کریمی‌قدوسی: 140 تیم تروریستی در آشوب‌های اخیر از وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه ضربه خوردند- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

01/12/2019 09:00:00 ق.ظ

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه 140 تیم تروریستی قبل از ماجرای آشوبگری و بعد از گران شدن بنزین توسط وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه ضربه خوردند گفت: چهار گام توطئه با بیانات حضرت آقا در درس خارج فقه در نطفه خفه شد.

سپاه

کریمی‌قدوسی: ۱۴۰ تیم تروریستی در آشوب‌های اخیر از وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه ضربه خوردند فردی که رئیس شورای عالی امنیت ملی است و سال‌ها دبیر این شورا بوده و در دو مجلس رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس بوده ‌چگونه می‌گوید من خبر نداشتم؟

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه 140 تیم تروریستی قبل از ماجرای آشوبگری و بعد از گران شدن بنزین توسط وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه ضربه خوردند گفت: چهار گام توطئه با بیانات حضرت آقا در درس خارج فقه در نطفه خفه شد.

وی با بیان اینکه آنها می‌خواهند تسلیم نظام سلطه شویم و از سلطه و کافران اطاعت کنیم گفت: نفوذ یک تهدید بسیار خطرناک است و بیش از آنکه فکر می‌کنیم قدرت دارد.نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: قدرت نفوذ بود که مالک اشتر را از یک قدمی فتح به عقب برگرداند و اثر اشعث بن قیص عامل اصلی نفوذ بود که پیروزی جنگ صفین را به بزرگترین شکست جبهه حق تبدیل کرد.

وی با بیان اینکه از هنرهای جریان نفوذ است که بدون هزینه از نمادهای جریان حق برای ضربه زدن به جریان حق استفاده می‌کند گفت: نفوذیان معتقدند کشوری مانند ایران انقلابی انجام داده، مظاهر قدرت و اقتداری دارد و تا این مظاهر وجود دارد نمی‌توان بر این نظام پیروز شد و باید این مظاهر اقتدار حذف شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

الحمدلله🌺 طرف رو دسته بنی صدر زده... 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

روایت یک فعال کارگری از مراجعه به دو بیمارستان در روزهای اعتراضjavadroshana تک تیرانداز میزنه که یک تیر بیشتر نخوردن

نامزد میثم احمدی، یکی از قربانیان اعتراضات در کرج: قرار بود ۲۶ دی‌ماه عروسی کنیم

نماینده مجلس: در ۷۱۹ نقطه از کشور شاهد شلوغی و اغتشاش بودیم | DW | 30.11.2019اعتراضات اخیر '۷۱۹ نقطه' ایران را دربر گرفته است. یک روزنامه‌نگار اصولگرا اظهار داشت که ۱۰ شهر شاهد درگیری مسلحانه بوده‌اند. یک سردار سپاه هم به نقل از 'صاحب‌نظران' گفت با این وضعیت نمی‌توان 'به‌درستی' کشور را اداره کرد. نه که تا الان داشتن به درستی اداره می‌کردن. الاغ جان ، درگیری مسلحانه به اونی میگن که دو طرف بهم شلیک میکنن ، اینو بهش میکن سرکوب وحشیانه و قتل عام ملت بیگناه و دست خالی از برخي شاهدان عيني شنيدم كه برخي افراد ميان تظاهركنندگان مسلح بوده و به طرف نيروهاي امنيتي و مردم شليك ميكردند، مردم حق اعتراض دارند ولي هيچكس حق موج سواري و تخريب اموال عمومي و اموال مردم را ندارد،

ادامه ارسال گزارش‌های تکان‌دهنده از اعتراضات اخیر در ایرانبا گذشت حدود دو هفته از اعتراضات سراسری در ایران که به علت گرانی ناگهانی بهای بنزین آغاز شده بود، ارسال و انتشار تصاویر جدید از ابعاد این اعتراضات و سرکوب خشن آن از سوی ماموران امنیتی و انتظامی ادامه دارد. این در حالی است که بنابر گزارش‌ها هنوز اینترنت در مناطق وسیعی از این کشور چون استان‌های جنوبی خوزستان و سیستان و بلوچستان قطع است و تصاویر محدودی از این مناطق مخابره شده است. دهنتون آسفالت شد از اضافه کاری ولی بازم هیچ گوهی نتونستید بخورید 🍆 😂😂 سر کارید ملت الان خوابند چهار تا توییت مزخرف برداشته منبع یه خبر زده که اشتباهات املایی داره تیتر زده گذارشات رسیده. گذارشات از کجا رسیده!؟ از تویتر!؟

جانسون: انگلیس حداکثر تا ۳۱ ژانویه از اتحادیه اروپا می‌رود/ ترامپ در انتخابات ما دخالت نکندنخست وزیر انگلیس امروز (جمعه) گفت، بریتانیا حداکثر تا ۳۱ ژانویه سال ۲۰۲۰ از اتحادیه اروپا خارج می‌شود؛ اگر حزبش بتواند اکثریت را در انتخابات به دست بیاورد. بر منکرش

درگیری‌های خونین در عراق؛ عادل عبدالمهدی از استعفای خود خبر دادمعترضان عراقی می‌گویند تا «سقوط رژیم» و تغییر کامل طبقۀ سیاسی حاکم که به فساد و سرکوب معترضان متهم است، دست از اعتراض برنمی‌دارند. اولین گام پیروزی مردم

امام جمعه کرمان: صحنه‌گردانان آشوب‌های کرمان قطعا ایرانی نبودند / ‌ملت عزیز و فهیم ایران ‌دشمنان را رسوا کردند‌ وی با بیان اینکه آنها می‌خواهند تسلیم نظام سلطه شویم و از سلطه و کافران اطاعت کنیم گفت: نفوذ یک تهدید بسیار خطرناک است و بیش از آنکه فکر می‌کنیم قدرت دارد.«تا وقتی در بیمارستان بودم، از مرگ حداقل ۳۰ نفر از مجروحانی که به آن‌جا آوردند، خبردار شدم.«سه روز بود نامزد کرده بودیم، بهترین روزهای زندگیم بود.ایران نماینده مجلس: در ۷۱۹ نقطه از کشور شاهد شلوغی و اغتشاش بودیم اعتراضات اخیر"۷۱۹ نقطه" ایران را دربر گرفته است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: قدرت نفوذ بود که مالک اشتر را از یک قدمی فتح به عقب برگرداند و اثر اشعث بن قیص عامل اصلی نفوذ بود که پیروزی جنگ صفین را به بزرگترین شکست جبهه حق تبدیل کرد. وی با بیان اینکه از هنرهای جریان نفوذ است که بدون هزینه از نمادهای جریان حق برای ضربه زدن به جریان حق استفاده می‌کند گفت: نفوذیان معتقدند کشوری مانند ایران انقلابی انجام داده، مظاهر قدرت و اقتداری دارد و تا این مظاهر وجود دارد نمی‌توان بر این نظام پیروز شد و باید این مظاهر اقتدار حذف شود. ریسک نکردم بپرسم. عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد با نفوذ افکار عمومی را مهندسی کرده و مظاهر اقتدار کشور را حذف کند بیان کرد: اولین گام که در شعارهای انتخاباتی بروز پیدا کرد مسئله تحریم‌ها بود و مواضع آقای روحانی بر قدرت هسته‌ای کشور بود. خوب بود، این روزها گویی می‌دانست رفتنی است خوب‌تر هم شده بود. عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه هدفمندی یارانه‌ها موفق اجرا شد و یک دوچرخه هم آتش زده نشد افزود: رئیس جمهور وقت با مردم صحبت کرد و دو ماه پیش‌پرداخت به حساب مردم ریخت بعد بنزین و انرژی گران شد. نکته‌ای که از چند نفر مختلف در کادر بیمارستان شنیدم، این بود که برایشان جالب بود هر نفر یک تیر خورده است. وی با بیان اینکه رئیس جمهور امروز می‌گوید من خودم هم خبر نداشتم بنزین گران می‌شود اظهار داشت: فردی که رئیس شورای عالی امنیت ملی است و سال‌ها دبیر این شورا بوده و در دو مجلس رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس بوده ‌چگونه می‌گوید من خبر نداشتم؟ کریمی‌قدوسی با عنوان اینکه 140 تیم تروریستی قبل از این ماجرای آشوبگری و بعد از گران شدن بنزین توسط وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه ضربه خوردند تصریح کرد: استعفای رئیس جمهور و انحلال مجلس یک توطئه بزرگ دشمن در این آشوبگری بود که عین این اتفاقات در عراق اتفاق افتاده است. به گفته او آمار اعلام شده از جانب نهادهای حقوق‌بشری بینالمللی"معتبر نیست".

وی با بیان اینکه عده‌ای از نمایندگان مجلس هم استعفای خود را آماده کرده بودند که چهار گام توطئه با بیانات حضرت آقا در درس خارج فقه در نطفه خفه شد گفت: این عظمت کار ولایت فقیه است.» این بخشی از مشاهدات یکی از فعالان کارگری ساکن شهر کرج است. به گفته خانم شیردل، میثم روز ۲۵ آبان زمانی که از محل کارش به خانه برمی‌گشته است، در منظریه کرج هدف قرار می‌گیرد: «با چند تن از همکارانش بود. وی با بیان اینکه نقطه دیگر مظهر قدرت نظام مجلس است و روحانی به مجلس گفت من خیالم از شما راحت است گفت: رمز پیروزی نظام پشتیبان ولایت فقیه بودن و همان است که امام(ره) فرمود. انتهای پیام/511/ش . اما به علت حجم بالای مجروحان، بعد از ساعت‌ها معطلی و عدم پذیرش، مجبور شده بود از آن جا برای درمان خود به بیمارستان دولتی «شهید مدنی» مراجعه کند.