کشف ۲۰۸خودرو و موتورسیکلت سرقتی/ افزایش موبایل‌قاپی در تهران

08/05/1398 11:08 ق.ظ

افزایش موبایل‌قاپی در تهران رئیس پلیس پایتخت: متاسفانه شاهد افزایش ۵ درصدی گوشی قاپی در ۴ماهه سال نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم. رونق گوشی قاپی از نیمه دوم سال گذشته آغاز شده است.

به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در این باره اظهار کرد: در این مرحله از طرح رعد پایتخت که با همکاری تمام کلانتری های تهران و مجموعه پلیس پیشگیری انجام شد، ۳۲۲ حکم قضایی به مرحله اجرا در آمد که در جریان آن ۶۲۱ تن از سارقان دستگیر شدند. در این مرحله ١٠٧ خودرو و ١٠١ موتورسیکلت سرقتی نیز کشف شد.

وی با بیان اینکه در مجموع برای سارقان پرونده ۹۵۸ فقره سرقت تشکیل شد گفت: در این مرحله از طرح ۶۴ درصد پرونده‌ها با موفقیت انجام شد و ۲۲ باند منهدم شدند. حدود ۴۳ هزار اموال سرقتی کشف و ۸۷ درصد صاحبان آنها شناسایی شدند؛ ارزش این اموال مسروقه کشف شده حدود ۱۰.۵ میلیارد تومان است.

رحیمی درباره سوابق سارقان دستگیر شده نیز اظهار کرد: ۳۱۳ تن از این افراد فاقد سابقه بوده و متاسفانه برای اولین بار دستگیر شدند. رحیمی درباره کشف مواد مخدر در این مرحله از طرح رعد نیز اظهار کرد: یکی دیگر از اهداف طرح نیز شناسایی فروشندگان و معتادان مواد مخدر است که پاکسازی محلات را در دستور کار قرار دادیم و در همین راستا ۲۴۰ نفر از معتادین و خرده فروشان دستگیر شدند. همچنین پنج باند که اقدام به خرده فروشی می‌کردند منهدم شدند.

وی در خصوص فعالیت های پلیس در زمینه مبارزه با قاچاق کالا نیز اظهار کرد: دو باند و ۳۵ نفر نیز در زمینه قاچاق کالا دستگیر شدند که در این زمینه ۵۰ فقره پرونده تشکیل شده و ۶۷۴ هزار نوع کالا کشف شده که ارزش ریالی این کالاها حدود ۴ میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان است. headtopics.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

کشف وضبط 412 دستگاه استخراج بیت کوین در استان فارس/ ارزهای دیجیتال در آستانه قانونی شدن/ نقـش مهـم ارزهای دیجیتال دراشـتغالزایى جوانانارز دیجیتال «بیت کویــن» در کشور به محــل نــزاع تبدیل شده است؛ برخى مقام هــاى دولتى و نمایندگان مجلس آن را ابزارى براى دور زدن تحریم هــا مى داننــد و برخی دیگر معتقدند که سرمایه‌های کشور با استخراج آن به هدر می رود.

قادر به کشف انواع هواپیماها و پهپادهای رادارگریز هستیمفرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: پدافند با استفاده از تجربیات هشت سال دفاع مقدس و به برکت خون شهدای پدافند هوایی پیشرفت‌های چشمگیری داشته است و امروز قادر هستیم انواع مختلف هواپیماها و پهپادهای به اصطلاح رادارگریز دشمن را کشف کنیم و این تنها بخشی از توانمندی پدافند هوایی ارتش است. شکسته نفسی نفرمائید لطفا، در مورد امکانات فضانوردیتون هم بگید.🚬 اگر روسها کمک کنند😉 بابا گاییدین دیگه ! به فرمانده نیروی هوایی بفرمایید اسراییل تو سوریه باسن سپاه_تروریستی_قدس رو پاره کرده ولی اونا روزه سکوت گرفتن !

انواع هواپیماهای پیشرفته آمریکایی را کشف و به آنها اخطار می‌دهیمفرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: امروز در حوزه سامانه‌های راداری به خودکفایی کامل دست یافتیم و با قدرت انواع هواپیماهای پیشرفته آمریکایی را کشف و به آنها اخطار می‌دهیم.

