کسری 3 هزار مگاوات برق در استان تهران / از "بحران و تنش آبی" عبور خواهیم کرد + فیلم- اخبار استان تهران - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

15/03/1401 08:15 ق.ظ

🎥 کسری ۳ هزار مگاوات برق در استان تهران استاندار تهران: بخشی از این کمبود با مدیریت الگوی مصرف جبران می‌شود مدیریت مصرف_برق در استان تهران با تغییر ساعات کاری ادارات جبران خواهد شد که حدود ۱۰۰۰ مگاوات برق جبران می‌شود

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ، با تأکید بر مدیریت و مصرف برق توسط مردم اظهار داشت: مدیریت و اجرای طرح‌های بازچرخانی و بازگردانی آب در تصفیه‌خانه‌ها با جدیت دنبال و باید آب تصفیه‌شده در صنعت و کشاورزی مصرف شود.

وی افزود: اعتبارات مورد نیاز تکمیل تصفیه‌خانه‌های استان تهران با نظر رئیس‌جمهور به شرکت آب و فاضلاب تخصیص‌یافته است که باید در سریع‌ترین زمان عملیات فنی و عمرانی آن آغاز شود.

استاندار تهران در ادامه گفت: بیشترین اعتبارات سفرهای شهرستانی رئیس‌جمهور به شرکت آب و فاضلاب اختصاص‌یافته است که با تکمیل تصفیه‌خانه‌ها بیش از یک‌میلیون مترمکعب آب تأمین می‌شود. منصوری با انتقاد از عملکرد مسئولین گذشته در صنعت برق تصریح کرد: در استان تهران محدودیت جدی برق وجود دارد که در سال‌های گذشته نیروگاه تولید برق ایجاد نشده است که شاهد مشکلات برقی در کشور هستیم.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

تداوم افزایش دما در کشور/باران شدید و ناگهانی در ۵ استانرئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به روند افزایشی دما طی روزهای آینده در بیشتر مناطق کشور، از بارش شدید باران از بعد از ظهر دوشنبه(۱۶ خرداد) در پنج استان خبر داد.

کانون انبوه‌سازان: ۲۰۰ ساختمان شبیه متروپل در تهران در حال ساخت استدبیر کانون سراسری انبوه‌سازان با بیان اینکه در صنعت ساختمان و احداث کشور هیچ چیزی سر جای خودش نیست گفته در تهران ۲۰۰ ساختمان شبیه متروپل_آبادان در حال ساخت است. تهران ایمنی_ساختمان

دبیر کانون انبوه‌سازان: ۲۰۰ ساختمان شبیه متروپل در تهران در حال ساخت استدبیر کانون سراسری انبوه‌سازان ایران با اشاره به «مراحل ساخت ۲۰۰ ساختمان شبیه برج متروپل آبادان» در تهران بر رسیدگی فوری به وضعیت این ساختمان‌ها تاکید کرد. مردم بايد خون گريه كنند موقع كه خود قاتل مياد تا به وضعيت مقتول وخانوادش رسيدگي كند. بايد اسمش به جمهوري مافيايي ايران تغيير بدهند.

علت انفجار در شهرستان کارون در خوزستان «در دست بررسی است»سعید کعبی فلاحیه، فرماندار کارون، به ایرنا گفت که انفجار بامداد جمعه ۱۳ خرداد در «محل دپوی زباله» در روستای قلعه کوچک کارون رخ داد و علت آن «فعلاً در دست بررسی است».

کاهش یا ایستایی فوتی‌های ناشی از کرونا در ۳۱ استان ایرانکاهش یا ایستایی فوتی‌های ناشی از کرونا در ۳۱ استان ایران در هفته ۱۱۹ همه‌گیری کووید۱۹ در کشور، بیماران بستری ناشی از کرونا در ۱۴ استان کشور کاهش یافته و کاهش یا ایستایی موارد مثبت متوفی نیز در ۳۱ استان گزارش شده است.

تمدید قرار بازداشت معلمان در تهران، بی خبری از بازداشتی‌های تجمع شیرازدر پی تداوم بازداشت فعالان صنفی در ایران شش تشکل صنفی- سندیکایی فرانسوی و سوئیسی ضمن اعلام حمایت از بازداشت شدگان در بیانیه‌ای اعلام کردند که در روز جمعه ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲ در مقابل مقر سازمان ملل متحد در ژنو یک تجمع ایستاده را برگزار خواهند کرد. معلمان

شمیرانات

، با تأکید بر مدیریت و مصرف برق توسط مردم اظهار داشت: مدیریت و اجرای طرح‌های بازچرخانی و بازگردانی آب در تصفیه‌خانه‌ها با جدیت دنبال و باید آب تصفیه‌شده در صنعت و کشاورزی مصرف شود.

وی افزود: اعتبارات مورد نیاز تکمیل تصفیه‌خانه‌های استان تهران با نظر رئیس‌جمهور به شرکت آب و فاضلاب تخصیص‌یافته است که باید در سریع‌ترین زمان عملیات فنی و عمرانی آن آغاز شود.

استاندار تهران در ادامه گفت: بیشترین اعتبارات سفرهای شهرستانی رئیس‌جمهور به شرکت آب و فاضلاب اختصاص‌یافته است که با تکمیل تصفیه‌خانه‌ها بیش از یک‌میلیون مترمکعب آب تأمین می‌شود.

منصوری با انتقاد از عملکرد مسئولین گذشته در صنعت برق تصریح کرد: در استان تهران محدودیت جدی برق وجود دارد که در سال‌های گذشته نیروگاه تولید برق ایجاد نشده است که شاهد مشکلات برقی در کشور هستیم.

وی به مصرف 12 هزار مگاواتی برق در استان تهران اشاره کرد و افزود: حدود 3 هزار مگاوات برق در استان تهران با کمبود مواجه است که بخشی از این کمبود با مدیریت الگوی مصرف جبران می‌شود.