کشته و زخمی شدن چهار عضو سپاه پاسداران ایران در سراوان

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روابط عمومی سپاه پاسداران ایران با انتشار اطلاعیه‌ای یکشنبه 21 ژوئیه از کشته شدن دو تن و مجروح شدن

روابط عمومی سپاه پاسداران در ادامه این اطلاعیه اعلام کرد که طی عملیاتی در بامداد امروز یکشنبه دو تن از نیروی زمینی سپاه در منطقه «کشتگان» شهرستان سراوان کشته و دو تن دیگر مجروح شدند.

گفتنی است، سیستان بلوچستان و منطقه سراوان ایران در سال‌های اخیر، بارها شاهد درگیری افراد مسلح با نیروهای سپاه و نیروی انتظامی این کشور بوده که منجر به کشته شدن تعدادی از نیروهای دو طرف شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشته شدن تعدادی از افراد حزب الله لبنان و سپاه پاسداران ایران در عراقمنابع خبری العربیه روز جمعه 19 ژوئیه 2019 از کشته شدن تعدادی از افراد حزب الله لبنان و سپاه پاسداران
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دو نیروی سپاه پاسداران ایران در سراوان کشته شدنددو نیروی سپاه پاسداران ایران در درگیری با 'گروه‌های تروریستی' در شهرستان سراوان از توابع استان سیستان و بلوچستان کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

زخمی شدن 34 پناهجوی افغان در مقدونیه در یک حادثه ترافیکیزخمی شدن 34 پناهجوی افغان بر اثر حادثه ترافیکی در مقدونیه راننده حامل پناهجویان خود را از موتر (خودرو) درحال حرکت به بیرون پرتاب کرد متاسفانه این حوادث دردناک جزو زندگی روزمره افغان هاست.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سد شهر چای ارومیه در آستانه سر ریز شدن«سد شهر چای ارومیه در آستانه سر ریز شدن» ظرفیت مخزن سد شهر چای ۲۲۰ میلیون متر مکعب است که میزان آب فعلی این سد ۲۱۷ میلیون متر مکعب گزارش شده است که بیشترین میزان آب در ۷ سال اخیر است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

زمین‌گیر شدن یک فروند هواپیمای حامل حجاج/ احتمال مذاکره ایران و عربستان درباره عمرهرییس سازمان حج و زیارت، علت زمین‌گیر شدن یک فروند هواپیمای حامل زائران ایرانی را شرح داد و با اعلام اینکه میانگین تاخیر پروازهای حج حدود ٢١ دقیقه بوده است، درباره سرانجام مذاکره عمره، گفت: احتمالا در مکه گفت‌وگوهایی با طرف عربستانی داشته باشیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'دوبرابر شدن مرخصی‌های درمانی پس از رواج تلفن‌های هوشمند' | DW | 19.07.2019نتایج یک بررسی تحقیقاتی گواه آن است که از سال ۲۰۰۷ که نخستین گوشی‌های هوشمند وارد بازار شد تا ۱۰ سال بعد از آن شمار مرخصی‌های استعلاجی شاغلان در آلمان دوبرابر شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »