کشف محموله قاچاق کتامین به ارزش حدود یک میلیارد دلار در تایلند

22/08/1399 09:08 ب.ظ

در پی کشف این محموله، پلیس تایلند سرنخ‌هایی از یک شبکه بین‌المللی قاچاق مواد مخدر به دست آورده و بر این اساس ماموران این کشور تحقیقات در این باره را با همکاری سایر کشورها و آژانس‌های بین‌المللی آغاز کرده‌اند

در پی کشف این محموله، پلیس تایلند سرنخ‌هایی از یک شبکه بین‌المللی قاچاق مواد مخدر به دست آورده و بر این اساس ماموران این کشور تحقیقات در این باره را با همکاری سایر کشورها و آژانس‌های بین‌المللی آغاز کرده‌اند تعطیلی یک پاسگاه پلیس در ایتالیا به دلیل قاچاق مواد مخدر، شکنجه و اخاذی بنا بر اعلام دفتر مبارزه با مواد مخدر تایلند، استفاده از داروی توهم‌زای کتامین در این کشور چندان رایج نیست و اروپا، استرالیا، تایوان، ژاپن و کره جنوبی مهمترین مراکز داد و ستد...

تعطیلی یک پاسگاه پلیس در ایتالیا به دلیل قاچاق مواد مخدر، شکنجه و اخاذی بنا بر اعلام دفتر مبارزه با مواد مخدر تایلند، استفاده از داروی توهم‌زای کتامین در این کشور چندان رایج نیست و اروپا، استرالیا، تایوان، ژاپن و کره جنوبی مهمترین مراکز داد و ستد آن هستند.

عمده کاربرد داروی کتامین در فعالیتهای پزشکی است و از آن به عنوان بی‌حس کننده یا داروی ضد افسردگی استفاده می‌شود، اما کتامین به عنوان داروی تفریحی و برای القای احساساتی رویایی یا خلسه‌مانند و گاهی توهم‌زا نیز استفاده می‌گردد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

بزرگ‌ترین محموله قاچاق مواد مخدر اروپا در آلمان کشف شدبه‌گفته‌ گمرک آلمان روز چهارشنبه محموله‌ای شامل ۱۶ تن کوکائین در بندر هامبورگ در کانتینرهای وارد شده از پاراگوئه کشف و توقیف شده‌ است.

بازپرسان قضایی بلغارستان از کشف یک محموله بزرگ هروئین که در ایران بارگیری‌شده، خبر دادندبازپرسان قضایی بلغارستان از کشف یک محموله بزرگ هروئین که در ایران بارگیری‌شده، خبر دادند خبرگزاری آسوشیتدپرس روز سه‌شنبه ۲۸ بهمن در گزارشی اعلام کرد این مواد مخدر در ۴۸۷ بسته، درون لوله‌های آسفالت جاسازی شده بود قرار نبود تجارت سپاه ماسداران لو بره که رفت. رفقای بایدن مثل خود بایدن کودنند. برادران قاچاقچیان سپاه به هرحال خامنه‌ای_جنایتکار باید از یک راهی هزینه صدور و ساپورت تروریست رو تامین کنه یا نه؟ چه راهی بهتر از قاچاق هروئین و امفتامین به اروپا

کشف یک محموله مواد منفجره در فراه که از ایران به افغانستان ارسال شده بودمنابع امنیتی در ولایت فراه بامداد چهارشنبه 20 ژانویه اعلام کردند، یک کامیون تریلی پر از مواد انفجاری کثافت خوک به تروریست های سپاه و خامنه ای حرام زاده باد کار سپاه پلید و خبیث بوده سپاه شیطان !!!

کشف یک محموله مواد منفجره ایران در مرز افغانستان

کشف محموله بزرگ تسلیحاتی در دریای عرب توسط ناوگان آمریکا | DW | 09.05.2021ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا موفق به کشف و ضبط یک محموله بزرگ تسلیحاتی در آب‌های واقع در شمال دریای عرب شد. مقصد این محموله نظامی روشن نیست. این قایق حامل جنگ‌افزارهای ساخت روسیه و چین بوده است. 🛑🛑🛑 إيران ايران طهران Iran Iranian جمهوری اسلامی از یک طرف با عربستان مذاکره می کند و از طرف دیگر همزمان برای حوثی ها صلاح می فرستد. بایدن چرا از خواب بیدار نمیشود؟ نه_به_جمهوری_اسلامی دقیقا دریای عرب کجا میشه؟؟