کشتی ایرانی توقیف‌شده در عربستان آزاد شد

29/04/1398 09:35:00 ب.ظ

کشتی ایرانی توقیف‌شده در عربستان آزاد شد

Fatemeh Zengeneh | Istanbul استانبول/ خبرگزاری آناتولی کشتی ایرانی «Happyness 1» متعلق به شرکت ملی...

Fatemeh Zengeneh | Istanbul استانبول/ خبرگزاری آناتولی کشتی ایرانی «Happyness 1» متعلق به شرکت ملی نفت‌کش ایران که در بندر جده عربستان سعودی متوقف شده بود، آزاد شده و به همراه دو یدک‌کش در حال حرکت به سمت آب‌های این کشور است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

همدلی سربازان ترکیه با کودکان زلزله‌زده

وزارت دفاع ملی ترکیه تصاویر بازی و همدلی سربازان کشور با کودکان در مناطق زلزله‌زده را به اشتراک گذاشت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

درباره شهروندان روسی حاضر در نفت‌کش توقیف‌شده با طرف ایرانی در ارتباطیمیک مقام روس: درباره شهروندان روسی حاضر در نفت‌کش توقیف‌شده با طرف ایرانی در ارتباطیم یک مقام سفارت روسیه در ایران: سه شهروند روسی در نفتکش انگلیسی توقیف‌شده از سوی ایران حضور دارند و درباره آنها با ایران در ارتباط هستیم

دو کشتی ایرانی به دلیل تحریم‌های آمریکا در برزیل گیر افتاده‌انددو کشتی باری جمهوری اسلامی به دلیل تحریم‌های ایالات متحده، چند هفته است که در برزیل گیر افتاده‌اند و نمی‌توانند به ایران باز گردند. به گزارش رویترز، دو کشتی باوند و ترمه در حال حاضر در برزیل هستند،

توقف دو کشتی باری ایرانی در برزیل به دلیل تحریم‌های آمریکادو کشتی ایرانی به دلیل تحریم‌های آمریکا در برزیل متوقف شدند و قادر به سوخت‌گیری نیستند.

تحریم سوخت باعث لنگر انداختن چهار کشتی ایرانی در برزیل شده استشرکت نفت دولتی برزیل از دادن سوخت به غله‌برهای دلربا، گنج، باوند و ترمه خودداری کرده است. این کشتی‌ها که اکنون در نزدیکی بندر ایمبی‌توبا لنگر انداخته‌اند همگی متعلق به دولت جمهوری_اسلامی ایران بوده و همگی در فهرست تحریم‌های آمریکا علیه ایران قرار دارند.

افزایش قیمت نفت در پی ادعای ترامپ در خصوص سرنگونی پهپاد ایرانیایالات متحده آمریکا ادعای ساقط کردن پهپاد ایرانی را مطرح کرده است، این در حالی است که مقام‌های تهران می‌گویند هنوز هیچ خبری مبنی بر سقوط پهپاد خود دریافت نکرده‌اند.

شرکت نفتی برزیلی: به دلیل تحریم‌های آمریکا به دو کشتی ایرانی سوخت نمی‌دهیمشرکت نفتی پتروبراس اعلام کرده که به دلیل تحریم‌های آمریکا از در اختیار دادن سوخت به دو کشتی ایرانی که چند هفته است در یک بندر برزیلی گیر افتاده‌اند خودداری می‌کند. پتروبارس گفته است شرکت‌های دیگری در برزیل هستند که می‌توانند سوخت در اختیار دو کشتی ایرانی بگذارند.