کرونا؛ برزیل از نظر تعداد مبتلایان از ایتالیا و اسپانیا پیشی گرفت

28/02/1399 10:46 ب.ظ

برزیل با پیشی گرفتن از اسپانیا و ایتالیا از نظر رقم مبتلایان به کرونا، در رده چهارم در جهان قرار گرفته است. مقام‌های بهداشتی برزیل کل بیماران شناسایی شده در این کشور را ۲۳۳۱۴۲ نفر اعلام کرده‌اند. آمریکا، روسیه و بریتانیا تنها کشورهایی هستند که از لحاظ شیوع ویروس کرونا از برزیل جلوتر هستند.

برزیل با پیشی گرفتن از اسپانیا و ایتالیا از نظر رقم مبتلایان به کرونا، در رده چهارم در جهان قرار گرفته است. مقام‌های بهداشتی برزیل کل بیماران شناسایی شده در این کشور را ۲۳۳۱۴۲ نفر اعلام کرده‌اند. آمریکا، روسیه و بریتانیا تنها کشورهایی هستند که از لحاظ شیوع ویروس کرونا از برزیل جلوتر هستند. کارشناسان می‌گویند تعداد واقعی مبتلایان به کرونا می‌تواند بیشتر از آمار رسمی باشد برزیل با پیشی گرفتن از اسپانیا و ایتالیا از نظر رقم مبتلایان به کرونا، در رده چهارم در جهان قرار گرفته است.

مقام‌های بهداشتی برزیل با اعلام شناسایی ۱۴۹۱۹ بیمار جدید، تعداد کل بیماران شناسایی شده در این کشور را ۲۳۳۱۴۲ نفر اعلام کرده‌اند.

آمریکا، روسیه و بریتانیا تنها کشورهایی هستند که از نظر شیوع کرونا از برزیل جلوتر هستند. تعداد جان‌باختگان کرونا در برزیل نیز به ۱۵۶۸۶ نفر رسیده که رتبه پنجم دنیا است. کارشناسان برزیلی هشدار داده‌اند که چون آزمایش تشخیص کرونا در سطح وسیع انجام نشده، رقم واقعی بیماران و جان‌باختگان بیشتر از آمار رسمی دولت است.

دومینگو آلوس از محققان دانشکده پزشکی دانشگاه سائو پائولو می‌گوید رقم واقعی مبتلایان به کرونا می‌تواند ۱۵ برابر آمار دولت برزیل باشد.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

چرا تیتر نمیزنید قتله گاه شد؟؟؟ رییس جمهور احمقش باعث شده.

تعداد قربانیان کرونا در برزیل به 14 هزار و 817 نفر رسیدتعداد قربانیان کرونا در برزیل با فوت 824 نفر دیگر طی شبانه‌روز گذشته به 14 هزار و 817 نفر رسید

روحانی: به نظر من از پیک اصلی کرونا عبور کرده ایمرئیس جمهوری ایران در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا با اعلام اینکه کشورش از پیک اصلی کرونا عبور کرده است گفت شرایط فردای ما بدتر از امروز نخواهد بود. - خبرگزاری آناتولی علی برکت الله !!!!

آمار مبتلایان به کرونا در جهان از 4 میلیون و 600 هزار نفر فراتر رفت

کرونا در ایران؛ 107 نفر از کادر درمان جان باختندمعاون پارلمانی سازمان نظام پزشکی ایران از مرگ 107 نفر از کادر درمان این کشور در مقابله با کرونا خبر داد که ایران عنوان «شهید» را به آنها اختصاص داده است. - خبرگزاری آناتولی

کرونا؛ بازی‌های لیگ فوتبال آلمان پس از تاخیری دو ماهه از امروز شروع می‌شودبوندسلیگا، لیگ فوتبال آلمان، اولین لیگ معتبر اروپایی است که رقابت‌های فصل را پس از تاخیری که به دلیل شیوع ویروس کرونا ایجاد شده بود، از امروز در پشت درهای بسته از سر می‌گیرد. به هیچ تماشاگری اجازه ورود به ورزشگاه داده نمی‌شود، اما بازی‌ها برای صدها میلیون هوادار فوتبال در سراسر جهان پخش می‌شود. لیگ فوتبال آلمان از ۱۳ ماه مارس (دو ماه پیش) در حالی تعلیق شد که اکثر تیم ها هنوز ۹ بازی دیگر باید انجام می‌دادند. فوتبال زنان چه موقع شروع میشه؟!....

انتقال 354 شهروند ترکیه از آمریکا در راستای مقابله با کرونا