ویروس_کرونا, کووید_۱۹, ایالات متحده آمریکا, نیویورک, ویروس کرونا, بحران سلامت, سلامت

ویروس_کرونا, کووید_۱۹

کرونا در نیویورک؛ شماری از جان‌باختگان در گور دسته جمعی دفن شدند

کرونا در نیویورک؛ شماری از جان‌باختگان در گور دسته جمعی دفن شدند #ویروس_کرونا #کووید_۱۹ جزئیات بیشتر🔽

10/04/2020 02:01:00 ب.ظ

کرونا در نیویورک ؛ شماری از جان‌باختگان در گور دسته جمعی دفن شدند ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر🔽

افزایش شمار جان‌باختگان بر اثر ابتلا به ویروس جدید کرونا باعث شده است که مقامات شهر نیویورک دوره نگهداری اجساد در سردخانه‌ها را کاهش دهند.

مقامات شهر نیویورک آمریکا به تدفین شماری از جان باختگان بر اثر ابتلا به ویروس جدید کرونا در گورهای دسته جمعی روی آورده اند.تصاویری که به وسیله یک پهپاد در آسمان شهر پرجمعیت نیویورک به ثبت رسیده است نشان می دهد که مسئولان این شهر تابوت تعدادی از جان باختگان را در گودالی بزرگ در گورستان جزیره هارت دفن می کنند. افزایش شمار جان باختگان بر اثر ابتلا به ویروس جدید کرونا باعث شده است که مقامات شهر نیویورک دوره نگهداری اجساد در سردخانه ها را کاهش دهند.

واکنش‌‌ها به قتل رومینا اشرفی؛ خشم کاربران از ضعف قوانین حمایت از کودکان تلاش برای پایان دادن به فعالیت مرکز اسلامی هامبورگ | DW | 26.05.2020 اتحادیه خدمات جنسی آلمان خواهان بازگشایی روسپی‌خانه‌ها شد | DW | 26.05.2020

به این ترتیب خانواده قربانیان کرونا مهلت کمتری برای تحویل گرفتن اجساد عزیزانشان دارند. مقامات نیویورک در صورت عدم مراجعه آنها در مهلت تعیین شده اجساد را در قبرستان هارت دفن می کنند.به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندیدAPتصاویر هوایی نشان می دهد که مقامات نیویورک روز پنجشنبه ۴۰ تابوت را در این قبرستان دفن کردند. این در حالی است که دو گودال بزرگ دیگر نیز طی روزهای گذشته برای تدفین جان باختگان بر اثر ابتلا به بیماری همه گیر «کووید ۱۹» حفر شده است.

وظیفه تدفین افرادی که در گورستان جزیره هارت به خاک سپرده می شوند اغلب بر عهده زندانیان محبوس در زندان معروف جزیره رایکرز است. یا این حال این روزها به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا و رعایت نکات بهداشتی، تدفین افرادی که خانواده هایشان اجساد آنها را تحویل نگرفته اند دیگر توسط زندانیان انجام نمی شود.

گورستان‌های نیویورک جا ندارد؛ قربانیان کرونا ممکن است در پارک دفن شونداز سوی دیگر شمار بالای قربانیان ویروس جدید کرونا در شهر نیویورک باعث شده است که بیمارستان های این شهر اجساد جان باختگان را به درون کامیون های یخچال دار در بیرون از ساختمان منتقل کنند.

ایالت نیویورک کانون اصلی شیوع ویروس کرونا در آمریکا است. بنا به آمار منتشر شده تا پایان روز پنجشنبه بیش از هفت هزار نفر در این ایالت بر اثر ابتلا به بیماری «کووید ۱۹» حان باخته اند. این در حالی است که بیش از ۱۶۱ هزار نفر نیز در ایالت نیویورک به این بیماری همه گیر مبتلا شده اند.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

خائن ، چرا نمیگی مقبره ؟ گور دسته جمعی مال ایرانیاس چه خوفه.... gharbgeda تو اکانت انگلیسیاتونم اینارو میزنید؟ 🤔 🥺🥺🥺

آمار قربانیان کرونا در نیویورک از تعداد کشته‌های حادثه 11 سپتامبر فراتر رفت

مبتلایان به کرونا در نیویورک از همه کشورها بیشتر شدبراساس آخرین آمار منتشر شده، ایالت نیویورک در آمریکا به تنهایی بیش از هر کشوری در دنیا مبتلا به ویروس کرونا دارد. میزان مبتلایان در این ایالت روز پنجشنبه ۱۰ هزار نفر افزایش یافت و به ۱۵۹ هزار و ۹۳۷ نفر رسید. پیش از این اسپانیا با ۱۵۹ هزار نفر مبتلا بیشترین تعداد مبتلایان را دارا بود و ایتالیا نیز ۱۴۳ هزار نفر مبتلا داشت. بی بی سی چرا ،نیویورک ،بابا کمک شان کنید آنها درگیر هستند یک بحث کارشناسی و تجزیه و تحلیل چرا اینطور شده است ،ببینید کمک میخواهند روی ایران اسلامی و مقتدر حساب کنند ما میتوانیم

کرونا در آمریکا؛ شمار قربانیان ویروس کرونا به 14 هزار و 808 نفر رسیدکرونا در آمریکا؛ شمار قربانیان ویروس کرونا به 14 هزار و 808 نفر رسید

استعفای یک مقام عالیرتبه اتحادیه اروپا در انتقاد به ناکارآمدی این نهاد در مبارزه علیه کروناروزنامه فایننشنال تایمز ادعا می کند رئیس بخش پژوهش های شورای اروپایی بدلیل ناکارآمدی اتحادیه اروپا در مبارزه علیه ویروس کرونا استعفاداده است. حق داره کشورهای پیشرفته اروپای حتی قادر نیستند خودشون ماسک و دستکش و سایر لوازم مورد احتیاجشون را تهیه کنند و از چین که عامل شیوع این ویروس تو اروپا و سایر کشورهای دنیا بوده معامله می‌کنند

نگرانی از شیوع کرونا در زندان‌های اروپا؛ کدام کشورها بیشتر در معرض خطرند؟برخی از زندان‌ها در کشورهای اروپایی به دلیل ظرفیت محدود، تراکم جمعیتی بالایی دارند، شیوع ویروس کرونا موجب نگرانی‌ها مقامات کشورها و گروه‌های حقوق بشری از انتشار سریع و گسترده بیماری کووید ۱۹ در میان زندانیان شده است. به زندانی های ما هم توجه کنید خصوصا زندانی های سیاسی.چرا همیشه سکوت سیاسی شما بر اساس منفعت طلبی است.

در پی شیوع ویروس کرونا؛ تجارت گوشت سگ در چین ممنوع می‌شودبر اساس گزارش «دجاکارتاپست»، پنج‌شنبه 9 آوریل 2020، پیش‌نویس قوانینی که توسط مقامات چینی تهیه شده و بابد تجارت با چین ممنوع شود،مردم جهان باید چین را برای دروغ و فریب تحریم کنند تحریم_کالای_چینی پختن سگ ممنوع!