کشته شدن دو مهندس افغان در ولایت کاپیسا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دو مهندس افغانستانی در ولایت کاپیسا این کشور توسط افراد ناشناس کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

کابل/خبرگزاری آناتولی

دو مهندس مشغول به کار در اداره ملی تنظیم امور آب افغانستان در یک حمله مسلحانه در ولایت کاپیسا کشته شدند. عبدالشایق شکری٬ سخنگوی رئیس پلیس کاپیسا در یک مصاحبه مطبوعاتی در این باره اعلام کرد: 2 مهندس مشغول به کار در اداره ملی تنظیم امور آب افغانستان توسط افراد ناشناس در داخل مرزهای ولایت کاپیسا مورد حمله قرار گرفتند.هنوز هیچ فرد یا گروهی مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دو افسر ارشد ارتش عراق در حمله پهپادی ترکیه به اقلیم کردستان کشته شدندعراق در واکنش به حملات هوایی آنکارا به خاک این کشور تاکنون دو بار سفیر ترکیه در بغداد را احضار و مراتب اعتراض و نگرانی خود را به مقامات ترکیه منتقل کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تلاش برای خلع سلاح جوانان غیرنظامی در سودان جنوبی ۸۱ کشته برجای گذاشتاین نبرد خونینِ دو روزه، پس از آن روی داد که برخی از غیرنظامیان جوان و مسلح با نیروهای دولتی درگیر شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درگیری بین نظامیان و غیرنظامیان در سودان جنوبی: دستکم 118 کشتهدر پی درگیری بین نظامیان و غیرنظامیان در سودان جنوبی دستکم 118 نفر جان خود را از دست داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دست‌کم 200 کشته و مفقود درپی سیل و رانش زمین در چینوزارت مدیریت اضطراری چین اعلام کرد که به دنبال وقوع سیلاب ناشی از بارش شدید باران در این کشور بیش از 200 نفر جان باختند و یا مفقود شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پس از ۱۰۲ روز بدون کرونا، کشف دو مورد تازه در نیوزیلند - BBC News فارسیدو روز پس از اینکه نیوزیلند صدمین روز بدون مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در کشورش را جشن گفت، جسیندا آردرن، نخست‌وزیر، از شناسایی چهار بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹خبر داد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آلمان دو منطقه دیگر در اسپانیا را جز مناطق پرخطر کرونا اعلام کردموسسه روبرت کخ آلمان، شهرهای مادرید و باسک اسپانیا را در فهرست مناطق پرخطر کرونایی قرار داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »