کشته شدن 18 تن از شبه نظامیان وابسته به ایران در البوکمال سوریه

12/03/2020 08:33:00 ق.ظ

18 تن از شبه نظامیان وابسته به ایران در البوکمال سوریه کشته شدند #العربية

العربية

18 تن از شبه نظامیان وابسته به ایران در البوکمال سوریه کشته شدند العربية

دیدبان حقوق بشر سوریه روز پنجشنبه 12 مارس اعلام کرد، در پی حمله موشکی به پایگاه تاجی در شمال بغداد

بامداد روز پنجشنبه سه جنگنده پایگاه حزب الله عراق و نیروهای حشد الشعبی در البوکمال را مورد حملات موشکی قرار داده و بیش از 18 تن از شبه ‌نظامیان تابع ایران در این حمله کشته شدند.طبق این گزارش شامگاه چهارشنبه چند مقر تابع نیروهای «حشد الشعبی» عراق وابسته به ایران در منطقه الحسیان در حومه آلبوکمال در مرز سوریه و عراق به وسیله 15 موشک مورد هجوم قرار گرفت که در این این حمله 18 تن از نیروهای «حشد الشعبی» از جمله چند فرمانده در این حمله کشته شدند.

دیدبان حقوق بشر سوریه گفت: «3 جنگنده پایگاه «امام علی» تابع نیروهای حشد الشعبی واقع در منطقه الحسیان از حومه البو کمال را هدف قرار داد.طبق این گزارش این پایگاه در دست شبه نظامیان وابسته به ایران است و توسط آنها و سپاه قدس اداره می شود.دیدبان حقوق بشر سوریه به نقل از منابع خود و شاهدان عینی می‌گوید حداقل ده انفجار مهیب پس از حملات موشکی پایگاه‌ها و اطراف آنعا را به لرزه درآورد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

دست شما درد نکنه الی جهنم به جهنم از کشته شدن شهادیمان راضی هستم . تشکر از ارتش آمریکا و اسرائیل

حمله جنگنده‌های آمریکا به مواضع نظامی ایران در سوریهجنگنده‌های ائتلاف ضد داعش به رهبری آمریکا 3 موضع نظامی متعلق به ایران در سوریه را هدف قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی

حمله راکتی به پایگاه نیروهای آمریکایی در عراق سه کشته برجای گذاشتفرانس پرس به نقل از یک منبع نظامی آمریکایی از کشته شدن سه نفر از جمله یک سرباز و یک پیمانکار آمریکایی و نیز یک نظامی بریتانیایی خبر داده است. مرگ بر خامنه ایی مرگ بر جمهوری اسلامی نابود باید گردد مرگ بر جمهوری حرامزادگان اسلامی

'کشته شدن نیروهای آمریکایی در حمله راکتی در عراق'یک مقام آمریکایی روز چهارشنبه به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است که دست کم سه نفر از جمله دو پرسنل آمریکایی در حمله ای راکتی در عراق کشته شده اند. چند راس؟ ببخشید چند قلاده منظورم بود. 🔷همزمانی حملات با جلسه مجلس نمایندگان آمریکا!!

حمله موشکی به پایگاه نظامی تاجی عراق 3 کشته به جا گذاشتدر پی حمله موشکی به پایگاه نظامی تاجی عراق دو سرباز آمریکایی و یک سرباز انگلیسی کشته و 11 سرباز دیگر نیز زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

آخرین اطلاعات مربوط به ویروس‌‌کرونا در جهان؛ یک‌هزار مبتلا در آمریکاشمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در جهان در حالی از ۱۱۹ هزار نفر فراتر رفت که به‌نظر می‌رسد چین توانسته است شیوع این ویروس را کنترل کند اما همزمان شمار افراد مبتلا به کووید-۱۹ در ایالات متحده از هزار نفر فراتر رفتند و نخستین مورد ابتلا به این ویروس در ترکیه نیز گزارش شد. بازم بگید کار خودشونه ویروس برسه به آمریکا و تلفات بده یهو معجزه میشه و داروش پیدا میشه،، 🔴شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در جهان از ۱۱۹ هزار نفر فراتر رفت 🔴 شمار بیماران کووید-۱۹ در ایالات متحده از یک‌هزار نفر فراتر رفت 🔴شمار قربانیان کرونا در ایتالیا در روز سه‌شنبه افزایش ۳۶ درصدی یافت پوشش زنده خبرها درباره شیوع ویروس_کرونا در جهان:

گزارش ۴ مورد مبتلا به کرونا در مراکز بهزیستی/ادامه لغو مرخصی مددجویان در عید نوروزکمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه ۴ مورد مثبت ابتلا به کرونا در مراکز بهزیستی گزارش شده است، گفت: لغو مرخصی مددجویان در ایام عید نیز ادامه دارد.

که شامگاه چهارشنبه صورت گرفت، بامداد روز پنجشنبه سه جنگنده پایگاه حزب الله عراق و نیروهای حشد الشعبی در البوکمال را مورد حملات موشکی قرار داده و بیش از 18 تن از شبه ‌نظامیان تابع ایران در این حمله کشته شدند.جنگنده‌های ائتلاف ضد داعش به رهبری آمریکا 3 موضع نظامی متعلق به ایران در سوریه را هدف قرار دادند.چند انفجار در نزدیکی مواضع آمریکا در عراق؛ کتائب حزب‌الله هشدار داد برخی منابع اعلام کرده اند که تعداد راکت‌های شلیک شده در حمله چهارشنبه شب به پایگاه تاجی در شمال بغداد قابل توجه بوده و پس از حمله سال گذشته به پایگاه کرکوک که با ۳۰ راکت انجام گرفت مهم‌ترین حمله از نوع خود محسوب می‌شود.این حمله به پایگاه تاجی در نزدیکی بغداد انجام شد که نیروهای آمریکایی در آن مستقر هستند.

طبق این گزارش شامگاه چهارشنبه چند مقر تابع نیروهای «حشد الشعبی» عراق وابسته به ایران در منطقه الحسیان در حومه آلبوکمال در مرز سوریه و عراق به وسیله 15 موشک مورد هجوم قرار گرفت که در این این حمله 18 تن از نیروهای «حشد الشعبی» از جمله چند فرمانده در این حمله کشته شدند. دیدبان حقوق بشر سوریه گفت: «3 جنگنده پایگاه «امام علی» تابع نیروهای حشد الشعبی واقع در منطقه الحسیان از حومه البو کمال را هدف قرار داد.03. طبق این گزارش این پایگاه در دست شبه نظامیان وابسته به ایران است و توسط آنها و سپاه قدس اداره می شود. در گزارش دیده بان حقوق بشر سوریه ضمن اشاره تلویحی به ائتلاف بین المللی تحت رهبری واشنگتن برای مقابله با نیروهای جهادی به عنوان مسئول حملات چهارشنبه شب به پایگاه نیروهای حشد شعبی آمده است که این حملات در منطقه بوکمال واقع در منطقه‌ای در مرز عراق صورت گرفته است. دیدبان حقوق بشر سوریه به نقل از منابع خود و شاهدان عینی می‌گوید حداقل ده انفجار مهیب پس از حملات موشکی پایگاه‌ها و اطراف آنعا را به لرزه درآورد. طبق اطلاعات دریافتی خبرنگار «آناتولی» از منابع آگاه در دیرالزور، جنگنده‌های آمریکا پایگاه نظامی امام علی در شهرستان البوکمال سوریه را بمباران کرده‌اند. خبر در حال تکمیل است.

. گفتنی است در حمله موشکی امشب به پایگاه نظامی تاجی عراق دو سرباز آمریکایی و یک سرباز انگلیسی کشته و 11 سرباز دیگر نیز زخمی شدند. پارلمان عراق پیشتر با تصویب قطعنامه‌ای خواستار اخراح بیش از ۵ هزار سرباز آمریکایی از این کشور شده بود، تصمیمی که برای اجرایی شدن باید موافقت مقام‌های دولتی عراق را به همراه داشته باشد...35 (به وقت محلی) در شب 11 مارس به پایگاه نظامی تاجی، محل استقرار نیروهای ائتلاف را تایید کرد و گفت: بررسی‌ها و تحقیقات پیرامون این حمله ادامه دارد.. . اما مقامات آمریکایی در گفتگو با رسانه‌های این کشور از کشته شدن دو سرباز ایالات متحده، یک سرباز انگلیسی و زخمی شدن 11 سرباز دیگر خبر دادند.