کشف بیش از 57 کیلوگرم مواد مخدر در استان وان ترکیه طی یک هفته

15/09/1400 10:04:00 ق.ظ

نیروهای مبارزه با قاچاق مواد مخدر پلیس استان وان ترکیه طی یک هفته 57 کیلو و 441 گرم مواد مخدر در این استان کشف و ضبط کردند. - خبرگزاری آناتولی

نیروهای مبارزه با قاچاق مواد مخدر پلیس استان وان ترکیه طی یک هفته 57 کیلو و 441 گرم مواد مخدر در این استان کشف و ضبط کردند. - خبرگزاری آناتولی 06.12.2021 وان/ خبرگزاری آناتولی پلیس استان وان ترکیه اعلام کرد که نیروهای مبارزه با قاچاق مواد مخدر این استان طی یک هفته اخیر 57 کیلو و 441 گرم مواد مخدر کشف و ضبط کرده‌اند. در این راستا از تاریخ 29 نوامبر تا 5 دسامبر 33 مظنون دستگیر شده‌اند.

06.12.2021 وان/ خبرگزاری آناتولی پلیس استان وان ترکیه اعلام کرد که نیروهای مبارزه با قاچاق مواد مخدر این استان طی یک هفته اخیر 57 کیلو و 441 گرم مواد مخدر کشف و ضبط کرده‌اند. در این راستا از تاریخ 29 نوامبر تا 5 دسامبر 33 مظنون دستگیر شده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

حبس ابد بدین به قاچاقچیان مواد مخدر

ال چاپو؛ سرنوشت مرد بی‌سوادی که به مخوف‌ترین قاچاقچی مواد مخدر تبدیل شددر اواسط دهه نود میلادی یک مرد نسبتا کوتاه قد به کابوس ایالات متحده آمریکا تبدیل شد. ال چاپو با نام کامل خوآکین گوزمن لوئرا هنوز هم عنوان رئیس مخوف‌ترین و بی‌رحم‌ترین باند مواد مخدر جهان را یدک می‌کشد. او که بود و چطور کارتل خود را اداره کرد؟

دستگیری اعضای گروهک منافقین به جرم قاچاق انسان و مواد مخدر در آلبانی- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimدستگیری اعضای گروهک تروریستی منافقین در آلبانی اعضای گروهک منافقین در آلبانی به دلیل قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسان و پولشویی دستگیر شده‌اند خواهر مریم رجوی آدمخوار و جانوران درنده ش هرجارفتند کثافتکاری کردن....اگر آلبانی بیصاحاب نبود،این تروریستها آنجا لانه نمی کردن گزارش بیشتر شبیه یک کلاف سر در گم است. مستند اصلیِ گزارش، تک سندی است که به رویت رسیده و مجموع این سند و منبع ِ رسمی بازه ی زمانی 2015 تا 2021 را در بر می گیرد. (سند به تنهایی 2019 تا 2021) تسنیم در ترجمه این بخش، غلط ترجمه دارد. گزارش بیشتر به یک کلاف سر در گم شباهت دارد.

سرقت بیش از ۹ هزار در منهول فاضلاب در خوزستان طی یک‌سال

شیوع «امیکرون» در آفریقای جنوبی دو برابر سریع تر از «دلتا» است🔻شیوع «امیکرون» در آفریقای جنوبی دو برابر سریع تر از «دلتا» است ▪️دانشمندان شواهدی در دست دارند که نشان می دهد گونه امیکرون ویروس کرونا بیش از دو برابر سریع‌تر از گونه دلتا در این کشور شیوع یافته است. ⬇️بیشتر بخوانید شما قدرت های بزرگ خوب بالای مردم تجارب علمی خود را باپخش و یروس ها و کشتن مردم و ایجاد تشویش و خراب کردن اقتصاد ازمایش کنید.

کسب یک مدال طلا و یک نقره توسط وزنه‌برداران در قهرمانی جهاندر آخرین روز از رقابت‌های پاراوزنه برداری قهرمانی جهان امین زاده با مهار وزنه ۲۵۵ کیلوگرم به مدال طلا و صیادی با مهار وزنه ۲۴۷ کیلوگرم به مدال نقره دست یافتند یه نکته بگم به عمق فاجعه اقتصاد ایران پی ببر ارزش یک شیبای بدون پشتوانه یکساله بیصاب جوک معدل ۱۵ریال هست... توجه کن یعنی خاک عالم تو سره تک تک سردمداران ج ا خاک توسر کل سیستم اقتصادی وبانک مرکزی و کارشناسان اقتصادی واقعا باس از شرم اب بشید و حتی خودکشی هم کمه براتون

فرانسه بیش از ۳۰۰ نفر را با یک هواپیمای نظامی از افغانستان خارج کرددر میان مسافران این پرواز یک‌طرفه، ۲۵۸ افغان که طی دو دهه اخیر با نیروهای فرانسوی در افغانستان همکاری داشته‌اند حضور دارند.