کشف چند دستگاه استخراج ارز دیجیتال در پارسیان

14/01/2021 04:56:00 ب.ظ

هرمزگان, ارز_دیجیتال

فرمانده انتظامی شهرستان پارسیان در استان هرمزگان از کشف ۱۵ دستگاه استخراج ارز_دیجیتال به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد. روز گذشته محمود واعظی گفته بود وزارت_اطلاعات به ماجرای استخراج غیرقانونی « بیت‌کوین » ورود کرده است. اخبار_ایران

به گزارش  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ«سیدغلامرضا» با تایید این خبر گفته است در حین اجرای «طرح کنترل محور های مواصلاتی و ارتقا امنیت اجتماعی»، مأموران ایستگاه بازرسی لاورچهو به یک دستگاه پژو ۴۰۵ مشکوک شده و آن را جهت بررسی متوقف کردند.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان پارسیان طی بازرسی از این خودرو ماموران ۱۵دستگاه استخراج ارز دیجیتال را کشف و یک نفر را نیز در این زمینه دستگیر کردند.طی روزهای گذشته و با افزایش انتشار گزارش‌های قطع برق ناشی از مصرف دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال خبرهایی از کشف مزرعه‌های غیرمجاز بیت‌کوین یا ارز دیجیتال منتشر شده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

ببخشیدا ولی حاج آقا دکتر مهندس محمود واعظی راجعبه بیت کوین هیچ صحبتی نکردند، بلکه فقط از بیت کورن و پاپکورن صحبت کردن 😒

۵۰۰ دستگاه استخراج بیت‌کوین در شهرری کشف شدحالا نوبت سلطان بیت کوین است جالبه چینی هد تا مرغداری هم نفوذ کردن!!

کشف ۲۲۱ دستگاه استخراج بیت کوین غیرمجاز در خوزستان

کشف ۳۳ دستگاه ارز دیجیتال غیرقانونی ‌در خانه‌ای مسکونی در شوشتر

تبدیل خانه‌ای در ستارخان به مزرعه بیت‌کوین / کشف ۴۰۰ دستگاه ماینرتبدیل خانه‌ای در ستارخان به مزرعه بیت‌کوین پلیس پیشگیری تهران: *ماموران پلیس ۴۰۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال را از یک واحد مسکونی در محدوده ستارخان کشف و ضبط کردند *در این رابطه هفت نفر شامل سه زن و چهار مرد نیز دستگیر شدند ب چ جرمی این 400 دستگاه استخراج رمز (ماینرها) به دست کی میافته؟ به دست سپاه سپاه استخراج کنه اشکال نداره؟ درامدش گلوله میشه در سینه جوانان مردم حداقل بگید همه ی دستگاه ها رو از دست مردم جمع کردید چطوره ایران ۹ درصد استخراج دنیا رو داره 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃

کشف ۵۰۰ ماینر استخراج بیت کوین در شهر ری | DW | 15.01.2021معاون استاندار تهران از کشف ۵۰۰ ماینر استخراج بیت کوین در شهر ری خبر داد. به گفته او، جمع‌آوری مراکز غیرمجاز استخراج بیت کوین در راستای کاهش مصرف برق صورت می‌گیرد. نه فدات شم. در راستای انحصار استخراج بیت کوین دست خودتون صورت می گیرد سلطان برق پیدا شد؟ بدین قاضی صلواتی بیشرف پدرش رو دربیاره! ۵۰۰ تا ماینر که تقریبا اندازه دو تا کارگاه در و پنجره سازی برق مصرف میکنه. به بهانه مصرف برق اینا رو ضبط میکنن که بعدا خودشون استفاده کنن.

استان‌وایر-امروز پنجشنبه ۲۵ دی‌ماه ۱۳۹۹ فرمانده انتظامی شهرستان پارسیان در استان هرمزگان از کشف ۱۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.استان‌وایرـ دو روز پس از انتشار خبر کشف ۵۰۰ دستگاه استخراج «بیت‌کوین» در قم، رسانه‌های ایران این‌بار از کشف ۵۰۰ دستگاه دیگر در شهرری خبر داده‌اند.استان وایر- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از کشف ۲۲۱ دستگاه استخراج بیت کوین غیرمجاز در این استان خبر داد.استان‌وایر- فرمانده انتظامی شوشتر از کشف  ۳۳ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در یک منزل مسکونی در شهرستان شوشتر کشف و ضبط شد.

به گزارش  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ«سیدغلامرضا» با تایید این خبر گفته است در حین اجرای «طرح کنترل محور های مواصلاتی و ارتقا امنیت اجتماعی»، مأموران ایستگاه بازرسی لاورچهو به یک دستگاه پژو ۴۰۵ مشکوک شده و آن را جهت بررسی متوقف کردند. به گفته فرمانده انتظامی شهرستان پارسیان طی بازرسی از این خودرو ماموران ۱۵دستگاه استخراج ارز دیجیتال را کشف و یک نفر را نیز در این زمینه دستگیر کردند. او همچنین گفته است که این عملیات با رصد کردن میزان برق مصرفی واحدهای تولیدی و نیمه‌تعطیل شهرستان انجام شده است. طی روزهای گذشته و با افزایش انتشار گزارش‌های قطع برق ناشی از مصرف دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال خبرهایی از کشف مزرعه‌های غیرمجاز بیت‌کوین یا ارز دیجیتال منتشر شده است. او در عین حال بر لزوم رعایت حداکثری مدیریت مصرف برق و گاز در ادارات، سازمان‌ها، بانک‌ها، به‌کارگیری دیزل ژنراتور موجود در ادارات، بیمارستان‌ها و شرکت‌های بزرگ و اطمینان از خاموش بودن تجهیزات برقی و سیستم‌های گرمایشی و به‌کارگیری حداقل روشنایی استاندارد پس از ساعت کاری ادارات و بانک‌ها، کاهش حداکثری روشنایی میادین، پارک‌ها و بوستان‌ها در شب تأکید کرد. روز چهارشنبه ۲۴ دی‌ماه ۱۳۹۹ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق قم از کشف و شناسایی ۵۰۰ دستگاه استخراج «بیت‌کوین» در این شهر خبر داد. توکلی کجانی همچنین گفته است که ۱۵۰ دستگاه از این ۵۰۰ دستگاه در یک مرغداری کشف شده است. «مهدی آهنین»،در گفت‌وگو با «ایرنا» قطعی‌های اخیر برق در قم را یک تصمیم ملی دانسته و درباره نقش استخراج بیت‌کوین در این خاموشی‌ها گفت: «مصرف ماینرهای غیرقانونی به شدت بالا است و تاکنون ۵۰۰ دستگاه استخراج بیت‌کوین در این استان شناسایی و کشف شده‌اند. از دی‌ماه سال جاری و به دنبال  قطع گسترده برق در ستکم ۹ شهر ایران سخن‌گوی صنعت استخراج‌کنندگان «بیت‌کوین» را مقصر مصرف بالای برق در ایران معرفی کرد «رجبی مشهدی » روز  یک‌شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹، سهم بیت‌کوین از مصرف برق در ایران را بیش از ۳۰۰ مگاوات دانست.

» همزمان «محمود واعظی»، رییس دفتر رییس‌جمهوری ایران در حاشیه جلسه هیات دولت، از قطع برق چهار نهاد دولتی «پرمصرف»، از جمله سازمان حفاظت محیط‌زیست خبر داده و گفته بود وزارت اطلاعات به ماجرای استخراج غیرقانونی «بیت‌کوین» ورود کرده است. مقامات ایران، عامل کمبود و قطعی برق در اغلب استان‌های ایران را وجود مزارع استخراج بیت‌کوین می‌دانند. به گفته «عبدالرضا شیخان» برق اکثر کارخانجات سیمان در کشور به صورت کامل قطع است و در حال حاضر خروجی سیمان وجود ندارد.   📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: .