کسب ۲ مدال نقره و برنز در قایقرانی اسلالوم قهرمانی آسیا

01/01/1401 06:39:00 ب.ظ

تیم ملی قایقرانی اسلالوم ایران در مسابقات قهرمانی آسیا مدال نقره و برنز زیر ۲۳ سال را کسب کرد.

تیم ملی قایقرانی اسلالوم ایران در مسابقات قهرمانی آسیا مدال نقره و برنز زیر ۲۳ سال را کسب کرد. سه قایقران ایران در رده سنی زیر ۲۳ سال این رقابت‌ها حضور داشتند.

محدثه حسن‌پور در کایاک بانوان، نیروانا اسدبیگی در کانوی بانوان و محمد مهدوی‌نیا در کانوی مردان نمایندگان ایران در این رقابت‌ها بودند. در کانواسلالوم زیر ۲۳ سال بانوان نیروانا اسدبیگی پس از قایقران کشور میزبان موفق به کسب مدال نقره شد. در این رقابت نماینده هند سوم شد.

در کانو اسلالوم زیر ۲۳ سال مردان محمد مهدوی‌نیا در رده چهارم قرار گرفت و از کسب مدال بازماند. در این ماده نمایندگان قزاقستان، تایلند و هند اول تا سوم شدند. در کایاک‌اسلالوم زیر ۲۳ سال بانوان محدثه حسن‌پور صاحب مدال برنز شد. در این رقابت نماینده تایلند صاحب مدال طلا و نماینده هند صاحب مدال نقره شدند.

بر این اساس تیم ایران با کسب یک مدال نقره و یک برنز به کار خود در مسابقات اسلالوم قهرمانی آسیا پایان داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

آیا ما ایرانی‌ها نژادپرست هستیم؟ | آرش نصر اصفهانی

در میان همه مشکلات معیشتی و اجتماعی، چطور می‌توان از جامعه ایران پرسید که آیا می‌دانستید احتمالا برخی از ما نژادپرست هستیم؟ آرش نصر‌اصفهانی، دانش‌آموخته‌ و فارغ‌التحصیل دکترای جامعه‌شناسی و پژوهشگر حوزه مسائل اجتماعی ایران است. مدت‌ها پیش سراغ رفتیم. او یکی از معدود جامعه‌شناسانی است که در این زمینه تحقیق کرده و در رسانه‌ها و فضایی مجازی در‌این‌باره صحبت می‌کند. نصر‌اصفهانی معتقد است آنچه در ایران نسبت به افغانستانی‌ها اتفاق می‌افتد، مصداقی از نژادپرستی است‌. اگرچه این به آن معنا نیست که همه مردم ایران نژادپرست هستند. کما‌اینکه وقتی ما از نژادپرستی‌ در آمریکا یا اروپا حرف می‌زنیم، به این معنی نیست که همه مردم نژادپرست هستند. در این گفت‌وگوی تفصیلی، نصر‌اصفهانی با تشریح مفهوم نژادپرستی در ایران، به بیان تاریخچه و علت این رفتار پرداخته است. او علت وجود این نگاه را در شیوه تفکر ما درباره هویت ایرانی و سیاست دولت از دهه 70 به بعد می‌داند و معتقد است در دنیای امروز که دنیای مهاجرت است، چاره‌ای جز تغییر نداریم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سومین برد پیاپی دختران هندبال در قهرمانی آسیا/ نوجوانان هم جهانی شدندسومین برد پیاپی و سهمیه جهانی برای دختران هندبال ایران تیم ملی هندبال دختران نوجوان در جریان مسابقات قهرمانی آسیا قزاقستان با سومین برد پیاپی خود سهمیه جهانی را کسب کردند درود و آفرین🎉👏🌹🧿🙏

دومین طلای کوراش ایران در قهرمانی آسیادومین طلای کوراش ایران در قهرمانی آسیا کوارش کار سنگین وزن تیم ملی زنان ایران، با غلبه بر حریفان خود به مدال طلای قهرماین آسیا رسید

لحظه سال تحویل دختران هندبال ایران در قزاقستاندختران هندبال ایران که برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان هستند لحظه سال تحویل خود را چگونه گذراندند؟

ابراهیم رئیسی در اولین پیام نوروزی خود هفت‌سین را حذف کردابراهیم رئیسی در سخنان خود، اشاره‌ای به فلسفه نوروز و ویژگی‌های آئین نوروزی نکرد، و به‌جای آن در وصف مقاومت و ایستادگی در برابر به گفته او «دشمن» سخن گفت. ننگ! حال به هم زن همون بهتر ‼️ اینا که ایرانی نیستند، یکمشت مفتخور بیسواد و قاتل‼️ همان بهتر که نماد ایران و ایرانی جایی در سفره این آدمخوران گروگانگیر و اجنبی نداشته باشد که مایه ننگ هر ایرانیست‼️

مشکل ورشکستگی صندوق‌های بازنشستگی بدون کاهش تعهدات قابل حل استانتقادات از شیوه مدیریت صندوق‌های تامین اجتماعی و بازنشستگی و سایر صندوق‌ها در ایران بسیار است، اما در ارتباط با آسیب‌شناسی ساختاری و ایده‌ها و راه‌حل‌ها اختلاف نظرهای بیشتری وجود دارد.

کانون نویسندگان ایران: سال ۱۴۰۰ از اندوه‌بارترین سال‌ها بودکانون نویسندگان ایران در پیام نوروزی خود، سال ۱۴۰۰ را از اندوه‌بارترین سال‌ها توصیف کرد و نوشت «رکوردهای تازه‌ای» از سانسور و سرکوب در سال گذشته ثبت شد.