کشتار آتلانتا باعث ترس و خشم شهروندان آسیایی‌‌تبار آمریکا شده است

01/01/1400 12:04 ق.ظ

کشتار آتلانتا باعث ترس و خشم شهروندان آسیایی‌تبار آمریکا شده است

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. کیمبرلی ها، عکاس آمریکایی ویتنامی‌تبار اهل نیو اورلئان، به صدای آمریکا گفت: «دیدن آن بسیار تکان دهنده، و همچنین ترسناک بود.» این شهر و حومه آن محل زندگی بیش از ۱۵ هزار ویتنامی-آمریکایی است.

خانم ها گفت، وقتی برای اولین بار از حملاتی که منجر به کشته شدن هشت نفر، از جمله شش آسیایی تبار شد، با خبر شد، سریع به مادرش فکر کرد؛ چرا که او نیز مثل افرادی که در آتلانتا مورد حمله قرار گرفتند، در یک سالن کار می‌کند.

وی گفت: «گاهی اوقات [مادرم] خودش تنهایی کار می کند، یا این که مغازه را تنهایی باز می کند و می‌بندد. اولین چیزی که با دیدن این تیراندازی به ذهنم خطور کرد، این بود که اگر اتفاقی بیافتد، آنجا نیستم که از او محافظت کنم.»

در حالی که انگیزه رابرت ارون لانگ، جوان ۲۱ ساله مظنون به تیراندازی، همچنان تحت تحقیق و بررسی است، کشتار روز سه شنبه در میان دیگر حملات علیه آسیایی تباران در آمریکا است، که به طور چشمگیری افزایش یافته است. headtopics.com

تیراندازی در سالن ماساژ در ایالت جورجیا هشت کشته برجای گذاشت؛ عامل حمله دستگیر شد در حادثه‌های تیراندازی در دو سالن ماساژ در ایالت جورجیا هشت تن کشته شدند. مقامات پلیس اعلام کردند مظنون این حمله که یک مرد ۲۱ ساله است، دستگیر شده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

رئیس جمهوری آمریکا رسما کشتار گسترده ارامنه در دوران عثمانی را «نسل‌کشی» خواندرئیس جمهوری آمریکا رسما کشتار گسترده ارامنه در دوران عثمانی را «نسل‌کشی» خواند اقدام رئیس جمهوری آمریکا در روز شنبه ۴ اردیبهشت، همزمان با سالگرد یادبود قربانیان آن واقعه، صورت گرفت بایدن غلط کرد! کشتار ترک ها و آذری ها توسط ارمنی ها چی؟ کشک؟ کشتار ج.ا. در زندانها و خیابانها ایران چطور؟ این همه بیمار و کشته کرونایی چطور؟ نه‌_به‌_جمهوری‌_اسلامی یعنی ایالات متحده اززمان جنگ جهانی اول تاکنون تحقبق می کندوتازه به این نتیجه رسیده که نسل کشی صورت گرفنه ؟! عجب تحقیقات جامع وزمانبری بوده ؟

گزارش امنیتی دولت آلمان: ایران به دنبال توسعه سلاح‌های کشتار جمعی استبنا بر یک گزارش اطلاعاتی جدید از سازمان امنیت دولت آلمان، ایران در سال 2020 به دنبال تولید و گسترش سلاح‌های کشتار جمعی بوده و این تلاش همچنان ادامه دارد.در کسی که خودش بمب اتم دارد کود انسانی میخوره که راجع به دیگران اظهار نظر کنه رسانه سعودی وهابی هم کودانسانی وارداتی از آلمان را به خورد بن سلمان میدهد اگر راجع به دیگران دروغ سازی و سیاه نمایی کنه

نهادهای امنیتی اروپا: ایران به دنبال بمب اتم و سلاح‌های کشتار جمعی استآژانس‌های اطلاعاتی هلند، سوئد و آلمان اخیرا گزارش دادند که طی سال گذشته، جمهوری اسلامی ایران چندین مرتبه تلاش کرده به فناوری تولید سلاح‌های کشتار جمعی دست المنافقین فی درک اسفل جهنم خالدین فیها ابدا پس فکر می کردید در اون تاسیسات می خوان چیپس تولید کنند؟!

وزیر خارجه آمریکا: تصمیم گیرنده اصلی در حکومت ایران رهبر است | DW | 05.05.2021وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه‌ای مذاکرات وین را جدی و رو به پیشرفت دانست اما گفت راه طی شده کمتر از راه پیش روست. او گفت همه می‌دانیم که تصمیم گیرنده اصلی در حکومت ایران رهبر جمهوری اسلامی است. ببند چال مستراح و دیگه مردم به لیف حمومشون نیست توافق با آمریکا داغون پشت در مونده بحران زده پس باید رید تو دهن رهخر اسکولین جهان مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی گور_پدر_دموکراتها متاسفم برات بلیکن نشستی ببینی خامنه ای چی میگه بر اساس تصمیمات اون سیاست خارجه آمریکا رو در مقابل ایران برنامه ریزی کنی . چقدر ضعیف 🤦‍♂️🤦‍♂️🤢🤢

آمریکا: داعش برای امنیت جهان همچنان خطرناک است | DW | 30.03.2021امریکا گفته است با وجود ضربات سنگینی که بر پیکر داعش فرود آمده، این گروه تروریستی همچنان خطری برای ثبات و امنیت در جهان است؛ داعش نه تنها برای خاورزمین، بلکه همچنین برای آمریکا و اروپا نیز تهدیدی جدی به شمار می‌رود. ماری هست که در آستین خود پروردند خود کرده را تدبیر نیست امریکا جان بخور نوش جانت

Print this pageصدای آمریکا - برای آمریکایی‌های آسیایی تبار که در یک‌سال گذشته به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، احساس آسیب‌پذیری می کرده‌اند، حملات مرگبار روز سه شنبه به سه سالن ماساژ در حومه شهر آتلانتا، مرکز ایالت جورجیا، ترس و دلهره بیشتری را ایجاد کرده است.

کیمبرلی ها، عکاس آمریکایی ویتنامی‌تبار اهل نیو اورلئان، به صدای آمریکا گفت: «دیدن آن بسیار تکان دهنده، و همچنین ترسناک بود.» این شهر و حومه آن محل زندگی بیش از ۱۵ هزار ویتنامی-آمریکایی است.

خانم ها گفت، وقتی برای اولین بار از حملاتی که منجر به کشته شدن هشت نفر، از جمله شش آسیایی تبار شد، با خبر شد، سریع به مادرش فکر کرد؛ چرا که او نیز مثل افرادی که در آتلانتا مورد حمله قرار گرفتند، در یک سالن کار می‌کند.

وی گفت: «گاهی اوقات [مادرم] خودش تنهایی کار می کند، یا این که مغازه را تنهایی باز می کند و می‌بندد. اولین چیزی که با دیدن این تیراندازی به ذهنم خطور کرد، این بود که اگر اتفاقی بیافتد، آنجا نیستم که از او محافظت کنم.»

در حالی که انگیزه رابرت ارون لانگ، جوان ۲۱ ساله مظنون به تیراندازی، همچنان تحت تحقیق و بررسی است، کشتار روز سه شنبه در میان دیگر حملات علیه آسیایی تباران در آمریکا است، که به طور چشمگیری افزایش یافته است.

تیراندازی در سالن ماساژ در ایالت جورجیا هشت کشته برجای گذاشت؛ عامل حمله دستگیر شد

در حادثه‌های تیراندازی در دو سالن ماساژ در ایالت جورجیا هشت تن کشته شدند. مقامات پلیس اعلام کردند مظنون این حمله که یک مرد ۲۱ ساله است، دستگیر شده است.

بنا بر یک پژوهش جدید که نتایج آن این ماه توسط مرکز بررسی نفرت و افراط‌گرایی منتشر شده است، در حالی که درصد جرایم نفرت در آمریکا در در سال ۲۰۲۰ نسبت به سال ۲۰۱۹، در کل حدود ۷ درصد کاهش یافته بود، شمار حملاتی که شهروندان آمریکایی آسیایی تبار را مورد هدف قرار دادند، در ۱۶ شهر بزرگ آمریکا، ۱۴۹ درصد جهش داشت.

آسیایی تباران آمریکا در یک سال گذشته مورد حملات و جرایم نفرت زیادی قرار گرفته‌اند و پیش‌بینی می‌شود علت اصلی آن شیوع ویروس کرونا، که منبع اصلی آن شهر ووهان چین بود، باشد.