید.. شیعه با همین چیزا زنده‌ست.

کاوشگر «پشتکار» راز حیات در دلتای رودخانه‌ باستانی مریخ را کشف می‌کندمریخ‌نورد «پشتکار» ناسا یک سال پس از فرود بر روی سیاره سرخ، آماده می‌شود تا بخش حساسی از ماموریت خود را آغاز کند

کشف محموله عتیقه قاچاق پیش از خروج از ایران در مرز ترکیهگمرک ایران از کشف یک محموله قاچاق بسیار ارزشمند عتیقه‌جات که بین اثاثیه خانه جاسازی شده بود، در مرز ترکیه خبر داد.

کشف یک محموله بزرگ عتیقه در مرز ایران و ترکیهسلام ممنون میشم با ریتوییت کردن این تویبت منو همراهی کنید تا زودتر این مجموعه کتابهای ارزشمند به فروش بره

راهکارهایی برای حل بزرگترین مشکل گیاه‌خواران | DW | 20.02.2022آهن موجود در غذاهای گوشتی بهتر جذب بدن می‌شود تا آهنی که در سبزیجات و غذاهای گیاهی هست. با وجود این گیاه‌خواران می‌توانند از سبزیجاتی خاص بهره برند و راه‌هایی به کار بندند تا آهن بهتر جذب بدن آنها شود.

مکرون از ایران خواست، از فرصت کنونی برای نجات برجام استفاده کند | DW | 20.02.2022رییس جمهوری فرانسه در گفت و گوی تلفنی ۹۰ دقیقه‌ای با همتای ایرانی‌اش خواستار آمادگی ایران برای پذیرش یک توافق در مذاکرات وین شد. ابراهیم رییسی تاکید کرد که هرگونه توافق باید شامل لغو تحریم‌ها باشد. لغو تحريم تروريست هاي جمهوري اسلامي نه تحريم هاي مردم :))) مکرون نهار خورده؟ یعنى دوز ديوثى اينها به حدى رسيده كه تاريخ به خودش نديده. ٩٠ دقيقه چه گهى خورده با يه پشمك تروريست؟ اين اروپايها چرا اينقدر احمق هستن يا امامزاده قرقاول؟