کشته شدن محافظ شخصی ملک سلمان پادشاه سعودی

07/07/1398 10:53:00 ق.ظ

کشته شدن محافظ شخصی ملک سلمان پادشاه سعودی العربية

خانواده سرلشکر عبدالعزیز الفغم محافظ شخصی ملک سلمان پادشاه سعودی بامداد روز یکشنبه 29 سپتامبر 2019 سرلشکر فقید عبدالعزیز الفغم، یکی از محافظان شخصی ملک سلمان پادشاه سعودی است که سالیان درازی از زمان ملک عبدالله در دیوان پادشاهی سعودی خدمت کرده است.

خانواده این سرلشکر فقید روز یکشنبه با انتشار بیانیه در شبکه‌های اجتماعی ضمن تسلیت به پادشاه سعودی و دیگر دوستانش از برگزاری مراسم عزاداری برای این فقید خبر دادند.

انا لله وانا اليه راجعون انتقل الى رحمة الله اللواء ونعزي مقام سيدي خادم الحرمين وسمو ولي عهده والوطن والحمدلله على قضاءه وقدره وسيصلى عليه في الحرم المكي اليوم بحول الله ادعوا له وسامحوه September 28, 2019 دکتر نواف الفغم عضو مجلس شورای سعودی، برادر سرلشکر فقید عبدالعزیز الفغم، از طریق حساب تویتر نوشت: «انا لله وانا الیه راجعون، سرلشکر عبدالعزیز الفغم به رحمت خدا پیوست، به این مناسبت ما خانواده این فقید به خادم حرمین شریفین، مقام ولیعهد و مهین‌مان تسلیت می‌گوییم و خدا را در هر شرایطی سپاس می‌کنیم مراسم قرائت نماز میت بر پیکر این فقید در مسجد الحرام در مکه برگزار می‌شود از همه می‌خواهیم که برای او دعا و طلب آمرزش کنند».

دکتر نواف افزود:«برگزاری مراسم نماز میت و سپس خاکسپاری امروز پس از نماز عشاء در مکه انجام می‌گیرد و روزهای سه شنبه و چهارشنبه مراسم یادبود وی در شهر ریاض در کوی قرطبه برگزار خواهد شد».

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

محافظ شخصی پادشاه عربستان به قتل رسیدمحافظ شخصی پادشاه عربستان به قتل رسید صبح امروز (یکشنبه) 'سرتیپ عبدالعزیز الفغم' محافظ شخصی پادشاه عربستان که به دست یکی از دوستانش تیر خورده بود، بعد از انتقال به بیمارستان از پای درآمد.

مردم باید احساس کنند حب و بغض شخصی دخالتی در حکم قاضی نداردرئیس قوه قضاییه با بیان اینکه در دوره تحول، دستگاه قضایی و همه اجزای آن باید در این زمینه نقش آفرین باشند، گفت: تحول در دستگاه قضایی بدون تحول در در دانشگاه علوم قضایی، در بخش‌های تربیت نیروی انسانی و حوزه‌های آموزش و پژوهش امکانپذیر نیست. متاسفانه اصلن احساس نمیشه، و بیشتر فکر میکنیم خودی ها و غیر خودی ها باهم در قوه قضاییه فرق دارند عملکرد این سید جلیل القدر دلهای هموطنان را آرام کرده است. سلامتی و توفیقات روز افزون برای ایشان و همکاران پاکدستشان را از خداوند بزرگ مسئلت داریم حضور ایشان به ترازوی عدالت هویتی جدید و اعتباری نو بخشیده است. طعم_دلنشین_عدالت

محافظ شخصی پادشاه عربستان به قتل رسیدمحافظ شخصی پادشاه عربستان به قتل رسید صبح امروز (یکشنبه) 'سرتیپ عبدالعزیز الفغم' محافظ شخصی پادشاه عربستان که به دست یکی از دوستانش تیر خورده بود، بعد از انتقال به بیمارستان از پای درآمد.

نخست وزیر عراق بعد از سفر به ریاض، راهی تهران می‌شودرسانه‌های عراق گزارش دادند که عادل_عبدالمهدی، نخست وزیر عراق، بعد از سفر چهارشنبه گذشته خود به عربستان سعودی و دیدار و گفت و گو با پادشاه و ولیعهد این کشور، به زودی به تهران سفر می‌کند. هدف سفرهای عبدالمهدی کاهش تنش میان ایران و عربستان عنوان شده است.

۲ کشته بر اثر انحراف به چپ تانکر حمل سوختسخنگوی اورژانس کشور از کشته شدن ۲ نفر به دلیل انحراف به چپ تانکر حمل سوخت در استان خوزستان خبر داد.

عبدالله الربیعه: سعودی ربع میلیون پناهنده روهینگیایی را در خود جای داده استعبدالله الربیعه ناظر کل بر مرکز امدادرسانی و کمک‌های بشردوستانه ملک سلمان شنبه 28 سپتامبر اعلام کرد