کشف ۲۰۰ ملکه در جریان عملیات نابودی اولین لانه زنبوران قاتل در آمریکا

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

کشف ۲۰۰ ملکه در جریان عملیات نابودی اولین لانه زنبوران قاتل در آمریکا ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در بین آنها حدود ۲۰۰ ملکه نیز دیده می‌شدند که توانایی ساخت کندو و جامعه خود را داشتند. دانشمندان می‌گویند کشف و نابودی این لانه «خیلی به موقع» انجام شده؛ در غیراینصورت باید در انتظار خطری بسیار بزرگتر می‌بودند.

با این حال تهدید این حشرات غول‌پیکر که اگرچه نیش‌های دردناکشان به ندرت انسان‌ها را می‌کشد اما به راحتی می‌تواند کندوهای زنبورهای عسل را از بین ببرد، هنوز پایان نیافته است. دانشمندان احتمال می‌دهند که این زنبورها لانه‌های دیگری هم داشته باشند زیرا نمی‌توان فهمید آیا قبل از نابودی اولین لانه، ملکه‌هایی از آن فرار کرده‌اند یا خیر.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اى آمريكايهاى قاتل و سنگدل

allbal99

یورونیوز آنقدر فیک نیوز میگه ،‌خیلی سخته بهش اعتماد کنم حتی در مورد زنبورها چه برسد به اخبار جهان

همیشه برام جالب بود، کسی که طرفدار طبیعته، چطور با داغون شدن این زنبورا یا کشتن راسوها برای جلوگیری از گسترش بیشتر کرونا مشکلی نداره. بماند که کاشتن درخت هم خودش دخالت تو طبیعته.

شط اینا خیلی داغونن

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشف آرامگاه ملکه نئیت در منطقه «سقاره» مصرسقاره بخشی از قبرستان بزرگ ممفیس، پایتخت مصر باستان است و اهرام معروف جیزه و اهرام کوچکتر ابوصیر، دهشور و ابو رواش نیز درون این محوطه بزرگ قرار دارند. اولین کار صهیونیستها در هر منطقه ای که وارد شده اند تغییر دادن تاریخ آنجاست Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جو بایدن در جریان اجلاس سران گروه هفت در لندن با ملکه بریتانیا دیدار می‌کندجو بایدن در جریان اجلاس سران گروه هفت در لندن با ملکه بریتانیا دیدار می‌کند روزنامه تایمز لندن روز یکشنبه ۱۲ بهمن در گزارشی ضمن اعلام این خبر نوشت این نخستین جلسه رسمی و عالی‌رتبه پس از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا خواهد بود آره جو اسلیپی با ملکه پیر بریتانیای صغیر قشنگ دیدار کن و بگو مردم و جوونای ایران گفتن اگر با رژیم ولایت وقیح ساخت و پاخت کنید خاورمیانه رو جوری ببینی که آتش اون تا لندن هم برسه. غربی ها بدونن دوران شارلاتان بازی تمومه. 😏🤚👎🇮🇷
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کشف ۳۳ دستگاه ارز دیجیتال غیرقانونی ‌در خانه‌ای مسکونی در شوشتر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازی خطرناک جمهوری اسلامی در آفریقا؛ کشف یک تیم ترور در اتیوپیکارمون تولید ویدیو از خاطره انگیزترین نقط زیبای شمال ایران هست . حتما بیاین کانالمون و ویدیوها رو ببینین اگه خوشتون اومد سابسکرایب کنین 🌹
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رکورد قاچاق در اروپا؛ کشف ۲۳ تن کوکائین در هامبورگ و آنتورپ | DW | 24.02.2021اداره آگاهی گمرک هامبورگ و آنتورپ بزرگ‌ترین محموله کوکائین که اروپا تجربه کرده را کشف کردند. بیش از ۱۶ تن کوکائین و ۷،۲ تن در بندر آنتورپ بلژیک از مبدأ پاراگوئه، به ارزش چندین میلیارد یورو در کانتینرهای کشتی کشف شدند. فرستنده :حزب‌الله لبنان، حامی مالی ایران .دو کشور مسلمان شک نکن ایران درش دست داره
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »