کشف تخمه ژاپنی با مغز تریاک + عکس

16/06/1398 12:46 ب.ظ

کشف تخمه ژاپنی با مغز تریاک فردی که با جاسازی موادمخدر در مغز تخمه ژاپنی قصد انتقال آن به خارج از کشور را داشت، دستگیر شد.

فردی که با جاسازی موادمخدر در مغز تخمه ژاپنی قصد انتقال آن به خارج از کشور را داشت، دستگیر شد. با تحقیقات ماموران مشخص شد که گزارش واصله به پلیس مبارزه با موادمخدر صحت داشته و به همین دلیل با دستور مقام قضایی اقدامات ماموران برای دستگیری این فرد آغاز شد و ماموران با رصد اطلاعاتی و مخفیگاه متهم، وی را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

همچنین در بازرسی از مخفیگاه وی بیش از دو کیلوگرم تخمه ژاپنی که داخل مغزش تریاک جاساز شده بود، کشف و ضبط شد.

متهم دستگیر شده نیز پس از انتقال به مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت و اقرار کرد که با یک تیغ موکت بری تخمه‌های ژاپنی را باز کرده و به جای مغزش تریاک قرار داده و دوباره آن را بسته است. این فرد ادعا کرد که قصد داشته تا این مواد را به خارج ازکشور منتقل کند که پیش از هر اقدامی دستگیر شد.

سرهنگ محمد بخشنده، رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با تایید این خبر به ایسنا گفت: متهمان و مجرمان با شیوه های مختلفی اقدام به قاچاق موادمخدر می کنند، اما پلیس یک گام از آنان جلوتر بوده و بسیاری از این موارد را کشف و پیش از قاچاق دستگیر کرده‌اند. headtopics.com

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ ادامه داد: در مورد این فرد نیز پرونده‌ای تشکیل شده و او برای ادامه روند رسیدگی به جرمش روانه دادسرا شده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

گفتگو با دکتر برنا بنکدارپور؛ نقشه اختلال ارتباطی مغز در زبان‌پریشی ناشی از آلزایمرنتایج یک پژوهش تازه، جنبه‌هایی تازه از بیماری اختلال شناخت و حافظه را روشن کرده است.

سرقت ۲۲۰هزار پوند با جعل صدای رییسمجرمان سایبری با استفاده از یک نرم‌افزار مبتنی‌بر هوش_مصنوعی که صدای رییس یک شرکت را با آن جعل کرده بودند، موفق شدند ۲۲۰ هزار پوند پول به سرقت ببرند. کلاه‌برداری_سایبری بیشتر بخوانید:

مذاکرات با چین ممکن است سال‌ها ادامه داشته باشدمشاور اقتصادی کاخ سفید اعلام کرد که ایالات متحده مشکلی با به درازا کشیدن مذاکرات تجاری با چین ندارد.

طباطبایی: چکار کرده‌اند که استراماچونی ساکت و جنتلمن پرخاشگر شده است؟استقلال در ساختار تیمی و تاکتیکی مشکل دارد طباطبایی: چکار کرده‌اند که استراماچونی ساکت و جنتلمن پرخاشگر شده است؟

سلطانی‌فر: استقلال و پرسپولیس را تا پایان سال واگذار می‌کنیم/ سرخابی‌ها را به یک چشم نگاه می‌کنم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر ورزش و جوانان گفت:‌ وقت آن رسیده که آکادمی‌های باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال با برنامه ریزی بلندمدت ، بازیکن با استعداد را شناسایی و پرورش داده و نیازهای خود را تامین کنند.

عادی سازی روابط با اسرائیل در جهان عرب رو به افزایش است/ باید در برابر ایران هماهنگ باشیمنخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با اشاره به افزایش عادی‌سازی روابط با اسرائیل در جهان عرب، گفت که این گرایش بین سران و ملت‌های عرب همزمان وجود دارد.