کشف 20 کیلومتر خط لوله انتقال سوخت قاچاق در جنوب ایران

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جانشین مرزبانی استان هرمزگان ایران گفت که طی یکسال گذشته 20 کیلومتر خط لوله سوخت قاچاق در این استان کشف شده است. - خبرگزاری آناتولی

جانشین مرزبانی استان هرمزگان ایران گفت که طی یکسال گذشته 20 کیلومتر خط لوله سوخت قاچاق در این استان کشف شده است.عبدالله لشکری، جانشین مرزبانی استان هرمزگان ایران درباره قاچاق سوخت از این استان گفت: ظرف یکسال گذشته بیش از 20 کیلومتر لوله گذاری برای سوخت قاچاق کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، لشکری افزود: لوله گذاری از ساحل به دریا یکی از شگردهای قاچاقچیان سوخت در هرمزگان است و ظرف یکسال گذشته بیش از 20 کیلومتر لوله گذاری کشف شد که عمده آنها در شهرستان سیریک واقع در 175 کیلومتری شرق استان بوده است. وی با بیان اینکه طی روزهای اخیر یک خط لوله انتقال دیگر سوخت قاچاق در هرمزگان کشف شده است، گفت: با تلاش مرزبانان پایگاه دریابانی بندرعباس و همکاری عوامل انتظامی شهرستان، خط لوله 4 کیلومتری انتقال سوخت قاچاق کشف شد.

جانشین مرزبانی استان هرمزگان افزود: این خط لوله که توسط قاچاقچیان در زیر ماسه ها و آب دریا پنهان شده بود، با انجام عملیات اطلاعاتی در سواحل سورو کشف شده است. وی با بیان اینکه قاچاقچیان با استفاده از این خط لوله، سوخت را از ساحل به شناورها منتقل می‌کرده‌اند، گفت: اکنون خط لوله مذکور از زیر ماسه‌ها و آب دریا بیرون کشیده و مسیر انتقال سوخت قاچاقچیان قطع شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشف ۷۰۰ هزار قرص «مخدر جهادی» در محموله صادراتی از لبنان به عربستانپلیس لبنان از کشف ۷۰۰ هزار قرص کپتاگون که به «ماده مخدر جهادی» مشهور است، در یک محموله صادراتی از لبنان به عربستان خبر داده است. در طول دو ماه گذشته، این چهارمین بار است که... لعنت به حزب الشیطان لبنان.🤭 اخوند و عسلام رو به فاضلاب نفرستیم، روی خوش نخواهیم دید.عسلام و تازینامه تمام حرفش اینه که ، حاکمی که عسلام رو قبول داره واسه حکمرانی و گسترش خود، حاکم و نوکراش حتی به مادرو خواهرشونم میتونن سکس داشته باشن یا هر کثافتی بخورن..فقط خلافت رو گیترش بدید.. شیعه با همین چیزا زنده‌ست.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کاوشگر «پشتکار» راز حیات در دلتای رودخانه‌ باستانی مریخ را کشف می‌کندمریخ‌نورد «پشتکار» ناسا یک سال پس از فرود بر روی سیاره سرخ، آماده می‌شود تا بخش حساسی از ماموریت خود را آغاز کند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کشف محموله عتیقه قاچاق پیش از خروج از ایران در مرز ترکیهگمرک ایران از کشف یک محموله قاچاق بسیار ارزشمند عتیقه‌جات که بین اثاثیه خانه جاسازی شده بود، در مرز ترکیه خبر داد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کشف یک محموله بزرگ عتیقه در مرز ایران و ترکیهسلام ممنون میشم با ریتوییت کردن این تویبت منو همراهی کنید تا زودتر این مجموعه کتابهای ارزشمند به فروش بره
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

راهکارهایی برای حل بزرگترین مشکل گیاه‌خواران | DW | 20.02.2022آهن موجود در غذاهای گوشتی بهتر جذب بدن می‌شود تا آهنی که در سبزیجات و غذاهای گیاهی هست. با وجود این گیاه‌خواران می‌توانند از سبزیجاتی خاص بهره برند و راه‌هایی به کار بندند تا آهن بهتر جذب بدن آنها شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مکرون از ایران خواست، از فرصت کنونی برای نجات برجام استفاده کند | DW | 20.02.2022رییس جمهوری فرانسه در گفت و گوی تلفنی ۹۰ دقیقه‌ای با همتای ایرانی‌اش خواستار آمادگی ایران برای پذیرش یک توافق در مذاکرات وین شد. ابراهیم رییسی تاکید کرد که هرگونه توافق باید شامل لغو تحریم‌ها باشد. لغو تحريم تروريست هاي جمهوري اسلامي نه تحريم هاي مردم :))) مکرون نهار خورده؟ یعنى دوز ديوثى اينها به حدى رسيده كه تاريخ به خودش نديده. ٩٠ دقيقه چه گهى خورده با يه پشمك تروريست؟ اين اروپايها چرا اينقدر احمق هستن يا امامزاده قرقاول؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »