کشته شدن قاسم سلیمانی؛ عادل عبدالمهدی در مراسم تشییع شرکت کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کاهش عملیات‌های ائتلاف ضد داعش به رهبری آمریکا در عراق بیشتر بخوانید 🔽

درحالیکه یک روز از کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران و همراهانش در حمله پهپادهای آمریکایی به خودروی وی در خاک عراق می‌گذرد، همچنان واکنش‌ها به این اقدام آمریکا ادامه دارد.

مراسم تشییع پیکر این فرمانده نظامی ایرانی و ابومهدی المهندس معاون حشد الشعبی که روز گذشته همراه قاسم سلیمانی کشته شد، در عراق در حال برگزاری است.بریتانیا به شهروندان خود هشدار داد که غیر از اقلیم کردستان از سفر به سایر نقاط عراق خودداری کنند. این کشور همچنین به شهروندان خود اعلام کرد غیر از شرایط ضروری به ایران سفر نکنند.

یک مقام دفاعی آمریکا با بیان این خبر به خبرگزاری فرانسه گفت که آن‌ها اقدام به افزایش تدابیر امنیتی و دفاعی در پایگاه‌های خود درعراق کرده‌اند.حضور عادل عبدالمهدی در مراسم تشییع هادی عامری، رهبر فراکسیون الفتح در پارلمان عراق که نزدیک به ایران است و همچنین نوری مالکی، نخست وزیر پیشین نیز در این مراسم حضور داشتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یک تروریست بود و به درک واصل شد و باید این عادل عبدالمهدی را هم سریعا دستگیرش کنند این هم تروریست است در ضمن مالکی هم حتما انجا بوده ولی خوب میدونه چه سرنوشتی در انتظاره شه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مقتدی صدر به نیروهای خود دستور آماده باش داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پیکر سردار سلیمانی در اهواز تشییع می‌شودپیکر مطهر سپهبد شهید سلیمانی در اهواز تشییع می‌شود فرماندار اهواز: *پیکر پاک سپهبد شهید سلیمانی فردا (یکشنبه، ۱۵ دی‌ماه) در میدان مولوی اهواز تشییع می‌شود *جزئیات تشییع پیکر شهید سپهبد سلیمانی در اهواز متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد به تخمم 🤣
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد کیهان از 'زمان و مکان مناسب' انتقام‌گیری | DW | 04.01.2020واکنش‌ها به کشته شدن قاسم سلیمانی ادامه دارد. فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و همراهانش در نخستین ساعات بامداد ۱۳ دی در حمله پهپادی آمریکا در عراق کشته شدند. زمان و مکان مناسب یعنی هیچ بعنی در اندازه های این مقابله نیستند یعنی تمام اقتدارشون سرکوب مردم بی دفاع و تیراندازی به معترض غیر مسلحه. براندازم ای خدا.جنازه اون دیوسه حدومزاده را که دیروز دیدم بهترین خبر سال ۲۰۲۰ بود برام.دومین خبر خوش سال هم جنازه این مادر مرده هستش که بزودی بتونم ببینم. یعنی شما آلمانا مردم ایران رو چی فرض کردین؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آلمان: اقدام آمریکا واکنشی به تحریکات نظامی ایران بود | DW | 03.01.2020معاون سخنگوی دولت آلمان در واکنش به کشته شدن قاسم سلیمانی در حمله نیروهای آمریکایی گفت «اقدام آمریکا واکنشی به یک سلسله تحریکات نظامی بوده که ایران مسئولیت آن را برعهده دارد.» المان دارد موس موس امریکا را می کند که تحریم گاز را لغو کند انتقام_سخت در راه است چه خوب که با اقرار زحمت شناسایی را از دوشمان بر می‌دارید... آلمان هنوز یک کشور اشغال شدست. چیز دیگه ای نمیتونین بگین جز‌ این
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

علی واعظ: کشته شدن قاسم سلیمانی به تثبیت نظام کمک خواهد کردیکی از پرسش‌هایی که از زمان انتشار خبر کشته شدن قاسم سلیمانی، فرماندۀ سپاه قدس ایران بسیار مطرح می‌شود، این است که در آینده چه پیش خواهد آمد؟ واکنش متقابل ایران چه خواهد بود و خطر رویارویی مستقیم تهران و واشنگتن تا چه اندازه جدی است؟ واعظ گوه خورد این کی ادم حسابش میکنه مرتیکه نون به نرخ روز خور باشه آدم الکی! حرف خرکی!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش‌ مقامات ایرانی به کشته شدن قاسم سلیمانی در عراقکشته شدن قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران در حمله آمریکایی‌ها در نزدیکی فرودگاه بغداد واکنش‌های مختلف مقامات ایرانی را در پی داشته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »