کرونا در ایران؛ مطرح شدن تعطیلی ده روزه تهران و ادامه پروازهای خارجی

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦️ کرونا در ایران؛ مطرح شدن تعطیلی ده روزه تهران و ادامه پروازهای خارجی

در روز هفدهم فروردین، شمار مبتلایان در ۲۴ ساعت، ۱۷ هزار و ۴۳۰ نفر اعلام شد. به گفته سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت ایران، شمار جانباختگان نیز به ۱۷۴ نفر رسید.

این در حالی است که خبرگزاری‌های داخل ایران گزارش داده‌اند که فعالیت مشاغل گروه دو مانند مراکز خرید هنوزدرتهران ادامه دارد. از طرفی، ناکامی دولت در واکسیناسیون عمومی، چشم‌انداز مهار ویروس در ایران را مبهم‌تر از همیشه کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بهترین راه حل همین است مردم همیشه در صحنه تهران هم آماده سفر به شمال.کاش خودتان با همین مدیریت به کشورهای دیگر صادر میشدید

در اوج نارضایتی و خشم عمومی کرونا بهترین ابزار حکومت برای کنترل مردم ایران

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کروناکرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کرونا آمار جمع‌آوری شده توسط تارنمای «دنیای ما در قالب آمار» نشان می‌دهد شمار مرگ و میر روزانه به ازای هر میلیون نفر در ایران، از هند بالاتر است و تقریبا نزدیک کشور ایتالیا است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

موج چهارم کرونا در ایران؛ رکورد روزانه تعداد مبتلایان به کرونا شکسته شدموج چهارم کرونا در ایران؛ رکورد روزانه تعداد مبتلایان به کرونا شکسته شد از روز هفدهم تا هجدهم فروردین ۲۰ هزار و ۹۵۴ مبتلای جدید به ویروس کرونا در ایران شناسایی شده است. به گفته سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت ۱۹۳ نفر در ۲۴ ساعت جان خود را از دست دادند جمهوری اسلامی اینجوریه ، بجای سعی در قلع و قمع ویروس کرونا ،داره خانواده هائي که خودش داغدیده کرده قلع و قمع میکنه که در ایران صحرای برهوتی برای عزاداران حسینی درست کنه !! . وجود اش عذاب و عزا برای دنیا . نه_به_جمهوري_اسلامي
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| مرگ‌ومیر کرونا در ایران بدتر از هند استاین روزها صحبت از مرگ‌ومیر کرونایی‌ها در هند است. اما باید یادمان باشد هند بیش از 1 میلیارد نفر جمعیت دارد. برای درک وضعیت فوتی‌ها در هر کشور باید نسبت جمعیت آن را لحاظ کنیم. به عبارت دیگر، براساس میانگین هفت روز گذشته، در هر یک‌میلیون‌نفر چند نفر فوت کرده‌اند؟
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

میزان واکسیناسیون کرونا در ایران کمتر از یک درصد است | DW | 05.04.2021تا کنون ۲۵۰ هزار نفر از شهروندان ایران یک دوز واکسن کرونا دریافت کرده‌اند. همین موضوع به نارضایتی عمومی دامن زده است. از ۱۶ میلیون دوز واکسن کوواکس خریداری شده قرار است طی هفته جاری ۷۸۰ هزار دوز به ایران ارسال شود. به امید خدا واکسن فخرا تولید ملی به زودی به مردم عزیز ایران تزریق خواهد شد نه اینکه تو المان همه واکسن زدن کص شر تحویل مردم ندین المان که فعلا ریده بله
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمار کرونا در هند به ۲۰ میلیون رسید؛ کارشناسان: هفته‌های بدتری در پیش استکارشناسان از سوی دیگر با استناد به کندی روند مهار کرونا و سرعت گسترش بیماری در هند، در مورد تشدید این وضعیت بحرانی در روزهای آینده هشدار داده و می‌گویند که هیچ چشم‌اندازی برای پایان این وضعیت وجود ندارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شیوع «تصاعدی» کرونا در همسایگی هند؛ در نپال نتیجه ۴۰ درصد تست‌ها مثبت استنپال ۱۸۵۰ کیلومتر مرز مشترک با هند دارد. مرز این کشور با هند همچنان به روی مسافرانی که برای کار یا دیدار خانواده‌هایشان بین دو کشور رفت و آمد می‌کنند باز است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »