کرونا در ایران ۳۲۲ قربانی جدید گرفت؛ «واکسن ایرانی کرونا در راه است»

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کرونا در ایران ۳۲۲ قربانی جدید گرفت؛ «واکسن ایرانی کرونا در راه است» جزئیات بیشتر🔽

سیما لاری، سخنگوی وزارت بهداشت ایران روز سه‌شنبه ۲۹ مهر ماه، اعلام کرد در ۲۴ ساعت گذشته ۳۲۲ نفر دیگر در اثر بیماری کووید-۱۹ جان خود را از دست داده‌اند.

خانم لاری همچنین اعلام کرد ۵ هزار و ۳۹ بیمار جدید در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی و به ثبت رسیده‌اند. بر این اساس تعداد کل مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در ایران به ۵۳۹ هزار و ۶۷۰ نفر افزایش یافت. همچنین با افزوده شدن ۳۲۲ مرگ جدید، تعداد کل کسانی که در اثر ویروس کرونا در ایران جان باخته‌اند به بیش از ۳۱ هزار نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت ایران از مردم خواست تا با رعایت نکات بهداشتی از شیوع بیشتر بیماری کووید-۱۹ جلوگیری کنند. وی در ادامه تاکید کرد که ۲۷ استان در وضعیت قرمز و سه استان هرمزگان، فارس و گلستان نیز در وضعیت هشدار کرونایی قرار دارند.سعید نمکی، وزیر بهداشت ایران نیز روز دوشنبه اعلام کرد که واکسن ایرانی کرونا مراحل آزمایش حیوانی را با موفقیت پشت سر گذاشته و از اواسط آبان ماه وارد مرحله آزمایش انسانی خواهد شد.

آقای نمکی در گفتگو با خبرنگار ایسنا تاکید کرد مراحل آزمایش انسانی واکسن کرونا با چهار یا پنج گروه در کشور در حال پیگیری است و از این تعداد دو یا سه گروه پیشرفت خوبی داشته‌اند.وزیر بهداشت ایران همچنین تاکید کرد که مراحل پیشرفت ساخت واکسن ایرانی کرونا «طبق استانداردهای سازمان جهانی بهداشت» طی می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

واکسن ایرانی کرونا در راه است؛ شاید_این_جمعه_بیاید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

منحنی صعودی کرونا در ایران و دولت ناتوان از مهار بیماری | DW | 18.10.2020آمار ابتلا به کرونا و تلفات بیماری کووید-۱۹ در ایران بی‌وقفه افزایش می‌یابد. اروپا با شروع موج دوم روبروست، اما در ایران درباره آغاز موج سوم هشدار داده می‌شود. تمامی شواهد از عدم موفقیت دولت در مهار بیماری حکایت دارند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار جان باختگان کرونا در ایران به 30 هزار 712 نفر رسیدایران:‌ با فوت 337 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته تعداد جان_باختگان کرونا به 30 هزار 712 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ مخالفت با تعطیلی دلیل سیاسی دارد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ نوید محمدزاده مبتلا شد، محمدرضا گلزار بستری - BBC News فارسیمحمدرضا گلزار بازیگر سینمای ایران پس از ابتلا به کرونا ریه‌هایش درگیر و به همین دلیل در بیمارستان بستری شده‌ است. نوید محمدزاده بازیگر سینما و تئاتر ایران نیز در اینستاگرام از ابتلا به کرونا خبر داده است. بلند فریاد میزنم به 🥚ام به درک به‌ کفش چپم
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ خشم شب آمارهای کرونایی به وزیر بهداشتpkhwshhal انداختین تو چاه بی انتها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

'تعداد قربانیان کرونا در ایران دو و نیم برابر آمار رسمی است' | DW | 20.10.2020در شبانه‌روز گذشته برای نخستین بار تعداد مبتلایان از پنج هزار نفر و شمار قربانیان از ۳۱ هزار نفر فراتر رفت. به گفته عضو ستاد کرونا برای دریافت تعداد واقعی قربانیان کووید۱۹ در ایران آمار رسمی باید ضرب در دو و نیم شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »