قهرمان, جهان, روسیه, صوفیه, نایب قهرمانی, کشتی آزاد

قهرمان, جهان

کشتی آزاد نوجوانان ایران نایب قهرمان جهان شد

کشتی آزاد نوجوانان #ایران نایب #قهرمان #جهان شد

31/07/2019 09:36:00 ب.ظ

کشتی آزاد نوجوانان ایران نایب قهرمان جهان شد

تیم ملی ایران موفق به کسب عنوان نایب قهرمان ی در رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان جهان 2019 در بلغارستان شد. - خبرگزاری آناتولی

Fatemeh Zengeneh   |Istanbulاستانبول/ خبرگزاری آناتولیتیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران با 3 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز و کسب 166 امتیاز عنوان نایب قهرمانی جهان که در شهر صوفیه بلغارستان برگزار شد، را از آن خود کرد.روسیه با 4 طلا و 3 نقره موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان شد و هند نیز با 106 امتیاز سوم شد.

ایران به اولین مدال طلا در المپیک توکیو دست یافت - BBC News فارسی دهمین روز اعتراضات خوزستان؛ تظاهرات آذربایجانی‌ها در تبریز برای همبستگی ‎ کشته شدن «عماد الامین» یکی از فرماندهان برجسته حزب‌الله لبنان در سوریه

گفتنی است اعتراض قلی زادگان پس از شکست برابر حریف اوکراینی خود در دیدار رده بندی وزن 51 کیلوگرم باعث اخراج وی از مسابقات و ایران با 2 اختلاف امتیاز پایین تر از روسیه نایب قهرمان جهان شد. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

ادامه درخشش پاکدامن با صعود به یک چهارم نهایی/ عابدینی و رهبری حذف شدند

علی پاکدامن به مرحله یک چهارم نهایی المپیک توکیو صعود کرد اما عابدینی و رهبری حذف شدند.

تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان نایب قهرمان جهان شد/ اعتراض قلی زادگان قهرمانی را از ایران گرفت!آزادکاران ایران در ۵ وزن دوم نوجوانان جهان به یک طلا، ۲ نقره و یک برنز رسیدند، به این ترتیب تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران با ۳ طلا، ۳ نقره و یک برنز و به علت دست ندادن قلی زادگان با مربیان حریف پس از شکست مقابل حریف روس و دیسکالیفه شدن، قهرمان ی از ایران گرفته شد. حیف.کشتی گیر های زحمت کش.خدا قوت

کشتی باوند، برزیل را به مقصد ایران ترک کرددومین کشتی ایرانی یعنی ترمه روز دوشنبه و پس از ترک بندر پاراناگوئا برای بارگیری ذرت به سوی بندر ایمبیتوبا در جنوب برزیل حرکت کرد. کاشکی توش پر از گوسفند بود .حیفش دیگه گوشت خوب گیرمان نمیاد.

ناخدای نفتکش توقیف‌شده ایران: نشستن هلی‌کوپتر بریتانیایی روی عرشه بسیار خطرناک بودناخدای کشتی حامل نفت ایران که از سوی نیروهای بریتانیایی در تنگه جبل‌الطارق توقیف شده، به بی‌بی‌سی گفت که خدمه این کشتی در یک 'بازی سیاسی ' گرفتار شده‌اند. او جزییاتی از توقیف کشتی گریس ۱ ارائه داده و فرود هلی‌کوپتر نظامی بریتانیا روی عرشه در هنگام توقیف نفتکش را 'بسیار خطرناک' خوانده است. لندن دراعمال فشار برایران ناکام بود کریس پری: واکنش دولت انگلیس به اقدام ایران درتوقیف نفتکش این انگلیس«کاملا تعجب‌آور»است. اگریکی از دانشجویان من درمرکز جنگ دریایی چنین طرحی را برای من می‌آورد،وی را اخراج می‌کردم. این طرح کاملا تعجب‌آور بودو هیچ فشاری رابه ایران واردنکرد hsr به گفته ناخدای گریس ۱ پلیس هنگام عبور کشتی از تنگه جبل‌الطارق از طریق ارتباط رادیویی از آنها خواسته که وارد کشتی شود و خدمه هم نردبان را برای ورود ماموران باز کرده‌اند، اما ناگهان یک هلی‌کوپتر نظامی در اقدامی 'بسیار خطرناک' روی عرشه کشتی فرود آمده و نیرو پیاده کرده است. نشستن بالگرد ما خطرناک تر بود😅😅😅😅😅

مشروح دومین جلسه رسیدگی به پرونده فروش آزاد گوشت‌های برزیلیدومین جلسه رسیدگی به پرونده فروش آزاد گوشت‌های برزیلی وارد شده با ارز ۴۲۰۰ تومانی در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

درخواست کمک خدمه یک کشتی تجاری ایرانی از روسیه/ بستری شدن 10 ملوان در آستراخانساعاتی پیش ۱۰ ملوان کشتی تجاری ایران به نام 'تینا' مستقر در بندر آستراخان که به سندروم عفونت حاد روده‌ای دچار شده بودند، از این بندر درخواست کمک‌های پزشکی کردند. بنا بر اعلام مسئولان روسی حال هیچ‌کدام از ملوانان ایرانی وخیم نیست.

دولت جبل‌الطارق درباره آزادی اتباع هندی کشتی گریس 1 تصمیم می‌گریدیک مقام ازشد وزارت خارجه انگیس اعلام کرد که دولت جبل‌الطارق بر سر آزادسازی اتباع هندی کشتی توقیف شده گریس 1 - که حامل نفت ایران بود - تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد کرد. من نمیدونم بریتانیا چه هدفی را دنبال می کند کشتی که عازم سوریه نبوده به این کار میگن دزدی دریایی.