کرونا در ایران؛ با وجود انتقاد‌ها و هشدار‌ها مدارس باز شد - BBC News فارسی

15/06/1399 07:24:00 ب.ظ

کرونا در ایران؛ با وجود انتقاد‌ها و هشدار‌ها مدارس باز شد

در ایران سال تحصیلی جدید امروز در حالی آغاز شد که دولت به علت تصمیم به برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری، با انتقادهای شدیدی روبه رو است.

حسن روحانی گفته تعطیل ماندن مدارس 'خواسته دشمنان' است. همزمان به تصمیم ستاد کرونا در استان اصفهان مدارس در چهار شهرستان اصفهان، خمینی شهر، فلاورجان و نجف آباد، با یک هفته تاخیر آغاز می‌شود. در همین حال وزارت بهداشت ایران از مرگ ۱۱۰ بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته خبر داده و گفته نزدیک به ۱۹۰۰ بیمار هم شناسایی شده‌اند..استیفن بیگان معاون وزیر خارجه آمریکا.Reuters.به روز شده در: ۰۴/۰۹/۲۰۲۰.

فرین عاصمی گزارش می‌دهد...مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانیه‌ای ضمن اعلام این خبر گفت، آقای بیگن در این دیدار تاکید کرد که استفاده روسیه از سلاح‌های شیمیایی نقض آشکار تعهدات آن کشور تحت کنوانسیون منع استفاده از تسلیحات شیمیایی خواهد بود..

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

آمریکا خواستار «همکاری کامل» روسیه با تحقیقات جامعه بین‌المللی در مورد مسمومیت الکسی ناوالنی شد🔺آمریکا خواستار «همکاری کامل» روسیه با تحقیقات جامعه بین‌المللی در مورد مسمومیت الکسی ناوالنی شد ⚡️معاون وزیر خارجه آمریکا با سفیر روسیه در واشنگتن دیدار و درباره یافته‌های آلمان از مسمومیت الکسی ناوالنی، رهبر اپوزویسیون روسیه ابراز نگرانی عمیق کرد.

اعتراضات پورتلند؛ مظنون به قتل در حین بازداشت، توسط پلیس کشته شد - BBC News فارسییک مقام وزارت دادگستری آمریکا می‌گوید ماموران پلیس، یک فعال ضد فاشیست را که مظنون به قتل یک فعال راست افراطی در درگیری‌های آخر هفته گذشته در شهر پورتلند بود به ضرب گلوله کشته‌اند.

ویدیو؛ خانواده جیکوب بلیک در مخالفت با سفر ترامپ به کنوشا جشن برپا کردندآقای ترامپ در جریان سفر به کنوشا اعتراض‌های ضد نژادپرستی اخیر در کشورش را اقداماتی با هدف ایجاد «رعب و وحشت داخلی» توصیف کرد که به گفته وی توسط «گروه‌ها و افراد خشونت طلب» ترویج می‌شود.

در صورت پرداخت جریمه به ویلموتس، این مبلغ از منابع دولتی برداشت نخواهد شدمعاونت حقوقی ریاست جمهوری اعلام کرد: تنها زمانی فدراسیون فوتبال از این معاونت درخواست کمک بنماید، معاونت حقوقی با رعایت اصول استقلال و عدم دخالت در امور، اقدام به کمک به این نهاد خواهد کرد.

چگونه خانواده‌‌ای قدرتمند به نماد شکاف سیاسی در آمریکا تبدیل شد - BBC News فارسییکی از اعضای خانواده کانوی مشاور سابق ترامپ است، یکی دیگر فعال سیاسی سرشناس و دیگری ستاره شبکه‌های اجتماعی. با این اوصاف انتظار می‌رود اوضاع برای این خانواده خوب پیش برود. اما در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر، آن‌ها به نمادی از شکاف سیاسی موجود در کشور تبدیل شده‌اند.

یک ماه آزار بهنام موسیوند در زندان؛ تعویض زندان با علائم مشکوک به کرونا