یک تا ده سال حبس برای ارسال کنندگان فیلم و عکس برای مسیح علی‌نژادحبس یک تا ۱۰ ساله برای کسانی که برای مسیح علی‌نژاد فیلم ارسال‌ می‌کنند رئیس دادگاه انقلاب تهران: با توجه به قرارداد علی‌نژاد با آمریکا، کسانی که در رابطه با کشف حجاب فیلم بگیرند و ارسال کنند، مشمول قانون مجازات اسلامی هستند که یک تا ۱۰ سال حبس دارد آخوندها همیشه گفتن: هرکی ج ا رو نمیخواد، بره. حالا با این روش جدید میتونن به ویژه زنان آزاد و روشنفکر جامعه رو از کشور فراری بدن تا بعد از پاکسازی_ژنتیکی با کمک زادو ولد لجام گسیخته فاطی کاماندوها و زینبیون گام_دوم انقلاب رو بردارن. آره. آخوندها اینطوری فکر میکنن

غضنفرآبادی: ارسال فیلم برای مسیح علی‌نژاد تا ده سال حبس دارد | DW | 29.07.2019رئیس دادگاه‌های انقلاب تهران می‌گوید فرستادن هر فیلم مربوط به 'کشف حجاب' به مسیح علی‌نژاد، مشمول ماده ۵۰۸ قانون مجازات اسلامی می‌شود. 'ستاد احیای امر به معروف' این روزنامه‌نگار را به همکاری با کشور متخاصم متهم کرده است. چه کشف عجیبی کرده ستاد احیای امر به معروف! گويا مسيح علينژاد چوب را درجاي درستي فرو كرده این حکم نشان دهنده اوج ضعف رسانه ای و فرهنگی و ایدئولوژیکی است!!! آقاخانم علی نژاد یا به قول شما دول متخاصم برخورد رسانه ای وفرهنگی می کنند!!شما هم برخورد فرهنگی و رسانه ای بکنید تا زنان به سمت شما بیایند، تهدید نشانه ضعف است و بس

انهدام باند سارقان خودرو در غرب پایتخت/ ترانزیت خودروهای سرقتی به جنوب کشور

به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در این باره اظهار کرد: در این مرحله از طرح رعد پایتخت که با همکاری تمام کلانتری های تهران و مجموعه پلیس پیشگیری انجام شد، ۳۲۲ حکم قضایی به مرحله اجرا در آمد که در جریان آن ۶۲۱ تن از سارقان دستگیر شدند. در این مرحله ١٠٧ خودرو و ١٠١ موتورسیکلت سرقتی نیز کشف شد.

وی با بیان اینکه در مجموع برای سارقان پرونده ۹۵۸ فقره سرقت تشکیل شد گفت: در این مرحله از طرح ۶۴ درصد پرونده‌ها با موفقیت انجام شد و ۲۲ باند منهدم شدند. حدود ۴۳ هزار اموال سرقتی کشف و ۸۷ درصد صاحبان آنها شناسایی شدند؛ ارزش این اموال مسروقه کشف شده حدود ۱۰.۵ میلیارد تومان است.

رحیمی درباره سوابق سارقان دستگیر شده نیز اظهار کرد: ۳۱۳ تن از این افراد فاقد سابقه بوده و متاسفانه برای اولین بار دستگیر شدند.

رحیمی درباره کشف مواد مخدر در این مرحله از طرح رعد نیز اظهار کرد: یکی دیگر از اهداف طرح نیز شناسایی فروشندگان و معتادان مواد مخدر است که پاکسازی محلات را در دستور کار قرار دادیم و در همین راستا ۲۴۰ نفر از معتادین و خرده فروشان دستگیر شدند. همچنین پنج باند که اقدام به خرده فروشی می‌کردند منهدم شدند.

وی در خصوص فعالیت های پلیس در زمینه مبارزه با قاچاق کالا نیز اظهار کرد: دو باند و ۳۵ نفر نیز در زمینه قاچاق کالا دستگیر شدند که در این زمینه ۵۰ فقره پرونده تشکیل شده و ۶۷۴ هزار نوع کالا کشف شده که ارزش ریالی این کالاها حدود ۴ میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان است.

به گفته وی در این مرحله از طرح رعد ۴ قبضه سلاح گرم، ۱۷ سلاح سرد و ۳۲۸ عدد مهمات کشف شده است.

فرمانده انتظامی پایتخت درباره قرارگاه جهادی مبارزه با سرقت نیز گفت: این قرارگاه تشکیل شده و جلسات آن با حضور نیروهای پلیس و قضات دادسرای تهران برگزار می‌شود. محصول این جلسات تصمیمات بسیار خوبی برای مجرمان زیر ۱۸ سال و سارقان سابقه دار است.

وی درباره افزایش گوشی قاپی در ۴ماه ابتدایی سال نیز گفت: اگرچه پلیس با جدیت بحث مبارزه با موبایل قاپی را دنبال می‌کند اما متاسفانه شاهد افزایش ۵درصدی گوشی قاپی در ۴ماهه سال نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم. رونق گوشی قاپی از نیمه دوم سال گذشته آغاز شده اما ما در این زمینه ٢۵ درصد افزایش کشفیات نیز داشته‌ایم.