کشته شدن یک سرباز پاکستانی در منطقه مرزی با ایران

23/09/1400 01:19:00 ب.ظ

ارتش پاکستان از کشته شدن یک سرباز خود در منطقه مرزی این کشور با ایران خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

ارتش پاکستان از کشته شدن یک سرباز خود در منطقه مرزی این کشور با ایران خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 14.12.

2021 اسلام‌آباد/خبرگزاری آناتولی دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی ارتش پاکستان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که یک محل بازرسی در منطقه «عبدئی» از توابع ایالت بلوچستان واقع در مرز کشور با ایران مورد هدف حمله تروریست‌ها قرار گرفته‌است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

رنج‌های نهادینه‌شده| احمد آرام

بارها شده است که واژه‌ «رنج»، نویسندگان را به خود مشغول داشته تا با یک درک اصولی، آن را در آثار خود بصری جلوه دهند؛ آن هم به گونه‌ای که زمان و مکان در رنج، هم شنیداری باشد و هم دیداری. و اگر رنج تخیل را به بازی بگیرد، بدون شک، از راه چنین تخیلی جغرافیای دیگران با جغرافیای زیستگاه ما گره خواهد خورد؛ و سرمنشأ چنین پیوندی رنج مشترک است. از همین‌روست که رفت‌وبرگشت به جهان ادبی نویسندگانِ قدر، قضاوت کردن پندارهای خود در بازیافت مکان و زمان‌های فرّار است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

کشته شدن 140 شبه‌نظامی حوثی طی حملات ائتلاف در مأرب و الجوفائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن اعلام کرد ظرف 24 ساعت گذشته 28 رشته عملیات هوایی علیه مواضع شبه‌نظامیان حوثی در استان‌های مأرب و الجوف انجام داده

درگیری مسلحانه در یک اردوگاه فلسطینی‌ها در لبنان دو کشته و هفت زخمی بر جا گذاشت🔺 این نزاع به هنگام تشییع جنازه یک مهندس کشته‌شده در انفجار جمعه شب در اردوگاه برج الشمالی، واقع در شهر بندری صور در جنوب لبنان ، رخ داد و موجب زخمی‌شدن هفت نفر دیگر نیز شد. ⬇ بیشتر بخوانید: 'Justice and Equality prevailed and such a system of justice was formed that the rest of the world became surprised' - Muhammad Qasim has seen the era of Peace amongst Muslims. He is the awaited Iman Al-Mahdi.

دست‌کم ۱ کشته و ۱۳ زخمی در پی تیراندازی در یک مراسم آیینی در تگزاسدرست در زمانی که شرکت کنندگان در این شب‌زنده‌داری، بالن‌های نورانی را به آسمان می‌فرستادند، خودرویی به آنها نزدیک می‌شود و سرنشین آن شروع به تیراندازی می‌کند. بسیار غم انگیز است.

یک فرمانده ارشد ارتش یمن در مارب کشته شدیکی از فرماندهان ارشد ارتش یمن در درگیری با شبه‌نظامیان حوثی در استان مارب در مرکز این کشور کشته شد. - خبرگزاری آناتولی

تصادف خودروهای طالبان 5 کشته بر جا گذاشتتصادف خودروهای طالبان 5 کشته بر جا گذاشت بر اثر تصادف 2 خودرو حامل اعضای طالبان در 2 نقطه جداگانه در بزرگراه پروان-کابل 5 نفر جان باخته و 21 تن دیگر مصدوم شدند.

طالبان خواستار به رسمیت شناخته شدن از سوی چین شدطالبان خواستار به رسمیت شناخته شدن از سوی چین شد ذبیح الله مجاهد، سخنگوی طالبان در مراسمی در کابل پایتخت افغانستان که وانگ یو، سفیر چین در کابل نیز در آن حضور داشت، گفت: از چین می‌خواهیم برای به رسمیت شناختن طالبان اقدامی انجام دهد.