کشته شدن دو فرمانده برجسته «القاعده» در حمله پهپادی آمریکا به شمال غرب سوریه

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کشته شدن دو فرمانده برجسته «القاعده» در حمله پهپادی آمریکا به شمال غرب سوریه العربية

از فرماندهان برجسته سازمان «القاعده» در حمله هوایی نیروهای آمریکایی به منطقه‌ای در شمال غرب سوریه خبر داد.

بیث ریوردان سخنگوی ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در بیانیه‌ای در این‌باره گفت:« نیروهای آمریکایی در 15 اکتبر به سازمان القاعده در سوریه در اطراف استان سوری ادلب ضربه وارد کردند»، و افزود:« سازمان القاعده در سوریه همچنان تهدیدی علیه آمریکا و هم‌پیمانان‌مان تشکیل می‌دهد». از نیمه سپتامبر گذشته تاکنون این اولین عملیاتی است که در آن ارتش آمریکا با پهپاد به سازمان القاعده در سوریه ضربه وارد می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اینا مثل علف خرس هستند!!! هرچی هرس کنی دوبرابر می شن!! چرا؟؟ بخاطر اینکه آخوندها که تولیدکننده اصلی تروریست هستند هنوز هم به حکومت ننگین خود ادامه می دهند و حالا هم می خواهند تجارت اسلحه کنند!!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشته شدن کژوان الماسی؛ از خبرهای ضد و نقیض تا خاک‌سپاری شبانه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حمله به نیروهای امنیتی در پاکستان؛ 14 کشتهبر اثر حمله ترورویست‌ها به نیروهای امنیتی پاکستان در ایالت بلوچستان 14 نفر از جمله 11 نظامی جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شش نظامی افغان در حمله طالبان به پاسگاهی در بغلان کشته شدندسخنگوی پلیس بغلان در شمال افغانستان از کشته شدن 6 نظامی افغان در حمله طالبان به پاسگاه‌های نیروهای امنیتی این کشور در بغلان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سقوط هلی‌کوپترهای نظامی در هلمند، دست‌کم ۹ نفر کشته شدند - BBC News فارسیوزارت دفاع افغانستان می‌گوید شب گذشته دو هلی‌کوپتر نیروهای هوایی در ولسوالی ناوه به دلیل مشکل تکنیکی سقوط کردند که در نتیجه ۹ نفر کشته شدند. سخنگوی والی هلمند این رویداد را تایید کرده و می‌گوید در این رویداد سه هلی‌کوپتر با هم تصادف کردند. این رویداد در حالی رخ داده که در چهار روز گذشته جنگ شدیدی در هلمند جریان دارد. طالبان با موشک دوش پرتاب استینگر این دو هلیکوپتر را هدف قراردادند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

یک حافظ صلح سازمان ملل در مالی کشته شدخبرگزاری فرانسه به نقل از یک مقام محلی گزارش کرد که خودروی سازمان ملل در حال اسکورت کاروان حامل مواد غذایی بوده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یوناما: در جنگ هلمند غیرنظامیان به شمول زنان و کودکان کشته و زخمی شده‌اند - BBC News فارسیبه گزارش دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در افغانستان (یوناما) ده‌ها غیر نظامی، از جمله زنان و کودکان در میان قربانیان جنگ هلمند هستند. همچنین به دلیل تشدید جنگ در هلمند، ۹ مرکز بهداشتی مسدود شده است که حدود ۳۸ هزار نفر را از دسترسی به خدمات بهداشتی محروم کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »