کرونا در ایران؛ ادامه وضعیت بحرانی پایتخت در آستانه پایان تعطیلی ۶ روزه

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

معاون ستاد کرونای استان تهران گفته است که وضعیت در پایتخت «خراب» است و «حداقل تا دو هفته» دیگر نیز این شرایط ادامه خواهد داشت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

علیرضا زالی نیز پیش از این وضعیت تهران از نظر شیوع ویروس کرونا را «به شدت قرمز» و «وخیم» توصیف کرده بود.فرمانده قرارگاه ستاد کرونای استان تهران در گفتگو با صداوسیمای ایران ضمن انتقاد از عدم اجرای محدودیت های سختگیرانه در تهران گفت: «رستوران ها باز هستند، برخی از پاساژها باز هستند و بسیاری از مردم از شهر خارج شده اند و به شهرستان ها رفته اند و سفرهای بین استانی به شدت جریان داشته است.

این در حالی است که بنا به اعلام مقامات ایران هم اکنون نزدیک به ۸۸۰۰ نفر در بیمارستان های تهران به دلیل ابتلا به «کووید ۱۹» بستری شده اند. از این تعداد دو هزار و ۱۴۵ بیمار در بخش مراقبت های ویژه «آی سی یو» بستری هستند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کثیف ترین شبکه خبری با اختلاف خودتون هستید ، لعنت بر شرف تون

اینا مردم رو تعطیل میکنند فکر میکنند کرونا نعطیل میشه. چه اقدامی انجام دادند برای کنترل کرونا؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه اعتراضات در ایران؛ 8 کشته و زخمی در الیگودرز لرستانبه گفته معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان ایران، شب گذشته در جریان اعتراضات در شهرستان الیگودرز یک نفر جان باخته و 7 نفر زخمی شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض‌ها در ایران؛ تظاهرات در آذربایجان شرقی و کردستان در همبستگی با خوزستانتصاویری که از اعتراض‌ها در بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی منتشر شده است نیز شرکت کنندگان را در حال سر دادن شعارهای اعتراض‌آمیز نشان می‌دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اجرای طرح ترافیک از فردا در پایتختاجرای طرح ترافیک از فردا در پایتخت معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از اجرای طرح ترافیک از فردا خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وضعیت «وخیم» تهران در برابر موج کرونا؛ «پیک پنجم لحظه به لحظه سخت‌تر می‌شود»فرمانده قرارگاه ستاد کرونای استان تهران می‌گوید وضعیت پایتخت ایران از نظر شیوع ویروس کرونا «به شدت قرمز» است. یورو نیوزم نشسته کس میگه فقط مادرجندها خوزستانو پوشش بدید
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت واکسیناسیون کرونا در جهانبیش از 3 میلیارد و 830 میلیون دوز واکسن کرونا تاکنون در سراسر جهان تزریق شده و ترکیه نهمین کشور از لحاظ میزان واکسیناسیون است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتراضات صنفی و کارگری در چندین شهر ایران ادامه دارد♦️ کارگران نیشکر هفت_تپه روز شنبه ۲ مرداد ماه در دوازدهمین روز اعتراضات خود در محوطه این مجتمع با سر دادن شعارهایی مانند «کارگر هفت تپه اتحاد اتحاد» دست به تجمع و راهپیمایی زدند. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »