کشته و زخمی شدن ۵۵ کولبر در ماه گذشته؛ ۹۰ درصد با شلیک مستقیم

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در یک ماه گذشته دست‌کم ۵۵ کولبر در استان‌های غربی ایران کشته و زخمی‌ شده‌اند که ۸۹ درصد این موارد با شلیک مستقیم نیروهای مسلح حکومت جمهوری اسلامی انجام شده است. اخبار_ایران کرمانشاه

«سلیمان ابراهیم‌زاده» اهل سردشت بر اثر شلیک نیروهای نظامی در مرز «بیتوش» جان خود را از دست داد.

بیشترین قربانیان در استان کرمانشاه با ۵۲ مورد ثبت شده است و دو نفر از کولبرانی که در مرزهای کرمانشاه زخمی شده‌اند نوجوان و سن آنها زیر ۱۸ سال بوده است. بیشترین تیراندازی به سوی کولبران در ماه آوریل توسط نیروهای هنگ مرزی نوسود انجام شده که به شکل گسترده‌ای در ماه‌های گذشته از گلوله‌های ساچمه‌ای برای شلیک به کولبران استفاده کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرا ننوشتی به دست سرباز وطن و در دفاع از تمامیت ارضی؟ ریدم به هر دو. یک روز هم سرباز وطنتون رو بگا میبریم هم تمامیت ارضیتون رو.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هند در چهار ماه گذشته ۶۲ پیکارجو را در کشمیر کشته است🔺هند در چهار ماه گذشته ۶۲ پیکارجو را در کشمیر کشته است ▪️یک مقام ارشد پلیس هند روز یکشنبه گفت نیروهای امنیتی هندی در سال جاری میلادی ۶۲ پیکارجو از جمله ۱۵ تبعه خارجی را در منطقه مورد مناقشه جامو و کشمیر کشته‌اند. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برلین شاهد 'آرام‌ترین اول ماه مه' در طول یک دهه بود | DW | 02.05.2022تجمع روز جهانی کارگر در برلین با بیلانی متفاوت از سال‌های قبل، تنها با سوزاندن یک خودرو، یک سطل زباله و ۳۷ مورد دستگیری همراه بود. به طور معمول در این روز بین معترضان رادیکال و پلیس درگیری‌ رخ می‌دهد. تنها سوزاندن یک خودرو😅 سواد رسانه ای اینجا ب درد میخوره ... همین رو میشد تیتر زد ' آشوب برلین در روز کارگر ' البته اونجا اروپاست همه متمدن هستن(الکی مثلا انگلوساکسون ها وحشی نیستن). سواد_رسانه_ای تعریف از خود گوه خوریه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اول ماه مه در ایران؛ بازداشت و تفتیش منازل فعالان کارگری | DW | 01.05.2022به مناسبت روز جهانی کارگر، بسیاری شهرهای ایران شاهد اعتراضات گسترده کارگران، بازنشستگان و معلمان و حق‌خواهی آن‌ها بود. در این ارتباط ده‌ها نفر از فعالان کارگری و سندیکایی بازداشت شدند و منازل آن‌ها مورد تفتیش گرفت. ببین حالاخاک بسر اینترنشنال هی میگه گروهی از معلمین احمق 🙄⚘😎
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قتل و مرگ مشکوک شش مدیر و تاجر مشهور روسی در سه ماه گذشتهدر سه ماه گذشته گزارش قتل یا مرگ مشکوک شش تاجر و مدیر سرشناس روسی منتشر شده است که چهار نفر از آنها از مدیران ارشد شرکت روسی گاز پروم بوده‌اند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

واکنش یک نماینده به کشته شدن دو کولبر در مرز «نوسود»واکنش یک نماینده به کشته شدن دو کولبر در مرز «نوسود»: *چرا باید شاهد کشتن جوانان در مرزها باشیم؟ *چه کسی می‌خواهد به خانواده آن‌ها پاسخ دهد؟ *این وضعیت تا چه زمانی می‌خواهد ادامه پیدا کند؟ *باید کمیته‌ای ویژه برای بررسی این وضعیت تشکیل شود ایت یک معضل است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انفجار بمب در کابل یک کشته به جا گذاشتبر اثر انفجار بمب جاسازی شده در یک دستگاه مینی‌بوسی در کابل، پایتخت افغانستان یک نفر کشته شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »