کشف چهار گور دسته‌جمعی دیگر در لیبی

07/08/1399 12:05:00 ق.ظ

دولت لیبی از کشف جهار گور دسته‌جمعی دیگر در جنوب طرابلس که چند ماه پیش از اشغال شبه نظامیان وابسته به حفتر پاکسازی شده است، خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

دولت لیبی از کشف جهار گور دسته‌جمعی دیگر در جنوب طرابلس که چند ماه پیش از اشغال شبه نظامیان وابسته به حفتر پاکسازی شده است، خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 28.10.

2020 وليد عبدالله/خبرگزاری آناتولی دولت وفاق ملی لیبی در حساب فیس بوک خود اعلام کرد: چهار گور دسته‌جمعی دیگر در ترهونه در جنوب طرابلس که 4 ماه پیش از اشغال شبه‌نظامیان وابسته به خلیفه حفتر پاکسازی شده بود٬‌ کشف شد.

بر این اساس گورهای دسته جمعی فوق، شامل اجساد 12 فرد ناشناس بوده است. در این گزارش به جزئیات بیشتری اشاره نشده است. این در حالی است که دولت لیبی در تاریخ 18 اکتبر جاری نیز از کشف پنج گور دسته‌جمعی در ترهونه که شامل اجساد 12 فرد ناشناس بوده است، خبر داده بود.

ترهونه به عنوان مرکز عملیات و تأمین شبه نظامیان حفتر مورد استفاده قرار می‌گرفت که در 5 ژوئن گذشته از لوث شبه‌نظامیان حفتر پاکسازی شده و به کنترل نیروهای دولت لیبی درآمد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

از تروریست های اعزامی رجب به لیبی بوده

کشف و نابودسازی اولین کندوی «زنبور قاتل» در خاک آمریکااولین کندوی زنبور سرخ غول‌آسای آسیایی موسوم به «زنبور قاتل» که در خاک آمریکا کشف شده بود، توسط تیمی از وزارت کشاورزی این کشور برچیده شد.

کشف پاراموتور متعلق به گروه تروریستی پ.ک.ک در آمانوس

نایب رییس اتاق بازرگانی: دولت اگر می‌تواند دلارهای خودش را بازگردانددر ادامه تنش لفظی بین بانک مرکزی و اتاق بازرگانی ایران بر سر «صادرات به نام ۷۰ بی‌خانمان»، یک مقام دیگر اتاق بازرگانی در این موضوع ابراز تردید کرد و در مقابل گفت: دولت اگر می‌تواند دلارهای خودش را به کشور بازگرداند. دلارهاى دولت وأفراد وابسته در بانك سويس و سرمايه كذارى خارجى وحتى داخلى صرف شده.

کرونا در یک روز جان بیش از 400 آمریکایی را گرفتشمار قربانیان کرونا در آمریکا با فوت 426 بیمار دیگر در شبانه‌روز گذشته به 230 هزار و 512 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

تفاهم‌نامه همکاری امنیتی میان قطر و لیبی امضا شدقطر و لیبی در زمینه های امنیت، مبارزه با تروریسم، جرایم سازمان یافته یک سند همکاری مشترک امضا کردند. - خبرگزاری آناتولی تروریست های دست پرورده رجب فتوای داد به کمک آذربایجان بشتابید

آبرامز: بایدن بخواهد هم نمی‌تواند تحریم‌های ایران را فورا برداردنماینده ویژه آمریکا در امور ایران بار دیگر مدعی شد که جمهوری اسلامی ایران در صورت پیروزی ترامپ به پای میز مذاکره خواهد آمد. تروریسم اقتصادی امریکا علیه ایران قطعا چون لکه ننگی در تاریخ این کشور ثبت و ضبط خواهد شد! جنایت علیه بشریت لزوما کشتن انسانها با گلوله و موشک نیست! محروم کردن هر ملتی از حقوق اولیه انسانی و تلاش همه جانبه جهت ممانعت از رسیدن دارو و کمک های انسانی، شرورانه تر از کشتار فیزیکی است! آیا مذاکره برای حل تحریم ها برای شما اهمیت دارد؟ لطفا در نظرسنجی ما شرکت کنید: