کشتی اماراتی حامل خودرو در آب‌های ایران غرق شد

26/12/1400 02:34:00 ب.ظ

خبرگزاری‌ایرنا از غرق شدن یک کشتی اماراتی در محدوده آ‌ب‌های جنوب ایران خبر داد و اعلام کرد که کمک رسانی به حادثه دیدگان آغاز شده است.این کشتی حامل خودرو صبح پنج‌شنبه در ۳۰ مایلی عسلویه غرق شده است. اخبار_ایران بوشهر

ایرنا به نقل از رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر نوشته این...

ایرنا به نقل از رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر نوشته این کشتی حامل خودرو صبح پنج‌شنبه در ۳۰ مایلی عسلویه غرق شده است. به گفته حجت خسروی، کشتی اماراتی ۳۰ سرنشین داشته که همگی پس از وقوع حادثه با جلیقه نجات به بیرون پریده و اکنون کمک‌رسانی برای یافتن و نجات آنها آغاز شده است.

خسروی گفته به دلیل شرایط جوی بد این کشتی پیش از رسیدن کشتی نجات به طور کامل غرق شده است. آخرین گزارش‌ها به نقل از جهانگیر دهقانی، مدیرکل بحران استان بوشهر حاکی است ۱۶ نفر از ۳۰ سرنشین کشتی اماراتی نجات داده شده‌اند و جست‌وجو برای یافتن و نجات ۱۴ سرنشین دیگر برغم مواج بودن آبهای خلیج فارس ادامه دارد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

غرق شدن کشتی اماراتی حامل خودرو در آبهای عسلویه/ خدمه کشتی با جلیقه نجات روی آبغرق شدن کشتی اماراتی حامل خودرو در آب‌های عسلویه خدمه کشتی با جلیقه نجات روی آب رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل دریانوردی بوشهر: کشتی اماراتی حامل خودرو در ۳۰ مایلی عسلویه غرق شده و عملیات جست‌وجو برای ۳۰ خدمه این شناور آغاز شده است.

کشتی اماراتی «به دلیل شدت باد» در نزدیکی عسلویه غرق شدخبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی،‌ ایرنا، روز پنج‌شنبه، ۲۶ اسفندماه، از غرق شدن یک کشتی متعلق به امارات متحده عربی در نزدیکی عسلویه خبر داد.

ایران: کشتی اماراتی با 30 خدمه در نزدیکی عسلویه غرق شد

جزئیات نجات کشتی غرق شده اماراتی در عسلویهجزئیات نجات کشتی غرق شده اماراتی در عسلویه مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی جزئیات عملیات نجات کشتی غرق شده اماراتی در محدوده عسلویه را اعلام کرد و گفت: تا این لحظه ۲۹ نفر از پرسنل این شناور نجات پیدا کردند.

نجات ۲۹ خدمه کشتی غرق شده اماراتی در عسلویه۲۹ سرنشین کشتی غرق شده اماراتی در عسلویه نجات یافتند مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی جزئیات عملیات نجات خدمه کشتی غرق شده اماراتی در محدوده عسلویه را اعلام کرد و گفت: تا این لحظه ۲۹ نفر از پرسنل این شناور نجات پیدا کردند.

نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی🔺نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی بخش قابل توجهی از این آثار در ایران و به ویژه در اصفهانِ دوره‌ صفوی آفریده شده‌‌اند؛ تمرکز نمایشگاه «دیدار در اصفهان» نیز بر همین آثار است. ⬇️ بیشتر بخوانید: