کشتی‌گیر ملی‌پوش ایرانی 'به کانادا پناهنده شد'

12/10/1398 05:27:00 ب.ظ

نوید زنگنه، کشتی‌گیر ملی‌پوش ایرانی 'به کانادا پناهنده شد'

خبرگزاری ایسنا می‌گوید نوید زنگنه، ملی‌پوش کشتی آزاد ایران و برنده‌ مدال‌های جهانی و آسیایی به کانادا پناهنده شد. فدراسیون کشتی کانادا گفته آقای زنگنه در حال حاضر عضو تیم ملی کشتی کانادا نیست. در هفته‌های گذشته گزارش‌هایی از زخمی شدن نوید زنگنه در جریان اعتراضات آبان و سپس بازداشت او منتشر شد. نوید زنگنه (نفر اول از چپ) به همراه اعضای تیم ملی امید کشتی آزاد ایران خبرگزاری ایسنا می‌گوید نوید زنگنه، ملی‌پوش کشتی آزاد ایران و برنده‌ مدال‌های جهانی و آسیایی به کانادا پناهنده شده و برای تیم ملی این کشور کشتی خواهد گرفت.

فدراسیون کشتی کانادا از عضویت نوید زنگنه در باشگاه‌های کشتی کانادایی اظهار بی‌اطلاعی کرده و گفته او در سال جاری میلادی عضو تیم ملی کشتی کانادا نمی‌شود. آقای زنگنه در وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی می‌گیرد و در سال ۲۰۱۸ مدال برنز کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان را گرفت و در سال ۲۰۱۹ هم مدال نقره آسیایی همین رده را برنده شد.

در هفته‌های گذشته گزارش‌هایی از زخمی شدن نوید زنگنه در جریان اعتراضات آبان ماه منتشر شد. بنا بر این گزارش‌ها آقای زنگنه با گلوله ساچمه‌ای زخمی و پس از مراجعه به بیمارستان بازداشت شد. به این ترتیب او یکی از ده‌ها زخمی آبان ماه بوده که headtopics.com

اینم دادیم به کانادا علی برکت الله!

. نوید زنگنه چندمین ورزشکار و قهرمان در سطح ملی است که از ایران مهاجرت می‌کند.

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

ثبت «اتحاد مدنی» برای زوج‌های دگرجنسگرا در انگلستان و ولز قانونی شدزوج های دگرجنسگرای هوادار ثبت «اتحاد مدنی» بر این باور هستند که این گزینه در مقایسه با ازدواج جنبه مذهبی و جنسیت‌زده ندارد.

بیست سال پیش در شب سال نو، قدرت به پوتین تفویض شدبیست سال پیش در شب سال نو، قدرت به ولادیمیر پوتین تفویض شد

از سئول تا پیونگ یانگ؛ جشن سال نوی میلادی در دو کره برگزار شدسال ۲۰۱۹ میلادی در کره جنوبی با چند رسوایی سیاسی، عدم رونق بازار کار و ادامه تلاش ها برای کاهش تنش با کره شمالی همراه بود.

پیام ماکرون پس از ۲۷ روز اعتصاب در فرانسه: طرح بازنشستگی اجرا خواهد شدمخالفان طرح اصلاح نظام بازنشستگی بر این باور هستند که دولت امانوئل ماکرون قصد دارد ضمن افزایش سن بازنشستگی میزان مستمری بازنشستگان را کاهش دهد.

طب اسلامی در گفت‌وگو با جوادی آملی و طبیبی که بر بالین هاشمی شاهرودی حاضر شدتهران- ایرناپلاس- یک استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم می‌گوید: صرفاً اکتفا به دو روایت یا شاهد تاریخی یا اتفاقاتی که در عهد ائمه اتفاق افتاده است، نمی‌تواند تأییدکننده طب اسلامی باشد، بلکه علم جدید هم باید آنها را تأیید کند. طب اسلامی وغیراسلامی مبنای علمی ندارد،چراکه علم هم جزودین است وتفکیک سنت وعلوم جدیدبه نام اسلام و... مبنای علمی والهی نداردکه دریک راستاهستند،.انچه که بایدبه ان توجه شودان است که دربسیاری ازموارد،اشتباهات وجودداردلکن دانش ان وجودنداردمثلا جراحی زیبایی دربسیاری موارد،اشتباه است .

گام های موثری در حوزه اقتصاد مقاومتی برداشته شدوزیر کشور گفت: با وجود توانمندی‌های نیروی انسانی برای رشد و توسعه اقتصادی کشور گام‌های موثری برداشته شده است. مشهوده ! بابت همه ریدنات مرسی ! جمع_کنید_کاسه_کوزه_تون توسعه در تروریست پروری و نابودی فرهنگ ایرانی کسخل وزیر بی شرف کشور بنانسبت عن زیادی میل کرده از طرف خامنه ایی حرام زاده که این رو می گویید ..مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مرگ