کشته شدن کژوان الماسی؛ از خبرهای ضد و نقیض تا خاک‌سپاری شبانه

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اخبار ضد و نقیضی از نحوه کشته شدن کژوان_الماسی، جوان ۳۱ ساله سنندجی انتشار یافته است. «ایران‌وایر» با یکی از بستگان نزدیک او که ساکن ایران است و به دلایل امنیتی نمی‌خواهد نامش منتشر شود، گفت‌وگو کرده است. گزارش هاوری یوسفی👇 اخبار_ایران راستی_آزمایی

»، جوان ۳۱ ساله سنندجی با شلیک گلوله نیروهای امنیتی در دو روز گذشته در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های فارسی زبان مورد توجه قرار گرفته است. اخبار ضد و نقیضی از نحوه کشته شدن این جوان سنندجی انتشار یافته است. «ایران‌وایر» با یکی از بستگان نزدیک این جوان سنندجی که ساکن ایران است و به دلایل امنیتی نمی‌خواهد نامش منتشر شود، گفت‌وگو کرده است. کژوان الماسی، جوان سنندجی که گفته می‌شود با شلیک گلوله ماموران امنیتی شهریار کشته شده، دوشنبه شب تحت فشارهای نهادهای امنیتی به خاک سپرده شد.

سازمان حقوق بشری «هه‌نگاو» روز بیست و یکم مهر ماه خبر کشته شدن این جوان سنندجی را منتشر کرد و نوشت کژوان الماسی بعد از بازداشت در یک میهمانی شبانه در شامگاه پنج‌شنبه ١٧ مهر ١٣٩٩ توسط نیروی انتظامی شهریار به ضرب گلوله به قتل این خبر از سوی منبع مطلعی که با «ایران‌وایر» گفت‌وگو کرده است نیز تایید می‌شود: «کژوان به یک میهمانی شبانه در خانه‌باغی در شهریار دعوت بوده که همان‌جا دستگیر می‌شود.

خانواده کژوان پس از مرگ او، در بیمارستان متوجه می‌شوند چه بر سر عزیزشان آمده است: «بعد از خبر مرگ کژوان، خانواده او بلافاصله به سمت تهران حرکت و جهت تحویل جسد، به بیمارستان مراجعه کردند. اما بیمارستان تحویل جسد را تا تکمیل و انجام مراتب و مراحل اداری تحویل نداده است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شش نظامی افغان در حمله طالبان به پاسگاهی در بغلان کشته شدندسخنگوی پلیس بغلان در شمال افغانستان از کشته شدن 6 نظامی افغان در حمله طالبان به پاسگاه‌های نیروهای امنیتی این کشور در بغلان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سقوط هلی‌کوپترهای نظامی در هلمند، دست‌کم ۹ نفر کشته شدند - BBC News فارسیوزارت دفاع افغانستان می‌گوید شب گذشته دو هلی‌کوپتر نیروهای هوایی در ولسوالی ناوه به دلیل مشکل تکنیکی سقوط کردند که در نتیجه ۹ نفر کشته شدند. سخنگوی والی هلمند این رویداد را تایید کرده و می‌گوید در این رویداد سه هلی‌کوپتر با هم تصادف کردند. این رویداد در حالی رخ داده که در چهار روز گذشته جنگ شدیدی در هلمند جریان دارد. طالبان با موشک دوش پرتاب استینگر این دو هلیکوپتر را هدف قراردادند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

استقبال یهودیان از ممنوع شدن انکار هولوکاست در فیسبوک | DW | 13.10.2020فیس‌بوک اعلام کرد که قصد دارد انکار هولوکاست را در پیام‌های این شبکه ممنوع کند. اسرائیل و یهودیان از تصمیم فیس‌بوک استقبال کرده و گفته‌اند، انکار هولوکاست نه یک مبحث تاریخی بلکه نوعی از تبلیغات ضدیهودی است. لطفآ برای دوستان شر کنید تشکر ای کاش تبلیغات ضد ایرانی و ضد اسلامی رو هم ممنوع میکردن دروغ_هولوکاست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

طرح جدید سپاه پاسداران: اهدای زمین مسکونی به خانواده شبه‌نظامیان کشته شده لشکر فاطمیونحمید قریشی، رییس سازمان بسیج ادارات و وزارتخانه‌های سپاه ویژه پایتخت، اعلام کرد که براساس طرح جدید و سراسری این نیرو به خانواده شبه‌نظامیان لشکر_فاطمیون، متشکل از نیروهای عمدتا پناهجوی افغان، که در جنگ سوریه کشته شده‌اند یک قطعه زمین اهدا می‌شود همون سیاستی که اسراییل، فلسطین رو اشغال کرد و تغییر هویت داد... اینها حتی به خانواده های شهید و جانبازان خودشان هم رسیدگی نمیکنند چه رسد به افغان ها ... هرچند شاید دلیلش فرستادن مجدد پناهچویان افغان به سوریه و ... باشد از مال کی ؟؟؟
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

از سر گرفته شدن دیدار هیات‌های افغانستان و طالبان پس از 'بن‌بست در مذاکرات صلح' - BBC News فارسیهیات‌های تماس تیم مذاکرات طالبان و دولت افغانستان شب گذشته با هم دیدار و نشست داشتند. تقریبا در دو هفته گذشته این هیات‌ها هیچ نشست رسمی با هم نداشتند. این دیدار پس از تلاش کشورهای حامی روند صلح افغانستان و دولت قطر و سفر زلمی خلیلزاد، نماینده ویژه آمریکا به دوحه انجام شده است. مقام‌های افغانستان پیش از این از بن‌بست در مذاکرات خبر داده بودند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جاده چالوس تا یکشنبه مسدود شدمدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز از مسدود شدن جاده چالوس تا روز یکشنبه ۲۷ مهرماه خبر داد. چه عجججججججب
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »