کشته شدن 91 شبه‌نظامی در افغانستان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد که در عملیات نیروهای امنیتی این کشور 91 شبه‌نظامی در مناطق مختلف کشته شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد که در عملیات نیروهای امنیتی این کشور 91 شبه‌نظامی در مناطق مختلف کشته شده‌اند.وزارت دفاع ملی افغانستان امروز چهارشنبه 13 نوامبر 2019 طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در عملیات مشترک نیروهای امنیتی و دفاعی طی 24 ساعت گذشته در ولایات هلمند٬ سرپل٬ بغلان٬ غزنی٬ جوزجان٬ بلخ و کاپیسا 91 شبه‌نظامی کشته و 41 تن زخمی شده اند.

در این اطلاعیه همچنین آمده است: نیروهای امنیتی افغانستان همچنین مقادیر زیادی سلاح‌ و مهمات کشف و ضبط و چندین دستگاه خودرو، موتورسیکلت و مخفیگاه شبه نظامیان را منهدم کرده‌اند.گفتنی است٬ دولت افغانستان اعلام کرده عملیات نیروهای این کشور برای «سرکوب تحرکات هراس‌افکنان در مناطق مختلف تا پاکسازی کامل آن‌ها» ادامه دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دست‌کم ۷ نفر در پی انفجار خودروی بمب گذاری شده در کابل کشته شدنداین حادثه یک روز پس از آن روی داد که اشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان از موافقت دولتش با مبادلۀ سه تن از مقامات ارشد شبکۀ حقانی که زندانی هستند، با دو استاد خارجی دانشگاه‌های کابل که گروگان گرفته شده بودند، خبر داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دست‌کم ۷ کشته در پی حملات به شهرهای قامشلی و دمشق در سوریهدر حمله به دمشق، ساختمانی در نزدیکی سفارت لبنان هدف گرفته شد. سازمان جهاد اسلامی فلسطین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که هدف حمله، خانه یکی از مقامات ارشد این گروه به نام «اکرم العجوری» بوده است و طی انفجار پسر وی کشته شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله هوایی آمریکا در افغانستان 7 کشته برجای گذاشتدر حمله پهپادی آمریکا به ولایت پکتیا در جنوب شرق افغانستان 7 غیرنظامی جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۱۴ کشته و زخمی در پی انفجار خودروی بمب‌گذاری شده نزدیکی ساختمان وزارت کشور افغانستان۱۴ کشته و زخمی در پی انفجار خودروی بمب‌گذاری شده نزدیکی ساختمان وزارت کشور افغانستان سخنگوی وزارت کشور افغانستان اعلام کرد، در اثر انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در کابل هفت تن کشته و هفت تن زخمی شده‌اند که این آمار اولیه بوده و قابل تغییر است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در کابل؛ دست‌کم ۷ کشته و ۱۰ زخمیوزارت داخله/کشور افغانستان می‌گوید در نتیجه انفجار یک خودرو بمب‌گذاری شده در کابل دست‌کم ۷ غیرنظامی کشته و ۱۰ نفر به شمول چهار تبعه خارجی زخمی شدند. هدف این حمله خودروی یک شرکت امنیتی خارجی بوده است. هنوز مسئولیت این بمب‌گذاری را کسی به عهده نگرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

حمله موتر بمب در نزدیکی وزارت داخله افغانستان 7 کشته و 7 زخمی برجای گذاشتدر انفجار یک موتر بمب بامداد امروز چهارشنبه 13 نوامبر در منطقۀ قصبه در حوزۀ پانزدهم شهر کابل هفت تن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »