کشف جسد 3 مهاجر در سواحل الجزایر

05/07/1399 07:40 ب.ظ

طی پنج روز اخیر در سواحل الجزایر جسد 3 مهاجر کشف و 755 مهاجر دیگر نیز دستگیر شدند. - خبرگزاری آناتولی

طی پنج روز اخیر در سواحل الجزایر جسد 3 مهاجر کشف و 755 مهاجر دیگر نیز دستگیر شدند.وزارت دفاع الجزایر طی بیانیه‌ای اعلام کرد: طی پنج روز اخیر جسد 3 مهاجر که از راه دریا قصد عبور به اروپا را داشتند، کشف و 755 مهاجر دیگر نیز دستگیر شدند.بر اساس بیانیه این وزارتخانه، در بازه زمانی 20 تا 25 سپتامبر جسد 3 مهاجر که قایق آنها واژگون شده بود، در سواحل الجزایر پیدا و در عملیات‌های مختلف نیز 755 مهاجر دیگر که قصد عبور به اروپا از راه دریا داشته‌اند نیز دستگیر شده‌اند.

طی پنج روز اخیر در سواحل الجزایر جسد 3 مهاجر کشف و 755 مهاجر دیگر نیز دستگیر شدند.وزارت دفاع الجزایر طی بیانیه‌ای اعلام کرد: طی پنج روز اخیر جسد 3 مهاجر که از راه دریا قصد عبور به اروپا را داشتند، کشف و 755 مهاجر دیگر نیز دستگیر شدند.

بر اساس بیانیه این وزارتخانه، در بازه زمانی 20 تا 25 سپتامبر جسد 3 مهاجر که قایق آنها واژگون شده بود، در سواحل الجزایر پیدا و در عملیات‌های مختلف نیز 755 مهاجر دیگر که قصد عبور به اروپا از راه دریا داشته‌اند نیز دستگیر شده‌اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ماجرای دناپلاس برای به خفت کشاندن مجلس انقلابی بود/نماینده نباید از امکانات دولتی استفاده کندمیرسلیم: در ایران دوبار کشف حجاب صورت گرفت، یک بار به صورت اجباری در دورۀ رضاخان و باردیگر به صورت اختیاری در دولت دوازدهم باز این خفاشه از غار دراومد! کسخل الان مشکل مملکت حجابه؟ کیر تو اون ذهن حشری ات....مشکل بر سرکار بودن خفاشهایی امثال شماست که خون مردم رو تو شیشه کرده اید Sleep p...

‌بمب‌گذاری در مجتمع تجاری مشهد تکذیب شد / گروه‌های تجسس مجتمع را امن اعلام کردند- اخبار خراسان رضوی - اخبار استانها تسنیم - Tasnimبمب‌گذاری در مجتمع تجاری مشهد تکذیب شد معاون فرماندار مشهد: پس از اعلام بمب‌گذاری در یک مجتمع تجاری در مشهد از طریق تماس تلفنی؛ گروه‌های تجسس در محل حضور پیدا کردند خبر اولیه پس از این حضور تکذیب شد و مشخص شد هیچ تهدید امنیتی دیگری وجود نداشته است

نمایش پول و غذا در صنعا همزمان با دو هزارمین روز حمله ائتلاف نظامی به یمندر کشوری که به گفته سازمان ملل در لبه پرتگاه قحطی قرار دارد، انبوهی از مواد غذایی اهدایی قبایل بر روی کامیون‌های بارگیری و در میدان سبعین صنعا به نمایش گذاشته شد. پول نفت مردم ایران هست.کجایی شاپورذوالاکتاف که اعراب رابه بندبکشی.دین فروشان ایران راشخم زدند.

حمله با چاقو در نزدیکی دفتر سابق نشریه شارلی ابدو؛ دست‌کم 4 نفر زخمی شدنددر حمله‌ای با چاقو در نزدیکی محل دفتر سابق نشریه شارلی ابدو در پاریس فرانسه چهار نفر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

کرملین: اقدام اروپا در به رسمیت نشناختن لوکاشنکو دخالت در امور بلاروس استروسیه روز جمعه ۲۵ سپتامبر (۴ مهر) اعلام کرد که تصمیم اتحادیه اروپا در به رسمیت نشناختن الکساندر لوکاشنکو به عنوان رئیس جمهور قانونی بلاروس با قوانین بین‌المللی مغایرت دارد.

شیوع کرونا در ایران و جهان؛ تهران در وضعیت کاملاً بحرانی استایران هم اکنون در موضوع شمار مرگ و میر ناشی از شیوع کرونا، جایگاه دهم را در سراسر جهان دارد. این کشور همچنین چهارمین کشور جهان با بیشترین تعداد بیمارانی محسوب می‌شود که در اثر ابتلا به کووید۱۹ در وضعیت بحرانی قرار دارند.