کشف یک گور دسته‌جمعی دیگر در لیبی

19/06/1399 06:39:00 ب.ظ

09.09.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی ارتش لیبی امروز چهارشنبه اعلام کرد: یک گور دسته‌جمعی دیگر در ترهونه در جنوب طرابلس که 3 ماه پیش از اشغال شبه‌نظامیان وابسته به خلیفه حفتر پاکسازی شده است٬‌ کشف شد.

دفتر مطبوعاتی عملیات «برکان الغضب» دولت لیبی در حساب فیسبوک خود گزارش داد که این گور دسته جمعی شامل اجساد افراد ناشناس است.

در این گزارش به جزئیات بیشتری اشاره نشده است. براساس ارقام اعلام شده توسط سازمان ملل متحد، اخیراً 8 گور دسته‌جمعی در لیبی به ویژه در ترهونه کشف شده است. ترهونه به عنوان مرکز عملیات و تأمین شبه نظامیان حفتر مورد استفاده قرار می‌گرفت که در 5 ژوئن گذشته از لوث شبه‌نظامیان حفتر پاکسازی شده و به کنترل نیروهای دولت لیبی درآمد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

مهلت ثبت مشخصات نمایندگان نامزدهای مرحله دوم مجلس یازدهم، یک روز تمدید شدمهلت ثبت مشخصات نمایندگان نامزدهای مرحله دوم انتخابات مجلس یازدهم برای حضور در شعب اخذ رأی، یک روز تمدید شد.

پنج تجمع کارگران و معلمان در یک روز؛ به حقوق و قرارداد ما رسیدگی کنید

ترقه‌بازی در یک پارتی علت آغاز یکی از بزرگترین آتش‌سوزی‌های کالیفرنیا بوده است - BBC News فارسیمقام‌های ایالت کالیفرنیا در غرب آمریکا می‌گویند ترقه‌بازی در یک پارتی علت شکل‌گیری یکی از چندین آتش‌سوزی است که جنگل‌ها و مراتع این ایالت را فراگرفته است. همزمان در جنوب کالیفرنیا چند رکورد جدید گرما ثبت شده که یکی از آنها در دره مرگ، گرمترین رکورد قابل اعتماد ثبت شده در تاریخ هواشناسی جهان گزارش شده است.

آیا بیکاری و لاابالی بودن یک مرد دلیل کافی برای طلاق است؟

مسمومیت 120 نفر از اهالی یک روستا در غرب ایراناهالی روستای 'شیخ‌صله' در استان کرمانشاه ایران بر اثر مسمومیت به بیمارستان منتقل شدند. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در آفریقا؛ در جستجوی راز یک پدیده حیرت‌انگیز - BBC News فارسیآیا بین فقر و خانه‌های پرجمعیت و آمار عجیب پایین ابتلا و مرگ در قاره آفریقا ارتباطی وجود دارد؟ در حالی که آمار کرونا در آفریقای‌جنوبی مرتب رو به کاهش می‌رود و در کل قاره آفریقا هم نسبتا پایین است، متخصصان مشغول بررسی یک فرضیه حیرت‌انگیز هستند.