کسب و کارهایی که شیوع کرونا برایشان رونق آورد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

کسب و کارهایی که شیوع کرونا برایشان رونق آورد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«کووید پارتی» جان مرد ۳۰ ساله‌ای را که فکر می‌کرد کرونا شوخی است گرفتمرد ۳۰ ساله آمریکایی درست پیش از مرگ در چشمان پرستاران نگاه کرد و گفت: «من فکر می‌کردم کرونا یک شوخی و فریب است، اما اشتباه می‌کردم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خطر انتقال کرونا از افرادی که ماسک نمی زنندخطر انتقال کرونا از افرادی که ماسک نمی‌زنند معاون وزارت بهداشت بر لزوم استفاده از ماسک جهت کنترل ویروس کرونا تاکید کرد و گفت: اگر فردی را دیدید در جمعی ماسک نزده، بدانید می‌تواند خطر بزرگی برای شما باشد، حتی اگر شما ماسک زده باشید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گرما،عقرب و کرونا بلای جان سیل زدگان روستاهای سیریک ، جاسک و بشاگرد /هر که آمد عکس یادگاری گرفت و رفت /ما ماندیم و رفتن «عاطفه»ها و ژست های خدمت مسئولاندرست ۵ ماه از زندگی سخت سیل زدگان 136 خانوار روستاهای زاچ ، داربست و ده تنکول در استان هرمزگان که در کمپ‌های هلال احمر روزگار می گذرانند ، می گذرد، گرما و نداشتن برق و آب و نیش عقرب و این اواخر کرونا طاقت همه چیز را از آنها گرفته ، روستاییانی که نمی‌دانند برای خانه‌خرابی شان گریه کنند یا عزا‌دار کودکانشان باشند که از گرما در گهواره جان خود را از دست می دهند. مثل «عاطفه» که به گفته زهرا مادرش به چند ساعت نکشید که عاطفه برای همیشه از پیش ما رفت...
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وقتی که تانک‌ها و هواپیماها گلخانه می‌شوند؛ ایدۀ هنرمند فرانسوی برای جهان پساکروناتصور کنید که در جهان پساکرونا، کاربرد تانک‌ها، کشتی‌ها و هواپیماها تغییر کند و به گلخانه‌هایی بزرگ و عالی تبدیل شوند که بتوان در آنجا صدها نوع گل و گیاه را پروش داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کارلوس گون: جزئیات فرارم را نمی‌گویم اما به کسانی که پای من ایستادند کمک می‌کنممدیرعامل پیشین شرکت «رنو-نیسان» تاکید کرد که سخن گفتن از جزئیات فرارش از ژاپن، برای افرادی که به او کمک کرده‌اند خطرساز خواهد بود. او اعلام کرد به هر کسی که از او حمایت کرده است کمک خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هفته‌ای که گذشت به روایت تصاویرمجموعه‌ای از عکس‌های برگزیده خبری در هفته گذشته (۴ - ۱۰ ژوئیه ۲۰۲۰) که در نقاط مختلف دنیا منتشر شده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »