کشتی تفریحی گمینی؛ سفیر جدید ترکیه در گردشگری لوکس

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کشتی تفریحی مجلل «گمینی» با هدف معرفی هرچه بیشتر فرهنگ ترکیه میزبان مسافران گردشگری لوکس در منطقه دریای مدیترانه خواهد بود.

کشتی تفریحی مجلل «گمینی» با هدف معرفی هرچه بیشتر فرهنگ ترکیه میزبان مسافران گردشگری لوکس در منطقه دریای مدیترانه خواهد بود.کشتی تفریحی مجلل «گمینی» با طراحی و کانسپت فرهنگ ترکیه، منطقه دریای مدیترانه را به یکی از محبوب‌ترین نقاط گردشگری لوکس تبدیل خواهد کرد.

این کشتی تفریحی که از سوی شرکت تُرک میرای کروزز خریداری شده، یکی از معتبرترین برندهای گردشگری در جهان به شمار می‌رود. کشتی تفریحی گمینی با شروع فصل گردشگری سال 2021 در بنادر کوش آداسی، ازمیر و استانبول لنگر انداخته و کلیه امکانات یک سفر تفریحی مجلل را برای گردشگران فراهم می‌کند.احمد یازیجی، مدیرعامل شرکت میرای کروزز در این رابطه به خبرنگار آناتولی گفت: در منطقه دریای مدیترانه اغلب شرکت‌های یونانی و ایتالیایی فعال هستند اما با گمینی، ترکیه نیز وارد عرصه گردشگری لوکس در این منطقه خواهد شد.

وی افزود: یکی از نکات متمایز این کشتی نسبت به سایر کشتی‌های کروز، نوشیدنی و خوراکی‌های فرهنگ کشورمان در کنار سایر غذاهای بین‌المللی است. هدف ما ایجاد یک اسکادران تفریحی با افزایش تعداد کروزها و نشان دادن توانایی ترکیه در عرصه گردشگری در منطقه دریای مدیترانه است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احضار سفیر آلمان در تهران به دلیل توییت اعتراضی علیه اعدام نوید افکاریوزارت خارجه ایران اعلام کرد که در پی توییت‌های اخیر سفارت آلمان در تهران، سفیر آن کشور در تهران روز دوشنبه توسط مدیرکل اروپای وزارت امور خارجه احضار شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بهای ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی، بسیار بیشتر از یک سفیر نگون‌بخت آمریکایی استسفیر ایران در باکو: *بهای ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی، بسیار بیشتر از یک سفیر نگون‌بخت آمریکایی است *جای آن سفیر بودم، از همه راه‌های ممکن استفاده می‌کردم تا بفهمم چرا دولت تروریستی آمریکا این‌گونه عجیب اما ناشیانه به فکر حذف تو افتاد؟!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفیر ایران در کابل: تهران از تلاش‌ها برای تامین صلح پایدار در افغانستان حمایت می‌کندسفیر ایران در کابل در دیدار با رئیس شورای عالی مصالحه ملی افغانستان گفت که تهران از مذاکرات صلح برای تامین ثبات پایدار در این کشور حمایت می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جوزپ بورل: روابط اتحادیه اروپا و ترکیه به «مقطع سرنوشت سازی» رسیده استرهبران اتحادیه اروپا هفته آینده قرار است در جریان نشست سران در بروکسل مهم‌ترین موضوعات روز به ویژه مسئله بحران جاری در شرق مدیترانه و نیز روابط با ترکیه را بررسی کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیه 400 تن گندم به لبنان ارسال کردترکیه در راستای کمک‌های بشردوستانه به لبنان در پی انفجار مهیب در بندر بیروت 400 تن گندم به این کشور ارسال کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هالفتی؛ بهشت پنهان در جنوب شرق ترکیه آماده استقبال از گردشگرانشهرستان هالفتی واقع در جنوب شرق ترکیه با اماکن تاریخی و طبیعت بی‌همتایش در انتظار میزبانی از گردشگران داخلی و خارجی است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »