کرونا در آمریکا؛ مرگ نوجوان ۱۷ ساله درپی عدم پذیرش در مرکز اورژانس

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 64 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 29%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شهردار شهر لنکستر در شمال لس‌آنجلس که این نوجوان در آنجا فوت کرده با انتشار ویدئویی مرگ او را تایید کرده و از ساکنان خواسته است که بیماری کووید-۱۹ را جدی بگیرند و خود را در خانه قرنطینه کرده و تدابیر مرتبط با فاصله اجتماعی را جدی بگیرند.

یک نوجوان ۱۷ ساله آمریکایی در حالی به نظر می‌رسد در اثر ابتلا به ویروس کرونا در کالیفرنیا جان باخته است که پیش از آن، یک مرکز درمانی اورژانس در کالیفرنیا به دلیل نداشتن بیمه حاضر به پذیرش او نشده بود.شهردار شهر لنکستر که این نوجوان در آنجا فوت کرده با انتشار ویدئویی مرگ او را تایید کرده و از ساکنان خواسته است که بیماری کووید-۱۹ را جدی بگیرند و خود را در خانه قرنطینه کرده و تدابیر مرتبط با فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

شهردار لنکستر گفته است این نوجوان روز جمعه قبل از مرگش، سالم بود اما روز چهارشنبه فوت کرد. وی افزوده است که این نوجوان بیمه درمانی نداشته است به همین دلیل مرکز درمانی اورژانس حاضر به پذیرش او نشده است و کارکنان درمانی به این نوجوان گفته‌اند که به بیمارستان دولتی محلی مراجعه کند. این نوجوان در مسیر رفتن به بیمارستان «آنتلوپ ولی» دچار حمله قلبی می‌شود. کارکنان بیمارستان دولتی در لنکستر تنها توانستند وی را به مدت ۶ ساعت زنده نگه دارند. دیر رسیدن این نوجوان به بیمارستان، امکان زنده ماندن را از او گرفت.

بخش بهداشت عمومی لس‌آنجلس در تازه ترین خبرها اعلام کرده است که نام این نوجوان از لیست بیماران مبتلا به کووید-۱۹ خارج شده و تحقیقات برای یافتن علت مرگ او آغاز شده است.مرگ این نوجوان در حالی اتفاق می افتد که گزارش‌های متعددی از سراسر جهان از مرگ نوجوانان و جوانانی که به کووید-۱۹ مبتلا شده اند، خبر می دهند. نوجوانانی که بسیاری از آنها بیماری زمینه‌ای نداشته‌اند، این در حالی است که تاکنون گفته می شد افراد مسن و بیماران هدف اصلی این ویروس هستند.

مقامات بهداشتی آمریکا هشدار داده‌اند که ظرفیت‌ بیمارستانی کشور نزدیک به تکمیل شدن است و این در حالی است که تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در آمریکا از چین هم پیشی گرفته و به بیش از ۱۰۴ هزار نفر رسیده است. تعداد افراد جان ‌باخته نیز در ایالات متحده به بیش از ۱۷۰۰ نفر بالغ شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اورپائيا بجاي اينكه غلطا امريكا رو بگيرن ب رفع اشكالات عديده خودشون بپردازند مثل ج٠ا نباشيد!! IslamicRepublicVirus

رسانه کثیفی هستی وبا ملایان کثیف اینهمه خدمات دادن به ملت امر یکا حالا این خبر دروغ از کجا اوردی تیتر کردی هیچ زمانی خبر فارسی بیطرفانه یا به نفع ملت ایران ندادی رسانه مذدور

حتماً مثل سریال در حاشیه گفتن تا پول ویزیت ندی نمیتونی بری

من متوجه نمیشم که یورونیوز چرا اخبار اروپا در رابطه با کرونا بازتاب نمیده که وضعیتش به مراتب بدتر از امریکاست و در مقابل اخبار بی ربط به کرونا در مورد آمریکا میگه. بی شرفا خودتون میگید به خاطر ایست قلبی فوت کرده

چراغیکه ایزد برافروزد هرکس پوف کند ریشش بسوزد بچشن حال گرسنگان آفریقا را که از قرن 13 تا 20 منابع معدنی و انسانیشان(برده داری و استثمار حاصل نیروی کارشان در زمین ها)را غارت کردند و سپس بنام حقوق بشر بعدها رهایشان کردن و بنا دارند همین نقشه را روی خاورمیانه نفت خیز نیز پیاده کنن

جالبه که فقط رسانه ها وافراد چپ چنین خبری رو منتشر میکنند!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

919 فوتی در 24 ساعت: ایتالیا رکورد مرگ بر اثر کرونا در یک روز را شکستویروس کرونا در 24 ساعت بین 26 و 27 مارس 2020 جان 919 نفر را در ایتالیا گرفت، تا رکورد جدیدی در این حالا اینهمه فوت میکنن ایتالیا یه وقت خاموش نشه!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سستی در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را نمی‌پذیریم/در تلاشیم ایرادات طرح را برطرف کنیمرئیس کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا با تاکید بر جدیت این ستاد برای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، گفت: فروشگاه‌هایی که در لیست مشاغلی هستند که باید در این روزها تعطیل باشند، می‌توانند بدون باز کردن فروشگاه، فروش الکترونیک داشته باشند و مشاغلی هم که تعیین‌شده فعال باشند، می‌توانند حتی ۲۴ ساعته فعالیت کنند. فروش اینترنتی هم این روزها خطرناک و نیازمند نظارت است مرسی اجازه دادی. این لیست کوفتیو کجا میشه دید ما تکلیفمونو بدونیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نخستین مورد مرگ در اثر ابتلا به کرونا در ازبکستان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سیل و کرونا در کنار تحریم، فشار بر مردم را مضاعف کرده است/ زندگی مردم در فقر و بدبختی را عین ذلت می‌دانم/ باید راه گفت‌وگو با دنیا را باز کردیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: افرادی که به مجلس یازدهم راه یافته‌اند را تا حدودی می‌شناسم و می‌دانم که مواضع تندی نسبت به دولت دارند که اگر بخواهند این مواضع را که قبل از انتخاب علیه دولت داشتند در مجلس ادامه دهند باید بگویم که این رفتارشان نه تنها به ضرر دولت ، بلکه به ضرر کل کشور و مردم است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

راز مرگ و میر کمتر در آلمان؛ پانصد هزار تست ویروس‌کرونا در هفته؟کریستین درستن، ویروس شناس و مدیر بیمارستان خیریۀ برلین: «دلیل پایین بودن شمار قربانیان کرونا در آلمان در مقایسه با آمار بالای مبتلایان به این ویروس در این کشور، انجام آزمایشات در سطحی بسیار وسیع است... ما هر هفته نیم میلیون آزمایش کرونا در آلمان انجام می‌دهیم.» خوبه ولی کشورهای ضعیفتر در اروپا قادر به انجام نیستند حالااااااااا ودیگر هیچ
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جو بایدن حملات رسانه‌ای علیه پرزیدنت ترامپ بر سر شیوع کرونا را آغاز کرده استجو_بایدن حملات رسانه‌ای علیه پرزیدنت ترامپ بر سر شیوع کرونا را آغاز کرده است پیروزی های پیاپی بایدن بر رقیب انتخاباتی اش سناتور برنی سندرز در انتخابات درون حزبی دموکرات ها ناگهان تحت الشعاع گسترش ویروس کرونا در ایالات متحده قرار گرفت. تا اخرین نفس کثافتهای گلوبالیسم باید تقلا کنن جو بایدن هنوز فرق بین سارس و کرونا رو نمیدونه و همش جفنگ میگه تقریباً در همه کشورهای اروپایی احزاب اپوزیسیون کمترین انتقادی از دولت می کنند تا دولت‌ها بتوانند بر روی مبارزه با کرونا تمرکز زیادتری بکنند! متأسفانه در ایالت متحده آمریکا حزب دموکرات برایش اصلأ اتحاد و همیاری ملی هیچ ارزشی ندارد و مانند آخوندهای خودمان تنها به قدرت فکر می کنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »