کسی به دلیل شرکت در اعتراضات جمعی مسالمت آمیز بازداشت نشده‌ است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

واکنش ستاد حقوق بشر ایران به بیانیه کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل افراد به دلیل شرکت در راهپیمایی یا اعتراضات جمعی مسالمت آمیز بازداشت نشده‌اند تعداد دستگیرشدگان محدود است و همگی تحویل دستگاه قضائی شدند با تأکید رهبری با آنان با تسامح و رأفت برخورد می‌شود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بسمه الله الرحمن الرحیم

ظاهراً- همانطور که در بیانیه ایشان مکرر ذکر شده است- کمیسرعالی از قطع اتصال اینترنت سخت عصبانی شده‌اند! و این بدان معنی است که یک نهاد رسمی بین المللی در موضع گیری­های خود صرفاً به آنچه در فضای پر آشوب و تقلبّی اطلاع نماها رایج است ابتناء می‌­نمایند! این امر نقطه ضعف بسیار جدّی در رفتار این نهاد مهم بین المللی محسوب می‌شود.

اعلام عدم رضایت مردم از برخی سیاست‌های دولت امر غیرمنتظره­‌ای نیست آنهم در جمهوری اسلامی ایران که مهمترین دموکراسی غرب آسیا می ­باشد و ضمناً آماج وسیعترین عملیات تروریسم اقتصادی تحت عنوان تحریم‌های یک جانبه آمریکا و همراهی متحدان می‌باشد. اگر چند دقیقه برخی از فیلم­‌های منتشر شده را ملاحظه می ­کردند هرگز به این بیانیه رضایت نمی­‌دادند. اگر متوجه می ­شدند که مأموران انتظامی و مردم بی گناه هدف اصلی حمله تروریست­‌های تمرین دیده و مسلح و هدایت شده بودند آنگاه برای قطع ارتباط آنان با مراکز فرماندهی خود ناراحت نمی­‌شوند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دروغ گو ها

石油の税率を下げ、外部部隊といった組織に金や薬(麻薬の類)の配給を停止し、国民にだけお金を使うのが正しい道。 それと、イラク国内で活動しているイラン政権の息が掛かった組織、既に把握されてるぞ。 後はイラク国民に知らせるだけ。

ستاد حقوق بشر ایران چطور نفهمیده که مردم این دولت رو کلا' نمیخوان

واژه “وقیح” و “هزارپدر”در مقابل شما کم میارن. بترسید از روزی که ورق برگرده. هم خودتون رو بفنا میدید هم این مملکت رو تباه میکنید.

کثافتای حرومزااااااده دروغگو..خون این‌مردم قتلگاه خودتون‌میشه ..منتظر باشی

اعتراضات را خودشون به خشونت کشیدن بعد مردم را یا کشتند یا بازداشت

عمله‌های استبداد

یقینا خدا از خلقت چون شمایی شرم میکنه چه حیواناتی هستین شما؟ زندگی تو ایران آدمو یاد خونه هایی میندازه که یه پدر معتاد عیاش خانوادشو به اسارت گرفته با انواع شکنجه ها و به خیال خودش حفظ آبرو میکنه پیش بقیه میندازه. هر رای ما یک سیلی به صورت پدر و مادر پويا_بختيارى هستش.

مسخره ترین جمله دنیا (ستادحقوق بشرایران. ).

کص ننه رهبر جاکش

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیام چاووش‌اوغلو به مناسبت روز جهانی حقوق بشر
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: اعطای جایزه نوبل ادبیات به یک نژادپرست معنایی جز پاداش نقض حقوق بشر نداردرجب طیب اردوغان، رئيس‌ جمهور ترکیه: اعطای جایزه نوبل ادبیات به یک فرد نژادپرست، معنایی به جز پاداش نقض حقوق بشر ندارد رئیس جمهور اردوغان: جامعه بین الملل با سکوت 9 ساله خود در قبال فریاد میلیون‌ها شهروند سوریه، بزرگترین ضربه را به ارزش های اعلامیه جهانی حقوق بشر زده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش عفو بین‌الملل به طرح «اینترنت ملی» در ایران: اطلاعات همیشه به بیرون درز می‌کندمدیر سازمان عفو بین الملل در بلژیک درباره دلیل تاخیر در ارائه آمارها و گزارش‌ها درباره حوادث ایران به یورونیوز گفت: دلیل تاخیر در واکنش به حوادث ایران و اطلاع رسانی در این مورد عدم دسترسی به اینترنت بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مرگ‌های «مشکوک» در عراق؛ یک معترض سرشناس در کربلا به قتل رسیدشبکه تلویزیونی عرب‌ زبان الغد ویدیوی مربوط به این صحنه را که از دوربین مداربسته در برابر منزل مقتول به دست آمده، منتشر کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیه ۱۱ زندانی فرانسوی مظنون به عضویت در داعش را به فرانسه بازگرداندترکیه ۱۱ زندانی فرانسوی مظنون به عضویت در داعش را به فرانسه بازگرداند بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تجمع هواداران استقلال در اعتراض به استعفای سرمربی این تیم به خشونت کشیده شد🔺تجمع هواداران استقلال در اعتراض به استعفای سرمربی این تیم به خشونت کشیده شد ⚡️در پی استعفاء آندره‌آ استراماچونی از سرمربیگری تیم استقلال تهران، گروهی از هواداران خشمگین استقلال مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کردند. هیچوقت اونی که رفته دیگه برنمیگرده یعنی چی واسه فوتبال تجمع کردن؟ برای گرفتن حقتون از رژیم تجمع کنین تو آبان ماه چند صد خون جوانان ایرانی شجاعمون توسط ج ا ریخته شد اون وقت اینا دارن واسه یه مربی تجمع میکنن...😂😂واقعا که صدای_آبان۹۸ بزنید دمار از روزگار این پوباش در آورید،مملکت نون واسه خوردن نداره.اونوق اینا فکر تفریح و بازی و شادی خودشونن.لعنت بر شما عناصر خودفروش وطن فروش ابله نابخرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »