کسبه امین حضور تهران در اعتراض به قیمت دلار به خیابان‌ها آمدند؛ ورود نیروی انتظامی

22/03/1401 01:29 ب.ظ

در پی افزایش بهای دلار در ایران که روز یکشنبه، ۲۲ خرداد، به رکورد تاریخی ۳۳ هزار تومان رسید، گزارش‌های شهروندان از تهران از برگزاری تجمع اعتراضی در سه‌راه امین حضور حکایت دارد.

در پی افزایش بی‌وقفه بهای دلار در ایران که روز یکشنبه، ۲۲ خرداد، به رکورد تاریخی ۳۳ هزار تومان رسید، گزارش‌های شهروندان از تهران از برگزاری تجمع اعتراضی در سه‌راه امین حضور حکایت دارد.ویدئوهای منتشرشده در توئیتر نشان می‌دهد که گروهی از کسبه و مردم با سر دادن شعار «ببندید، ببندید» از صاحبان کسب‌وکارها و مغازه‌ها می‌خواهند که به تجمع اعتراضی آنان بپیوندند.

ویدئوهای منتشرشده در توئیتر نشان می‌دهد که گروهی از کسبه و مردم با سر دادن شعار «ببندید، ببندید» از صاحبان کسب‌وکارها و مغازه‌ها می‌خواهند که به تجمع اعتراضی آنان بپیوندند. روند افزایشی بهای ارز در ایران: دلار به ۳۳ هزار تومان رسید

در ویدئوی دیگری که کانال تلگرامی «اعتراض مدنی بازار» منتشر کرده، ورود موتورسواران نیروی انتظامی به صحنه تجمع برای متفرق کردن معترضان گزارش می‌شود با این توضیح شهروندگزارشگر که «رهبر درمانده حمله کرد». دلار که روز شنبه رکورد تاریخی خود در مقابل ریال ایران را شکسته و به بالاترین سطح رسیده بود، در معاملات روز یکشنبه تا ۳۳ هزار تومان هم معامله شد که نسبت به بهای متوسط روز شنبه ۲۵۰ تومان افزایش داشت.

روند افزایشی بهای دلار در روز یکشنبه در حالی است که یک مقام پلیس تهران صبح روز یک‌شنبه ازخبر داده بود. سهراب بهرامی، جانشین پلیس امنیت اقتصادی، ضمن اشاره به شناسایی شمار دیگری از فعالان این بازار گفت که پلیس با این افراد به اتهام «اخلال در نظام اقتصادی قاطعانه برخورد خواهد کرد». headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

حمله هوایی اسرائيل به سوریه؛ پروازها در فرودگاه دمشق به حالت تعلیق در آمددولت سوریه می‌گوید ارتش اسرائيل با حمله هوایی فرودگاه بین‌المللی دمشق را مورد هدف قرار داده که باعث شده باند این فرودگاه و همچنین یکی از پایانه‌های مسافربری آن آسیب ببیند. اسرااییل با اجازه روسیه هرکاری دوست داره تو سوریه میکنه، و برا ایرااان فیلم بازی می‌کنند....

دو کشته و ده‌ها بازداشتی در هند در ادامه اعتراض به «توهین به پیامبر اسلام»در ادامه تجمعات اعتراضی مسلمانان به «توهین به پیامبر اسلام» در کشور هند، مقامات این کشور از مرگ دو نفر و بازداشت بیش از ۱۳۰ نفر از معترضان خبر دادند. توهین😂😂 کودنهای مذهبی

قیمت دلار در بازار تهران به بیش از 33 هزار تومان رسیدقیمت هر دلار آمریکا امروز یکشنبه 12 ژوئن در بازار تهران به بیش از 33 هزار تومان رسید. - خبرگزاری آناتولی

تشکیل دادگاه برای جلوگیری از انتقال پناهجویان از جمله ۱۴ ایرانی به رواندابرنامه دولت بریتانیا برای انتقال اولین گروه از پناهجویان مرد به رواندا که شامل ۱۴ پناهجوی ایرانی نیز است با چالش حقوقی روبرو شده و اولین جلسه دادگاه رسیدگی به شکایت وکلای پناهجویان در لندن برگزار شد. اطلاع_رسانی

تظاهرات در صدها شهر آمریکا در حمایت از اصلاح قوانین مالکیت سلاحده‌ها هزار نفر در سراسر آمریکا در اعتراض به خشونت با سلاح گرم به خیابان آمدند و از قانگونگذاران این کشور خواستند قوانین مالکیت سلاح در ایالات متحده را اصلاح کنند.

احتمال انتقال آبله میمونی از هوا تنها در شرایط خاص/ قرنطینه مسافران مشکوک در مبادی مرزیرئیس اداره بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان وزارت بهداشت، ‌ با بیان اینکه تاکنون هیچ مورد محتمل یا قطعی ابتلا به آبله میمونی درکشور گزارش نشده است، درباره اخباری مبنی بر انتقال هوابرد این ویروس تاکید کرد: انتقال هوابرد ویروس این بیماری تنها در شرایط خاص ممکن است و این راهِ معمولِ انتقال بیماری شناخته نمی‌شود.

در پی افزایش بی‌وقفه بهای دلار در ایران که روز یکشنبه، ۲۲ خرداد، به رکورد تاریخی ۳۳ هزار تومان رسید، گزارش‌های شهروندان از تهران از برگزاری تجمع اعتراضی در سه‌راه امین حضور حکایت دارد.

ویدئوهای منتشرشده در توئیتر نشان می‌دهد که گروهی از کسبه و مردم با سر دادن شعار «ببندید، ببندید» از صاحبان کسب‌وکارها و مغازه‌ها می‌خواهند که به تجمع اعتراضی آنان بپیوندند.

روند افزایشی بهای ارز در ایران: دلار به ۳۳ هزار تومان رسید

در ویدئوی دیگری که کانال تلگرامی «اعتراض مدنی بازار» منتشر کرده، ورود موتورسواران نیروی انتظامی به صحنه تجمع برای متفرق کردن معترضان گزارش می‌شود با این توضیح شهروندگزارشگر که «رهبر درمانده حمله کرد».

دلار که روز شنبه رکورد تاریخی خود در مقابل ریال ایران را شکسته و به بالاترین سطح رسیده بود، در معاملات روز یکشنبه تا ۳۳ هزار تومان هم معامله شد که نسبت به بهای متوسط روز شنبه ۲۵۰ تومان افزایش داشت.

روند افزایشی بهای دلار در روز یکشنبه در حالی است که یک مقام پلیس تهران صبح روز یک‌شنبه ازخبر داده بود.

سهراب بهرامی، جانشین پلیس امنیت اقتصادی، ضمن اشاره به شناسایی شمار دیگری از فعالان این بازار گفت که پلیس با این افراد به اتهام «اخلال در نظام اقتصادی قاطعانه برخورد خواهد کرد».

ریال ایران در مقابل دلار آمریکا از ابتدای سال جاری خورشیدی ۲۵ درصد از ارزش خود را از دست داده، و طی ۴۳ سال گذشته نیز ارزش دلار در مقابل ریال ایران بیش از ۳۲۰۰ برابر شده است.رادیو فردا یکی از بخش‌های رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند.