کشتی آزاد نوجوانان ایران نایب قهرمان جهان شد

31/07/2019 09:36:00 ب.ظ

کشتی آزاد نوجوانان #ایران نایب #قهرمان #جهان شد

قهرمان, جهان

کشتی آزاد نوجوانان ایران نایب قهرمان جهان شد

تیم ملی ایران موفق به کسب عنوان نایب قهرمان ی در رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان جهان 2019 در بلغارستان شد. - خبرگزاری آناتولی

Fatemeh Zengeneh   |Istanbulاستانبول/ خبرگزاری آناتولیتیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران با 3 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز و کسب 166 امتیاز عنوان نایب قهرمانی جهان که در شهر صوفیه بلغارستان برگزار شد، را از آن خود کرد.روسیه با 4 طلا و 3 نقره موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان شد و هند نیز با 106 امتیاز سوم شد.

گفتنی است اعتراض قلی زادگان پس از شکست برابر حریف اوکراینی خود در دیدار رده بندی وزن 51 کیلوگرم باعث اخراج وی از مسابقات و ایران با 2 اختلاف امتیاز پایین تر از روسیه نایب قهرمان جهان شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان نایب قهرمان جهان شد/ اعتراض قلی زادگان قهرمانی را از ایران گرفت!آزادکاران ایران در ۵ وزن دوم نوجوانان جهان به یک طلا، ۲ نقره و یک برنز رسیدند، به این ترتیب تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران با ۳ طلا، ۳ نقره و یک برنز و به علت دست ندادن قلی زادگان با مربیان حریف پس از شکست مقابل حریف روس و دیسکالیفه شدن، قهرمان ی از ایران گرفته شد. حیف.کشتی گیر های زحمت کش.خدا قوت

کشتی باوند، برزیل را به مقصد ایران ترک کرددومین کشتی ایرانی یعنی ترمه روز دوشنبه و پس از ترک بندر پاراناگوئا برای بارگیری ذرت به سوی بندر ایمبیتوبا در جنوب برزیل حرکت کرد. کاشکی توش پر از گوسفند بود .حیفش دیگه گوشت خوب گیرمان نمیاد.

ناخدای نفتکش توقیف‌شده ایران: نشستن هلی‌کوپتر بریتانیایی روی عرشه بسیار خطرناک بودناخدای کشتی حامل نفت ایران که از سوی نیروهای بریتانیایی در تنگه جبل‌الطارق توقیف شده، به بی‌بی‌سی گفت که خدمه این کشتی در یک 'بازی سیاسی ' گرفتار شده‌اند. او جزییاتی از توقیف کشتی گریس ۱ ارائه داده و فرود هلی‌کوپتر نظامی بریتانیا روی عرشه در هنگام توقیف نفتکش را 'بسیار خطرناک' خوانده است. لندن دراعمال فشار برایران ناکام بود کریس پری: واکنش دولت انگلیس به اقدام ایران درتوقیف نفتکش این انگلیس«کاملا تعجب‌آور»است. اگریکی از دانشجویان من درمرکز جنگ دریایی چنین طرحی را برای من می‌آورد،وی را اخراج می‌کردم. این طرح کاملا تعجب‌آور بودو هیچ فشاری رابه ایران واردنکرد hsr به گفته ناخدای گریس ۱ پلیس هنگام عبور کشتی از تنگه جبل‌الطارق از طریق ارتباط رادیویی از آنها خواسته که وارد کشتی شود و خدمه هم نردبان را برای ورود ماموران باز کرده‌اند، اما ناگهان یک هلی‌کوپتر نظامی در اقدامی 'بسیار خطرناک' روی عرشه کشتی فرود آمده و نیرو پیاده کرده است. نشستن بالگرد ما خطرناک تر بود😅😅😅😅😅

مشروح دومین جلسه رسیدگی به پرونده فروش آزاد گوشت‌های برزیلیدومین جلسه رسیدگی به پرونده فروش آزاد گوشت‌های برزیلی وارد شده با ارز ۴۲۰۰ تومانی در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

درخواست کمک خدمه یک کشتی تجاری ایرانی از روسیه/ بستری شدن 10 ملوان در آستراخانساعاتی پیش ۱۰ ملوان کشتی تجاری ایران به نام 'تینا' مستقر در بندر آستراخان که به سندروم عفونت حاد روده‌ای دچار شده بودند، از این بندر درخواست کمک‌های پزشکی کردند. بنا بر اعلام مسئولان روسی حال هیچ‌کدام از ملوانان ایرانی وخیم نیست.

دولت جبل‌الطارق درباره آزادی اتباع هندی کشتی گریس 1 تصمیم می‌گریدیک مقام ازشد وزارت خارجه انگیس اعلام کرد که دولت جبل‌الطارق بر سر آزادسازی اتباع هندی کشتی توقیف شده گریس 1 - که حامل نفت ایران بود - تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد کرد. من نمیدونم بریتانیا چه هدفی را دنبال می کند کشتی که عازم سوریه نبوده به این کار میگن دزدی دریایی.

تیم ملی ایران موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی در رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان جهان 2019 در بلغارستان شد.به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های ۵ وزن دوم و پایانی کشتی آزاد نوجوانان جهان ۲۰۱۹ در صوفیه بلغارستان، ۳ آزادکار ایران در فینال و ۲ آزادکار دیگر در دیدار رده بندی برابر رقبایشان به روی تشک رفتند که در پایان سهیل یوسفی در ۹۲ کیلوگرم طلا گرفت، علی عرب در ۴۵ کیلوگرم و عرفان الهی در ۶۰ کیلوگرم به مدال نقره رسیدند،ابوالفضل ولی پور در ۷۱ کیلوگرم برنز گرفت و علی قلی زادگان نیز در ۵۱ کیلوگرم با اعتراض نابجا به داوری پس از شکست در رده بندی از مسابقات اخراج شد تا عنوان قهرمانی از دست ایران خارج شود و روسیه بر سکوی نخست قرار گیرد! در فینال وزن ۴۵ کیلوگرم علی عرب برابر مارک مک گووان از آمریکا به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد و به مدال نقره جهان رسید.Aa کشتی ایرانی باوند پس از پنجاه روز توقف در برزیل بندر پاراناگوئا را ترک کرد.این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید UK Ministry of Defence Image caption ناخدای گریس ۱ : نیروهای ویژه بریتانیایی بعد از ورود به کشتی از خدمه خواستند زانو بزنند و سلاحشان را به سوی آنها نشانه رفتند ناخدای کشتی حامل نفت ایران که از سوی نیروهای بریتانیایی در تنگه جبل‌الطارق توقیف شده، به بی‌بی‌سی گفت که خدمه این نفتکش در یک"بازی سیاسی"گرفتار شده‌اند.

Fatemeh Zengeneh   | Istanbul استانبول/ خبرگزاری آناتولی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران با 3 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز و کسب 166 امتیاز عنوان نایب قهرمانی جهان که در شهر صوفیه بلغارستان برگزار شد، را از آن خود کرد. روسیه با 4 طلا و 3 نقره موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان شد و هند نیز با 106 امتیاز سوم شد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۶ بر صفر از سد ولادیسلاو نیکاندروف از قرقیزستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. گفتنی است اعتراض قلی زادگان پس از شکست برابر حریف اوکراینی خود در دیدار رده بندی وزن 51 کیلوگرم باعث اخراج وی از مسابقات و ایران با 2 اختلاف امتیاز پایین تر از روسیه نایب قهرمان جهان شد. با این حال، د ادگاه عالی برزیل در روز پنجشنبه ۲۵ ژوئیه (۳ مرداد) یا صدور حکمی شرکت نفتی پتروبراس را ملزم به سوخت رسانی به کشتی‌های ایرانی حامل ذرت کرد. همچنین ژاپن، آمریکا، ازبکستان، آذربایجان، اوکراین، ترکیه و گرجستان نیز در رده های چهارم تا دهم قرار گرفتند. در وزن ۶۰ کیلوگرم عرفان الهی در مبارزه فینال برابر آدیپ عبدالله یف از روسیه به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۹ بر ۶ شکست خورد و او نیز به مدال نقره رسید تا رقابت برای کسب عنوان قهرمانی تیمی میان ایران و روسیه نزدیکتر شود. . ناخدای این نفتکش به بی‌بی‌سی گفته است که نیروی به کار گرفته شده در توقیف کشتی"غیرضروری" بوده و او درباره احتمال این که کشتی خلافی مرتکب شده هیچ اطلاعی نداشته است.