کشف خودروی حامل 75 کیلوگرم مواد منفجره در عفرین سوریه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

19.09.2020استانداری حتای ترکیه امروز شنبه 19 سپتامبر طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد:"75 کیلوگرم مواد منفجره در یک دستگاه خودرو در منطقه کفرسن در عفرین سوریه شناسایی و کشف شد.

19.09.2020استانداری حتای ترکیه امروز شنبه 19 سپتامبر طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد:"75 کیلوگرم مواد منفجره در یک دستگاه خودرو در منطقه کفرسن در عفرین سوریه شناسایی و کشف شد.

در این بیانیه آمده است: در پی عملیات تیم‌های کشف و خنثی‌سازی تله‌های انفجاری در عفرین٬ یک دستگاه خودرو حامل مواد منفجره که در منطقه تل‌رفعت که تحت کنترل گروه تروریستی پ.ک.ک/ ی.پ.گ - پ.ی.د است آماده شده بود٬ شناسایی و کشف شد. خودروی مذکور به منظور انجام حملات بمب‌گذاری علیه نیروهای امنیتی یا غیرنظامیان در مرکز شهر عفرین٬ به منطقه عملیاتی شاخه زیتون منتقل شده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رسوایی در پلیس ایالتی آلمان: کشف گروه‌های چت نژادپرستانه | DW | 17.09.2020۲۹ پلیس زن و مرد در بزرگترین ایالت آلمان به اتهام عضویت در گروه‌های واتس‌اپی با محتوای نژادپرستانه و فاشیستی تحت پیگرد قرار گرفته‌اند. وزیر امور داخلی این ایالت این موضوع را 'رسوایی' دانسته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کشف یک اسکلت با تدفین اسلامی در آذربایجان غربیکشف یک اسکلت با تدفین اسلامی در آذربایجان غربی | سرپرست هیات باستان‌شناسی: در حین اجرای پروژه گمانه‌زنی به منظور تعیین حریم و پیشنهاد عرصه گوک تپه استان آذربایجان غربی یک اسکلت انسانی که به شیوه اسلامی تدفین شده است، کشف شد. کشف_اسکلت گوگ_تپه
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ردپای ۱۲۰ هزار ساله انسان خردمند در صحرای شمال عربستان کشف شدغیر از آثار رد پای انسان و حیوانات، ردی از هیچ ابزار دیگری در کنار محل دریاچه باستانی صحرای «نفود» یافت نشده‌؛ مسئله‌ای که نشان می‌دهد بشری در آن نزدیکی نمی‌زیسته اما برای استفاده از آب موجود در دریاچه به آن مراجعه ‌شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

118 تن کره احتکار شده توسط اطلاعات سپاه پاسداران استان آذربایجان شرقی کشف و ضبط شد- اخبار آذربایجان شرقی - اخبار استانها تسنیم - Tasnimکشف ۱۱۸ تن کره احتکار شده توسط سپاه سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا با هماهنگی اداره کل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان‌شرقی ۱۱۸ تن کره پاستوریزه را در سردخانه‌های لبنی شهر تبریز کشف و ضبط کردند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: حزب‌الله در اروپا مواد منفجره انبار کرده استواحد مبارزه با تروریسم وزارت امور خارجه آمریکا حزب‌الله را به ذخیره آمونیوم نیترات در اروپا متهم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نیتن سیلز: حزب الله در اروپا مواد منفجره انبار کرده تا با دستور ایران از آنها در «حملات تروریستی» استفاده کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »