کرونا برنامۀ بلندپروازانه پوتین برای توسعه ملی روسیه را عقب انداخت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برنامه توسعه ملی ۳۶۰ میلیارد دلاری مورد نظر پوتین در حال حاضر نیز از زمان‌بندی پیش‌بینی شده عقب افتاده است.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه روز دوشنبه در جریان یک برنامه تلویزیونی با حضور سایر مقامات دولتی این کشور اعلام کرد دولتش در پی همه‌گیری کووید۱۹ برنامه بلندپروازانه توسعه ملی را مجددا تدوین می‌کند.

در برنامه جدید، اهدافی کلیدی برای بهبود وضعیت روسیه تا سال ۲۰۳۰ میلادی از نظر برخی شاخص‌های اقتصادی و اجتماعی، از مراقبت‌های بهداشتی و امید به زندگی گرفته تا سرمایه‌گذاری‌های اقتصادی برای بهبود استانداردهای زندگی در نظر گرفته شده است.

پژوهشگران گفته بودند که هزینه گزاف این طرح، افزایش مالیات را ایجاب می‌کند، چیزی که مانع کسب سود اقتصادی بالقوه می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان و پوتین تلفنی گفتگو کردنداردوغان و پوتین تلفنی گفتگو کردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

منتظر تصمیم‌گیری درباره کاهش ساعت کار ادارات و لغو طرح ترافیک هستیم/ کارگران پسماند در خط مقدم مقابله با کرونا قرار دارندفرمانده ستاد مقابله با کرونای شهر تهران: منتظر تصمیم‌گیری درباره کاهش ساعت کار ادارات و لغو طرح ترافیک هستیم/ کارگران پسماند در خط مقدم مقابله با کرونا قرار دارند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ماسک یا طلق محافظ، کدامیک برای جلوگیری از ابتلا به کرونا موثرتر است؟در حالی که همه‌گیری کرونا همچنان در حال یکه‌تازی است و شهرها و کشورهای مختلف جهان را درگیر خود کرده است، دولت‌ها شهروندان را برای مقابله با بیماری کووید۱۹ به رعایت اصول بهداشتی نظیر شستن مرتب دست‌ها و پوشاندن صورت با ماسک تشویق می‌کنند. اما ماسک یا طلق، کدامیک موثرتر است؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک سوم بیماران حاد کرونایی در کره جنوبی با رمدسیویر بهبود یافتنددر ماه ژوئن، کره جنوبی به منظور آمادگی برای موج دوم کرونا، برای درمان بیش از ۵ هزار بیمار احتمالی به شرکت گیلئاد سفارش رمدسیویر داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گرانی تجهیزات، مشکل جدی کمانداران؛ هر تیر ۱/۵ میلیون تومان!گرانی تجهیزات، مشکل جدی کمانداران؛ هر تیر ۱.۵ میلیون! سرمربی تیم ملی ریکرو: تجهیزات تیر وکمان به حدی گران شده که هر تیر ۱.۵ میلیون تومان است اگر ورزشکار در هر تمرین چند تیر را خراب کند هزینه سنگینی به او وارد می‌شود شرایط اقتصادی فعلی به ضرر کماندار است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازگشایی پارک‌ دیزنی در فلوریدا با وجود ادامه شیوع ویروس کروناسرزمین جادویی کودکان پس از چهار ماه تعطیلی از روز شنبه (۱۱ ژوئیه) در حالی در فلوریدای آمریکا بازگشایی شد که آمار رسمی از ۱۰ هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در این ایالت حکایت داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »