کشته‌شدن یکی از سربازان ترکیه در حمله موشکی به شمال عراق

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کشته‌شدن یکی از سربازان ترکیه در حمله موشکی به شمال عراق العربية

به گزارش رویترز، وزارت دفاع ترکیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که 3 فروند موشک به سوی پایگاه نظامی محل استقرار نیروهای این کشور در منطقه بعشیقه در شمال عراق پرتاب شده است.

بنا به این گزارش یکی از موشک‌ها به پایگاه بعشیقه اصابت کرده و دو فروند موشک دیگر به روستایی در آن نزدیکی اصابت کرده و باعث زخمی شدن یک کودک شدند. بنا به اعلام وزارت دفاع ترکیه یک پهپاد مسلح توسط نیروهای این کشور برای اتخاذ «تدابیر لازم» در منطقه به پرواز درآمده است. به موازات آن و به نقل از مقامات کُرد اعلام شد که پیش از این، چهارشنبه، یک پهپاد مقر نیروهای آمریکایی متمرکز در فرودگاه اربیل در شمال عراق را بمباران کرد که این حمله تلفاتی به همراه نداشت.

در پی حملات موشکی فزاینده به نیروهای آمریکایی و سفارت آمریکا در بغداد که واشنگتن گروه های مسلح مورد حمایت ایران را در رابطه با آن مسئول می‌داند، این اولین مورد حمله پهپادی علیه نیروهای آمریکایی در اربیل است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سگهای وهابی چرا خبر موشکباران آرامکو و به آتش کشیدن آن را بایکوت کرده اید صدها فیلم و عکس در شبکه های مجازی ارسال شده دیشب دهان ارباب وهابیان به منعی واقعی کلمه سرویس شد از میان ده ها سامانه رهگیری فقط سامانه فوق مدرن مقعدالسلمان آنهارا رهگیری و منهدم کرد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سقوط یکی از کارکنان سفارت سوییس از برجی در کامرانیهسخنگوی سازمان اورژانس کشور از سقوط خانمی ۵۱ ساله از یک برج در کامرانیه تهران خبر داد. مردی که زیاد می دانست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد عرف از حضور همراهان یکی از داوطلبان در وزارت کشورانتقاد عرف از حضور همراهان یکی از داوطلبان در وزارت کشور: *دیروز شاهد بودیم یکی از داوطلب‌ها پروتکل‌ها را رعایت نکرد *اگر این افراد پروتکل‌ها را رعایت نکنند فردا چه توقعی از سایرین می‌رود *توقع می‌رود، در ستاد ثبت‌نام پروتکل‌ها را رعایت کنیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استرداد زمین ۲۰ میلیارد تومانی از بستگان یکی از مسئولاناسترداد زمین ۲۰ میلیارد تومانی از بستگان یکی از مسئولان بازرسی‌کل استان کرمان خبر داد که در جریان بازداشت معاون یکی از ادارات‌کل استان، زمینی که متهم به‌صورت غیرقانونی به نام مادر همسرش کرده بود، مسترد شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یکی دیگر از ادعاهای ظریف تکذیب شد- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimیکی دیگر از ادعاهای ظریف تکذیب شد «سیدمحمود رضوی» مشاور قالیباف: سال ۹۲ در ستاد قالیباف بودم، هیچ پیشنهادی از سمت قالیباف برای دعوت ظریف به حضور در کارگروه بین‌الملل ستاد یا وزارت خارجه صورت نگرفت ما اصلاً در تابستان ستادی نداشتیم JZarif ما اصلن ظریف نمی‌شناسیم کی به کیه؟ JZarif تابستان که کسی ستاد نداشت ایشون مثل سگ داره دروغ میگه JZarif ظریف؟ ما اصلاً در دولت کسی به اسم ظریف نداریم.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شناسایی ۳ مبتلا به ویروس آفریقای جنوبی در یکی از استان‌های جنوبی/ بررسی بیماران کروناییِ هندی در یکی از شهرستان‌‌ها
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »