کشف چند دستگاه استخراج ارز دیجیتال در پارسیان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

فرمانده انتظامی شهرستان پارسیان در استان هرمزگان از کشف ۱۵ دستگاه استخراج ارز_دیجیتال به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد. روز گذشته محمود واعظی گفته بود وزارت_اطلاعات به ماجرای استخراج غیرقانونی «بیت‌کوین» ورود کرده است. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر-امروز پنجشنبه ۲۵ دی‌ماه ۱۳۹۹ فرمانده انتظامی شهرستان پارسیان در استان هرمزگان از کشف ۱۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان پارسیان طی بازرسی از این خودرو ماموران ۱۵دستگاه استخراج ارز دیجیتال را کشف و یک نفر را نیز در این زمینه دستگیر کردند. روز چهارشنبه ۲۴ دی‌ماه ۱۳۹۹ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق قم از کشف و شناسایی ۵۰۰ دستگاه استخراج «بیت‌کوین» در این شهر خبر داد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ببخشیدا ولی حاج آقا دکتر مهندس محمود واعظی راجعبه بیت کوین هیچ صحبتی نکردند، بلکه فقط از بیت کورن و پاپکورن صحبت کردن 😒

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۵۰۰ دستگاه استخراج بیت‌کوین در شهرری کشف شدحالا نوبت سلطان بیت کوین است جالبه چینی هد تا مرغداری هم نفوذ کردن!!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کشف ۲۲۱ دستگاه استخراج بیت کوین غیرمجاز در خوزستان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کشف ۳۳ دستگاه ارز دیجیتال غیرقانونی ‌در خانه‌ای مسکونی در شوشتر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تبدیل خانه‌ای در ستارخان به مزرعه بیت‌کوین / کشف ۴۰۰ دستگاه ماینرتبدیل خانه‌ای در ستارخان به مزرعه بیت‌کوین پلیس پیشگیری تهران: *ماموران پلیس ۴۰۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال را از یک واحد مسکونی در محدوده ستارخان کشف و ضبط کردند *در این رابطه هفت نفر شامل سه زن و چهار مرد نیز دستگیر شدند ب چ جرمی این 400 دستگاه استخراج رمز (ماینرها) به دست کی میافته؟ به دست سپاه سپاه استخراج کنه اشکال نداره؟ درامدش گلوله میشه در سینه جوانان مردم حداقل بگید همه ی دستگاه ها رو از دست مردم جمع کردید چطوره ایران ۹ درصد استخراج دنیا رو داره 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کشف ۵۰۰ ماینر استخراج بیت کوین در شهر ری | DW | 15.01.2021معاون استاندار تهران از کشف ۵۰۰ ماینر استخراج بیت کوین در شهر ری خبر داد. به گفته او، جمع‌آوری مراکز غیرمجاز استخراج بیت کوین در راستای کاهش مصرف برق صورت می‌گیرد. نه فدات شم. در راستای انحصار استخراج بیت کوین دست خودتون صورت می گیرد سلطان برق پیدا شد؟ بدین قاضی صلواتی بیشرف پدرش رو دربیاره! ۵۰۰ تا ماینر که تقریبا اندازه دو تا کارگاه در و پنجره سازی برق مصرف میکنه. به بهانه مصرف برق اینا رو ضبط میکنن که بعدا خودشون استفاده کنن.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »