کرونا در ایران؛ بسیاری از کردستانی‌ها برای بار دوم کرونا گرفتند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به بستری بودن ۳۰۵ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان گفت بسیاری از کردستانی‌ها برای بار دوم به این ویروس مبتلا شده‌اند. بهداشت_عمومی گزارش شاهد علوی ShahedAlavi 👇

در شرایطی که در تهران محدودیت‌های جدید از شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ اعمال می‌شود، در اعلام سخن‌گوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هیچ اشاره‌ای به وضعیت بحرانی کرونا در پایتخت نشد و از مجموع ۲۶ استان در وضعیت قرمز و هشدار کرونا، تنها نام ۱۴ استان در گزارش روزانه او ذکر شد.

در همین حال، «حسن روحانی» به ستاد مبارزه با کرونا دستور داد برای برگزاری سوگواری ماه محرم دستورالعمل بنویسد. رییس‌جمهوری ایران در عین اشاره به ضرورت اطلاع‌رسانی مداوم درباره خطرات برگزاری اجتماعاتی که می‌توانند به روند شیوع ویروس خطرناک کرونا در جامعه کمک کنند و جلوگیری از برگزاری دورهمی‌ها و محافل جشن و عزا، به «عبدالرضا رحمانی‌فضلی»، وزیر‌ کشور دستور داد هرچه سریع‌تر دستورالعمل‌های مرتبط با «ایام سوگواری ماه محرم» در ستاد ملی مبارزه کروناوزیر آموزش و پرورش هم خبر داد که سال تحصیلی جدید مدارس در ایران از ۱۵ شهریور آغاز می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ شیوع سنگین‌تر و مرگ‌و‌میر بیشتر در موج دوم کرونا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ افزایش تعداد بستری‌شدگان و کمبود تخت در تهرانسخنگوی وزارت بهداشت ایران می‌گوید موارد بستری بیماران مبتلا به بیماری «کووید ۱۹» در کل کشور افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ 183 فوتی و 2379 مورد جدید در یک روزموارد ابتلا به کرونا در ایران با شناسایی 2379 نفر به 269 هزار و 440 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ 198 فوتی و 2500 مورد جدید در یک روزموارد ابتلا به کرونا در ایران با شناسایی 2500 نفر به 267 هزار و 61 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی ایران: موارد ابتلا به ویروس کرونا با شناسایی 2500 مورد جدید به 267061 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بسیاری موارد ابتلا به کرونا در ووهان ناشناخته مانده‌اند | DW | 17.07.2020یک تحقیق علمی تازه، بخش خاکستری موارد ابتلا در خاستگاه کرونا را آشکار می‌کند. چین آمار مبتلایان ووهان را ۵۰هزار نفر می‌داند اما این بررسی می‌گوید دستکم در فاز اول شیوع ویروس، تا ۸۷درصد موارد ابتلا کشف نشده باقی ماندند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مرگ یک نوزاد 23 روزه در ایران بر اثر کرونا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »