کسب دو مدال طلا و یک نقره توسط دوومیدانی‌کاران در پاراآسیایی جوانان

12/09/1400 08:46 ب.ظ

بازی‌های پاراآسیایی جوانان - بحرین کسب دو مدال طلا و یک نقره توسط دوومیدانی‌کاران در پاراآسیایی جوانان

در سومین روز از بازی‌های پاراآسیایی جوانان در بحرین، نمایندگان ایران در رشته دوومیدانی به دو مدال طلا و یک نقره دست یافتند. در رشته دوومیدانی، محمد ابراهیم‌پور در ماده پرتاب نیزه کمتر از ۲۰ سال کلاس F۳۴ موفق به کسب مدال طلا شد، محمدمهدی رحمتیان دیگر نماینده کشورمان به عنوان نایب قهرمانی دست یافت.

همچنین ابوالفضل کوه‌پیما دیگر ملی‌پوش دو و میدانی در ماده پرتاب نیزه کلاس ۵۷ موفق به کسب مدال طلا شد.

در رشته گلبال تیم ملی دختران ایران برابر کره جنوبی به میدان رفت و با اختلاف یک امتیاز ( هشت بر هفت) مغلوب شد. در رشته پارا شنا نمایندگان کشورمان موفق به کسب دو مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی شدند. علی مطلبی در ۴۰۰ متر آزاد کلاس S۹ رده سنی نوجوانان با زمان ۵:۰۹.۳۶ دقیقه و با امتیاز ۴۹۲ در رده دوم ایستاد و به مدال نقره دست یافت. در همین ماده ابوالفضل ظریف با ۵:۲۲.۲۱ دقیقه و امتیاز ۳۶۸ چهارم شد.

دانیال محسنیان نیز در در ۴۰۰ متر آزاد کلاس S۹ رده سنی جوانان زمان ۵:۱۰.۶۱ دقیقه را ثبت کرد و با امتیاز ۴۷۹ به مقام نایب قهرمانی رسید. در رشته پاردوو میدانی نیز نمایندگان کشورمان تاکنون موفق به کسب یک مدال طلا و دو نقره شده‌اند. headtopics.com

در دوی ۲۰۰ متر نابینایان کلاس T۱۲، نازنین قریشی بعد از حریف چین‌تایپه نایب قهرمان شد. در پرتاب نیزه کمتر از ۲۰ سال کلاس F۳۴، محمد ابراهیم پورطلایی به مدال طلا رسید و سیدمحمد رحمتیان هم نایب قهرمان شد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

باقری کنی: ایران دو سند پیشنهادی را در اختیار کشورهای عضو «برجام» قرار دادعلی باقری‌ کنی، سرپرست تیم‌ مذاکره‌کنندگان ایران در مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» در وین خبر داد که در چهارمین روز این مذاکرات، ایران دو سند برنامه_اتمی_ایران iaeagc شورای_حکام_آژانس - باقری تئوریسین شکنجه وقطع دست وچشم ازحدقه درآوردن درقضائیه آخوندهابوده وزیر دست رئیسی کارمیکرد...،مثل محمد جواد لاریجانی... برنامه_اتمی_ایران iaeagc وبگاه خبری«اکسیوس»گزارش دادکه مقامات امنیتی اسرائیل اطلاعاتی رادراختیار ایالات_متحده وچندین متحداروپایی خود گذاشته‌اند که نشان میدهد ایران درحال انجام اقدامات فنی برای غنی‌سازی اورانیوم تا90درصدخلوص،که سطح موردنیازبرای تولیدسلاح هسته‌ای است،میباشد. برنامه_اتمی_ایران iaeagc خبرگزاری‌های اسرائیلی نیزخبردادندکه هیئتی بلندپایه از فرماندهان ارتش اسرائیل،امروزبافرماندهان سرفرماندهی مرکزی ایالات متحده سنتکام دیدارکردند. باورعمومی براین است که مقامات نظامی ارشددوکشور،خودرا برای مقابله احتمالی باتهدیدهای ایران آماده می‌کنند.

دو تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای‌ درآمدندنیروهای سازمان اطلاعات ترکیه «میت» 2 تروریست پ.ک.ک/ک.ج.ک را در شمال عراق از پای درآوردند. - خبرگزاری آناتولی

حمله با شمشیر در شمال فرانسه؛ دو پلیس زن زخمی شدندبه گفته دادستان عمومی شربور این حادثه با انگیزه تروریستی انجام نشده و دو مامور پلیس زن بر اثر اصابت شمشیر جراحات سطحی از ناحیه صورت متحمل شده‌‌اند. پولیس زن بهادری و شجاعت کرده اند.

فروش کارت واکسن تایید شد؛ تزریق دو دوز در یک روز!

زخمی‌شدن دو کولبر در نوسود بر اثر شلیک مستقیم نیروهای نظامیاین بیشرف ها اگر در جنگ هشت ساله بوده باشند چطور با دوازده لول هم نمیتونستند یک عراقی رو از پای درآوردند

کشف یک بمب دست‌ساز در نزدیکی محل اقامت سفیر آمریکا در ایسلندسه مرد در ایسلند پس از کشف یک بمب دست‌ساز در یک منطقه مسکونی در ریکیاویک، پایتخت این کشور بازداشت شدند.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های پاراآسیایی جوانان در بحرین، نمایندگان ایران در گلبال، شنا، دوومیدانی و تنیس به مصاف حریفان خود رفتند.

در رشته دوومیدانی، محمد ابراهیم‌پور در ماده پرتاب نیزه کمتر از ۲۰ سال کلاس F۳۴ موفق به کسب مدال طلا شد، محمدمهدی رحمتیان دیگر نماینده کشورمان به عنوان نایب قهرمانی دست یافت. همچنین ابوالفضل کوه‌پیما دیگر ملی‌پوش دو و میدانی در ماده پرتاب نیزه کلاس ۵۷ موفق به کسب مدال طلا شد.

در رشته گلبال تیم ملی دختران ایران برابر کره جنوبی به میدان رفت و با اختلاف یک امتیاز ( هشت بر هفت) مغلوب شد.

در رشته پارا شنا نمایندگان کشورمان موفق به کسب دو مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی شدند.

علی مطلبی در ۴۰۰ متر آزاد کلاس S۹ رده سنی نوجوانان با زمان ۵:۰۹.۳۶ دقیقه و با امتیاز ۴۹۲ در رده دوم ایستاد و به مدال نقره دست یافت. در همین ماده ابوالفضل ظریف با ۵:۲۲.۲۱ دقیقه و امتیاز ۳۶۸ چهارم شد.

دانیال محسنیان نیز در در ۴۰۰ متر آزاد کلاس S۹ رده سنی جوانان زمان ۵:۱۰.۶۱ دقیقه را ثبت کرد و با امتیاز ۴۷۹ به مقام نایب قهرمانی رسید.

در رشته پاردوو میدانی نیز نمایندگان کشورمان تاکنون موفق به کسب یک مدال طلا و دو نقره شده‌اند.

در دوی ۲۰۰ متر نابینایان کلاس T۱۲، نازنین قریشی بعد از حریف چین‌تایپه نایب قهرمان شد. در پرتاب نیزه کمتر از ۲۰ سال کلاس F۳۴، محمد ابراهیم پورطلایی به مدال طلا رسید و سیدمحمد رحمتیان هم نایب قهرمان شد.

در اولین روز از مسابقات پاراتنیس روی میز نیز نرگس قابلی با نتیجه سه بر صفر از سد حریف عراقی گذشت، فاطمه محمدی با حریفی از مالزی روبرو و سه بر دو مغلوب شد، حنانه نجاتی نیز سه بر دو برابر حریفی از هنگ کنگ مغلوب شد.

در بخش پسران نیز امیرحسین حسینی‌پور با نتیجه سه بر صفر حریفی از کویت را پشت سر گذاشت، آرشام رمضانی نیز سه بر دو نتیجه را به حریفی از اندونزی واگذار کرد و عرفان غلامی نیز سه بر صفر نماینده چین تایپه را شکست داد.