کرونا در جهان: تست منفی ترامپ و ممنوعیت اجتماع بیش از پنج نفر در اتریش

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به بیش از ۱۶۰ هزار نفر افزایش یافت و آمار قربانیان این ویروس نیز از مرز شش هزار نفر عبور کرد.

در اروپا که به گفته سازمان بهداشت جهانی به کانون جدید کرونا تبدیل شده، وضعیت شیوع این ویروس در اسپانیا نگران‌کننده است.

در فرانسه، در حالی که ادوار فیلیپ، نخست وزیر این کشور شامگاه شنبه از تدابیر جدیدی برای مقابله با ویروس کرونا، از جمله تعطیلی همه رستوران‌ها و کافه‌ها خبر داد، اما برگزاری مرحله اول انتخابات شهرداری‌ها انتقاداتی را به دنبال داشته و انجمن بیمارستان‌های فرانسه خواستار توقف برگزاری انتخابات شده است. در بریتانیا، وین رونی، ستاره پیشین منچستر یونایتد در ویدئویی که روز یکشنبه در ساندی تایمز منتشر شد، شدیدا از شیوه مدیریت بحران کرونا از سوی دولت لندن انتقاد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران و جهان | با مرگ ۹۷ نفر در ۲۴ ساعت، تعداد قربانیان کرونا در ایران به ۶۱۱ نفر رسید؛ آمار رسمی ابتلا: ۱۲ هزار و ۷۲۹ نفرجمهوری اسلامی در حال قتل عام مردم ایران است شما که دستتان به مجامع بین‌المللی میرسد ازآنها بخواهید اقدام فوری بکنند وگرنه جمهوری اسلامی مردم ایران را قتل عام می کند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سیر صعودی کرونا در خراسان رضوی/تعداد مبتلایان قطعی به به ۴۲۵ نفر رسیدطبق اعلام سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تعداد مبتلایان قطعی به کرونا در خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته با30 نفر افزایش به ۴۲۵ نفر رسید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در لبنان به 93 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا به 1441 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تعداد افراد مبتلا به کرونا در ترکیه به 6 نفر رسیدیعنی اون همه چینی که میان تو عشرتکده ها یترکیه عشق و حال، کرونا نداشتن، اونی که از حج اومده کرونا آورده؟ چه مسلمونیه این اردوغان لامصب خبرگزاری آناتولی در مورد ادعای زیر چه موضعی دارد:
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در افغانستان به 16 نفر رسیدوزارت صحت عامه (بهداشت) افغانستان یکشنبه 15 مارس اعلام کرد که آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »